Zaterdag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 BMT 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV Erasmus 0 0 0 0 0 0 0  
3 GSC ESDO 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV HMC 0 0 0 0 0 0 0  
5 HMSH 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Houtwijk 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Maasdijk 0 0 0 0 0 0 0  
8 MSV '71 0 0 0 0 0 0 0  
9 PGS-VOGEL 0 0 0 0 0 0 0  
10 Quintus 0 0 0 0 0 0 0  
11 RAS 0 0 0 0 0 0 0  
12 VCS 0 0 0 0 0 0 0  
13 SCS Wanica Star 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. BMT2. SV Erasmus3. GSC ESDO4. VV HMC5. HMSH6. SV Houtwijk7. VV Maasdijk8. MSV '719. PGS-VOGEL10. Quintus11. RAS12. VCS13. SCS Wanica Star
1. BMT 15 feb23 nov 9 mei21 mrt12 okt 9 nov23 mei26 okt18 apr 1 feb 4 apr14 dec
2. SV Erasmus21 sep 26 okt 9 nov 8 feb18 apr23 mei30 nov25 jan 9 mei12 okt 7 mrt21 mrt
3. GSC ESDO28 mrt 1 feb 18 apr 7 mrt 9 nov28 sep14 dec 8 feb30 nov23 mei19 okt 9 mei
4. VV HMC19 okt14 mrt 7 dec 25 apr 4 apr28 mrt28 sep23 nov15 feb 2 nov16 mei 1 feb
5. HMSH 2 nov19 okt 5 okt30 nov  9 mei14 dec28 mrt14 mrt 1 feb28 sep18 apr23 mei
6. SV Houtwijk25 apr 5 okt15 feb14 dec23 nov  2 nov 1 feb16 mei19 okt28 mrt 7 dec28 sep
7. VV Maasdijk14 mrt23 nov25 apr25 jan 4 apr21 mrt 12 okt 7 dec 5 okt15 feb21 sep26 okt
8. MSV '71 7 dec16 mei 4 apr21 mrt25 jan21 sep18 apr  5 okt 2 nov 7 mrt 8 feb23 nov
9. PGS-VOGEL 7 mrt28 mrt12 okt23 mei 9 nov30 nov 9 mei15 feb 28 sep14 dec 2 nov18 apr
10. Quintus25 jan 7 dec16 mei26 okt21 sep 8 feb 7 mrt25 apr 4 apr  9 nov21 mrt12 okt
11. RAS 5 okt25 apr21 sep 8 feb16 mei25 jan19 okt26 okt21 mrt14 mrt 23 nov 4 apr
12. VCS30 nov28 sep14 mrt12 okt26 okt23 mei 1 feb 9 nov25 apr14 dec 9 mei 15 feb
13. SCS Wanica Star16 mei 2 nov25 jan21 sep 7 dec 7 mrt 8 feb14 mrt19 okt28 mrt30 nov 5 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie