Zondag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Bargeres 0 0 0 0 0 0 0  
2 DSC '65 0 0 0 0 0 0 0  
3 DVC '59 0 0 0 0 0 0 0  
4 EHS '85 0 0 0 0 0 0 0  
5 HODO 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV KSC 0 0 0 0 0 0 0  
7 OVC '21 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Pesse 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Schoonebeek 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Sweel 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Titan 0 0 0 0 0 0 0  
12 VIOS O 0 0 0 0 0 0 0  
13 Wijster 0 0 0 0 0 0 0  
14 Witteveense Boys '87 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Bargeres2. DSC '653. DVC '594. EHS '855. HODO6. VV KSC7. OVC '218. SV Pesse9. VV Schoonebeek10. VV Sweel11. VV Titan12. VIOS O13. Wijster14. Witteveense Boys '87
1. VV Bargeres  4 nov 7 apr17 feb23 sep26 mei21 okt 9 dec21 apr 7 okt17 mrt20 jan 3 feb25 nov
2. DSC '6527 jan 28 okt19 mei14 apr24 mrt 2 dec10 feb30 sep10 mrt16 dec14 okt12 mei18 nov
3. DVC '5916 dec17 mrt 21 okt26 mei10 feb12 mei18 nov27 jan 2 dec14 apr30 sep 7 okt24 mrt
4. EHS '8530 sep 7 okt10 mrt  2 dec14 apr16 dec27 jan18 nov24 mrt12 mei10 feb26 mei28 okt
5. HODO10 feb 9 dec14 okt21 apr 18 nov20 jan10 mrt19 mei28 okt27 jan25 nov 7 apr30 sep
6. VV KSC14 okt20 jan23 sep 9 dec 3 feb  4 nov19 mei25 nov17 feb21 okt 7 apr17 mrt21 apr
7. OVC '2110 mrt21 apr25 nov 7 apr24 mrt27 jan 14 okt28 okt18 nov30 sep19 mei 9 dec10 feb
8. SV Pesse14 apr23 sep 3 feb 4 nov21 okt 7 okt26 mei 20 jan12 mei 2 dec17 mrt17 feb16 dec
9. VV Schoonebeek 2 dec17 feb 4 nov 3 feb 7 okt12 mei17 mrt24 mrt 16 dec26 mei21 okt23 sep14 apr
10. VV Sweel19 mei21 okt21 apr20 jan17 mrt30 sep 3 feb25 nov 7 apr 10 feb 9 dec 4 nov14 okt
11. VV Titan28 okt 7 apr 9 dec25 nov 4 nov10 mrt17 feb21 apr14 okt23 sep  3 feb20 jan19 mei
12. VIOS O24 mrt26 mei17 feb23 sep12 mei16 dec 7 okt28 okt10 mrt14 apr18 nov  2 dec27 jan
13. Wijster18 nov25 nov19 mei14 okt16 dec28 okt14 apr30 sep10 feb27 jan24 mrt21 apr 10 mrt
14. Witteveense Boys '8712 mei 3 feb20 jan17 mrt17 feb 2 dec23 sep 7 apr 9 dec26 mei 7 okt 4 nov21 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie