Zaterdag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC Victoria '04 10 9 0 1 27 51 15  
2 PPSC 11 7 2 2 23 34 24  
3 SV Rotterdam United 10 7 1 2 22 28 18  
4 VV Hillegersberg 11 7 1 3 22 32 21  
5 OLIVEO 11 6 2 3 20 31 19  
6 GLZ Delfshaven 10 6 0 4 18 34 16  
7 TOGB 11 5 3 3 18 25 21  
8 Zestienhoven 11 4 3 4 15 28 25  
9 Blijdorp 11 3 2 6 11 23 33  
10 Hermes-DVS 10 3 1 6 10 26 28  
11 VV HWD 11 2 4 5 10 30 34  
12 VOB 11 2 2 7 8 17 35  
13 SVV 11 2 0 9 6 13 41  
14 AGE-GGK 11 1 1 9 4 11 53  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
75
Totaal aantal doelpunten
383
Totaal aantal doelpunten (thuis)
188
Totaal aantal doelpunten (uit)
195
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,11
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,51
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,60
Grootste overwinning (thuis) 
Victoria '04 - SVV (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
AGE-GGK - OLIVEO (0 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
GLZ Delfshaven - Hillegersberg (4 - 6)
VOB - Rotterdam United (4 - 6)



Zaterdag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AGE-GGK2. Blijdorp3. GLZ Delfshaven4. Hermes-DVS5. VV Hillegersberg6. VV HWD7. OLIVEO8. PPSC9. SV Rotterdam United10. SVV11. TOGB12. SC Victoria '0413. VOB14. Zestienhoven
1. AGE-GGK 0 - 42 - 718 apr28 mrt14 mrt0 - 81 - 6 9 mei23 mei14 dec15 feb1 - 1 1 feb
2. Blijdorp21 mrt  1 feb 4 apr23 mei4 - 415 feb 9 mei1 - 314 dec2 - 42 - 72 - 218 apr
3. GLZ Delfshaven16 mei1 - 2 2 - 34 - 621 mrt25 apr 8 feb25 jan 4 apr4 - 1 7 dec5 - 114 mrt
4. Hermes-DVS3 - 44 - 0 9 mei 1 - 425 apr0 - 32 - 423 mei15 feb 1 feb28 mrt14 mrt14 dec
5. VV Hillegersberg25 jan1 - 3 7 mrt 8 feb 5 - 216 mei21 mrt1 - 11 - 018 apr3 - 6 4 apr4 - 2
6. VV HWD6 - 1 7 mrt14 dec3 - 315 feb 28 mrt23 mei3 - 518 apr 9 mei 1 feb4 - 21 - 5
7. OLIVEO 8 feb5 - 21 - 0 7 mrt0 - 225 jan 1 - 418 apr21 mrt23 mei 4 apr1 - 0 9 mei
8. PPSC25 apr2 - 10 - 416 mei1 - 53 - 314 mrt  4 apr 1 feb28 mrt4 - 15 - 215 feb
9. SV Rotterdam United5 - 025 apr28 mrt 7 dec 1 feb16 mei3 - 114 dec 3 - 01 - 014 mrt15 feb0 - 1
10. SVV3 - 116 mei0 - 32 - 614 mrt3 - 22 - 51 - 2 7 mrt  8 feb25 apr25 jan28 mrt
11. TOGB 4 apr14 mrt15 feb5 - 41 - 01 - 12 - 225 jan21 mrt6 - 1 16 mei25 apr2 - 2
12. SC Victoria '046 - 0 8 feb18 apr25 jan 9 mei2 - 114 dec 7 mrt7 - 18 - 03 - 1 21 mrt23 mei
13. VOB 7 mrt28 mrt23 mei1 - 014 dec 8 feb 1 feb18 apr4 - 6 9 mei1 - 21 - 8 2 - 1
14. Zestienhoven4 - 125 jan0 - 421 mrt25 apr 4 apr4 - 43 - 3 8 feb4 - 1 7 mrt2 - 316 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie