Zaterdag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Tiendeveen 4 3 1 0 10 19 9  
2 CSVC 4 3 1 0 10 11 3  
3 VV SVBO 4 3 0 1 9 10 10  
4 Vitesse '63 4 2 1 1 7 8 4  
5 Onstwedder Boys 4 2 1 1 7 6 4  
6 SCN 4 2 0 2 6 6 3  
7 VV SJS 4 2 0 2 6 6 7  
8 SV Nieuw Balinge 4 1 2 1 5 9 10  
9 SC Angelslo 4 1 1 2 4 6 5  
10 VV FDS 4 1 0 3 3 5 13  
11 MSC 4 0 1 3 1 6 12  
12 SV Borger 4 0 0 4 0 1 13  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
24
Totaal aantal doelpunten
93
Totaal aantal doelpunten (thuis)
50
Totaal aantal doelpunten (uit)
43
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,88
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,08
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,79
Grootste overwinning (thuis) 
 
Angelslo SC - Borger (4 - 0)
CSVC - Borger (4 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
FDS - Tiendeveen (2 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
FDS - Tiendeveen (2 - 7)
MSC - SVBO (4 - 5)



Zaterdag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SC Angelslo2. SV Borger3. CSVC4. VV FDS5. MSC6. SV Nieuw Balinge7. Onstwedder Boys8. SCN9. VV SJS10. VV SVBO11. VV Tiendeveen12. Vitesse '63
1. SC Angelslo 4 - 011 mei24 nov10 nov27 okt 1 dec0 - 213 apr16 feb16 mrt25 mei
2. SV Borger18 mei  9 feb 6 apr 4 mei10 nov0 - 216 mrt1 - 3 3 nov 8 dec24 nov
3. CSVC 3 nov4 - 0 16 feb 8 dec25 mei3 - 124 nov 4 mei16 mrt 6 apr10 nov
4. VV FDS23 mrt 1 dec0 - 2 16 mrt11 mei27 okt25 mei 9 feb10 nov2 - 713 apr
5. MSC 9 mrt27 okt13 apr17 nov 23 mrt25 mei11 mei 1 dec4 - 516 feb0 - 3
6. SV Nieuw Balinge 4 mei 9 mrt2 - 2 3 nov24 nov 17 nov 8 dec18 mei 6 apr4 - 416 feb
7. Onstwedder Boys 6 apr16 feb18 mei 4 mei1 - 116 mrt 10 nov 3 nov 8 dec24 nov2 - 0
8. SCN 9 feb17 nov23 mrt1 - 2 3 nov13 apr 9 mrt 3 - 018 mei 4 mei 1 dec
9. VV SJS 8 dec25 mei27 okt3 - 1 6 apr0 - 211 mei16 feb 24 nov10 nov16 mrt
10. VV SVBO2 - 111 mei17 nov 9 mrt 9 feb 1 dec13 apr1 - 023 mrt 25 mei27 okt
11. VV Tiendeveen17 nov13 apr 1 dec18 mei3 - 1 9 feb23 mrt27 okt 9 mrt5 - 2 11 mei
12. Vitesse '631 - 123 mrt 9 mrt 8 dec18 mei4 - 1 9 feb 6 apr17 nov 4 mei 3 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie