Zaterdag 2e klasse I

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV BCV 0 0 0 0 0 0 0  
2 Blauw Wit '34 0 0 0 0 0 0 0  
3 CVVO 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV 't Fean '58 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Hardegarijp 0 0 0 0 0 0 0  
6 SC Joure 0 0 0 0 0 0 0  
7 Leeuwarder Zwaluwen 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Marum 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Nijland 0 0 0 0 0 0 0  
10 SC Stiens 0 0 0 0 0 0 0  
11 TONEGO 0 0 0 0 0 0 0  
12 SC Veenwouden 0 0 0 0 0 0 0  
13 VVI 0 0 0 0 0 0 0  
14 Wykels Hallum 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 2e klasse I

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV BCV2. Blauw Wit '343. CVVO4. VV 't Fean '585. VV Hardegarijp6. SC Joure7. Leeuwarder Zwaluwen8. SV Marum9. VV Nijland10. SC Stiens11. TONEGO12. SC Veenwouden13. VVI14. Wykels Hallum
1. VV BCV  2 feb16 feb20 apr22 sep 8 dec24 nov 6 apr20 okt19 jan18 mei13 okt 3 nov16 mrt
2. Blauw Wit '3417 nov 27 okt29 sep13 okt20 apr18 mei24 nov26 jan 8 dec 9 mrt 9 feb19 jan 6 apr
3. CVVO29 sep16 mrt 13 okt20 apr19 jan 6 apr 8 dec 9 feb20 okt24 nov18 mei 2 feb 3 nov
4. VV 't Fean '58 1 dec16 feb25 mei 19 jan16 mrt 8 dec 3 nov 6 okt 2 feb 6 apr11 mei22 sep20 okt
5. VV Hardegarijp 9 feb25 mei 1 dec23 mrt 20 okt26 jan29 sep13 apr16 mrt17 nov15 dec11 mei 6 okt
6. SC Joure13 apr 1 dec23 mrt27 okt 9 mrt 17 nov 9 feb11 mei 6 okt26 jan29 sep15 dec25 mei
7. Leeuwarder Zwaluwen11 mei 6 okt15 dec13 apr 3 nov 2 feb 20 okt25 mei16 feb23 mrt 1 dec16 mrt22 sep
8. SV Marum15 dec11 mei13 apr26 jan16 feb22 sep 9 mrt 17 nov25 mei27 okt23 mrt 6 okt 1 dec
9. VV Nijland 9 mrt 3 nov22 sep18 mei 8 dec24 nov13 okt 2 feb  6 apr20 apr27 okt16 feb19 jan
10. SC Stiens23 mrt13 apr 9 mrt17 nov27 okt18 mei29 sep13 okt15 dec  9 feb26 jan 1 dec11 mei
11. TONEGO 6 okt20 okt11 mei15 dec 2 feb 3 nov19 jan16 mrt 1 dec22 sep 13 apr25 mei16 feb
12. SC Veenwouden25 mei22 sep 6 okt24 nov 6 apr16 feb20 apr19 jan16 mrt 3 nov 8 dec 20 okt 2 feb
13. VVI26 jan23 mrt17 nov 9 feb24 nov 6 apr27 okt18 mei29 sep20 apr13 okt 9 mrt  8 dec
14. Wykels Hallum27 okt15 dec26 jan 9 mrt18 mei13 okt 9 feb20 apr23 mrt24 nov29 sep17 nov13 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse I

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie