Zaterdag 2e klasse I

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Leeuwarder Zwaluwen 4 3 1 0 10 10 4  
2 VV BCV 4 3 0 1 9 10 4  
3 VVI 4 3 0 1 9 9 5  
4 SV Marum 4 3 0 1 9 11 8  
5 Blauw Wit '34 4 2 1 1 7 12 7  
6 TONEGO 4 2 1 1 7 5 5  
7 SC Stiens 4 2 0 2 6 8 5  
8 VV Hardegarijp 4 2 0 2 6 11 10  
9 SC Joure 4 2 0 2 6 6 7  
10 VV 't Fean '58 4 2 0 2 6 6 9  
11 VV Nijland 4 1 0 3 3 4 5  
12 SC Veenwouden 4 1 0 3 3 4 10  
13 Wykels Hallum 4 0 1 3 1 0 11  
14 CVVO 4 0 0 4 0 5 11  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
28
Totaal aantal doelpunten
101
Totaal aantal doelpunten (thuis)
65
Totaal aantal doelpunten (uit)
36
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,61
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,32
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,29
Grootste overwinning (thuis) 
 
Hardegarijp - Wykels Hallum (5 - 0)
Marum - Joure SC (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Wykels Hallum - Joure SC (0 - 3)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Blauw Wit '34 - Fean '58 't (6 - 2)



Zaterdag 2e klasse I

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV BCV2. Blauw Wit '343. CVVO4. VV 't Fean '585. VV Hardegarijp6. SC Joure7. Leeuwarder Zwaluwen8. SV Marum9. VV Nijland10. SC Stiens11. TONEGO12. SC Veenwouden13. VVI14. Wykels Hallum
1. VV BCV  2 feb16 feb20 apr5 - 1 8 dec24 nov 6 apr20 okt19 jan18 mei3 - 0 3 nov16 mrt
2. Blauw Wit '3417 nov 27 okt6 - 22 - 320 apr18 mei24 nov26 jan 8 dec 9 mrt 9 feb19 jan 6 apr
3. CVVO1 - 216 mrt 1 - 220 apr19 jan 6 apr 8 dec 9 feb20 okt24 nov18 mei 2 feb 3 nov
4. VV 't Fean '58 1 dec16 feb25 mei 19 jan16 mrt 8 dec 3 nov1 - 0 2 feb 6 apr11 mei1 - 220 okt
5. VV Hardegarijp 9 feb25 mei 1 dec23 mrt 20 okt26 jan2 - 313 apr16 mrt17 nov15 dec11 mei5 - 0
6. SC Joure13 apr 1 dec23 mrt27 okt 9 mrt 17 nov 9 feb11 mei0 - 226 jan3 - 015 dec25 mei
7. Leeuwarder Zwaluwen11 mei2 - 215 dec13 apr 3 nov 2 feb 20 okt25 mei16 feb23 mrt 1 dec16 mrt3 - 0
8. SV Marum15 dec11 mei13 apr26 jan16 feb5 - 0 9 mrt 17 nov25 mei27 okt23 mrt3 - 2 1 dec
9. VV Nijland 9 mrt 3 nov3 - 118 mei 8 dec24 nov1 - 2 2 feb  6 apr20 apr27 okt16 feb19 jan
10. SC Stiens23 mrt13 apr 9 mrt17 nov27 okt18 mei1 - 34 - 015 dec  9 feb26 jan 1 dec11 mei
11. TONEGO2 - 020 okt11 mei15 dec 2 feb 3 nov19 jan16 mrt 1 dec2 - 1 13 apr25 mei16 feb
12. SC Veenwouden25 mei0 - 24 - 224 nov 6 apr16 feb20 apr19 jan16 mrt 3 nov 8 dec 20 okt 2 feb
13. VVI26 jan23 mrt17 nov 9 feb24 nov 6 apr27 okt18 mei1 - 020 apr4 - 1 9 mrt  8 dec
14. Wykels Hallum27 okt15 dec26 jan 9 mrt18 mei0 - 3 9 feb20 apr23 mrt24 nov0 - 017 nov13 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse I

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie