Zaterdag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Onstwedder Boys 11 7 3 1 24 22 9  
2 Vitesse '63 11 7 2 2 23 30 15  
3 CSVC 10 6 3 1 21 24 10  
4 SCN 11 6 1 4 19 22 15  
5 VV FDS 11 5 1 5 16 21 27  
6 VV SVBO 9 5 0 4 15 21 25  
7 SV Nieuw Balinge 11 4 3 4 15 19 20  
8 VV SJS 10 4 1 5 13 13 18  
9 SC Angelslo 11 4 1 6 13 24 20  
10 VV Tiendeveen 11 4 1 6 13 32 32  
11 MSC 10 2 2 6 8 14 27  
12 SV Borger 10 0 0 10 0 10 34  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
63
Totaal aantal doelpunten
252
Totaal aantal doelpunten (thuis)
143
Totaal aantal doelpunten (uit)
109
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,00
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,27
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,73
Grootste overwinning (thuis) 
Angelslo SC - MSC (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
FDS - Tiendeveen (2 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
 
Borger - Tiendeveen (3 - 6)
FDS - Tiendeveen (2 - 7)
MSC - SVBO (4 - 5)
SVBO - Vitesse '63 (3 - 6)



Zaterdag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SC Angelslo2. SV Borger3. CSVC4. VV FDS5. MSC6. SV Nieuw Balinge7. Onstwedder Boys8. SCN9. VV SJS10. VV SVBO11. VV Tiendeveen12. Vitesse '63
1. SC Angelslo 4 - 011 mei2 - 47 - 02 - 11 - 30 - 213 apr16 feb16 mrt25 mei
2. SV Borger18 mei  9 feb 6 apr 4 mei1 - 30 - 216 mrt1 - 315 dec3 - 61 - 3
3. CSVC3 - 14 - 0 16 feb 8 dec25 mei3 - 11 - 1 4 mei16 mrt 6 apr2 - 2
4. VV FDS23 mrt3 - 20 - 2 16 mrt11 mei1 - 125 mei 9 feb5 - 32 - 713 apr
5. MSC 9 mrt4 - 113 apr2 - 1 23 mrt25 mei11 mei1 - 14 - 516 feb0 - 3
6. SV Nieuw Balinge 4 mei 9 mrt2 - 20 - 11 - 0 1 - 14 - 218 mei 6 apr4 - 416 feb
7. Onstwedder Boys 6 apr16 feb18 mei 4 mei1 - 116 mrt 2 - 13 - 03 - 03 - 12 - 0
8. SCN 9 feb2 - 123 mrt1 - 24 - 113 apr 9 mrt 3 - 018 mei 4 mei3 - 1
9. VV SJS3 - 225 mei0 - 33 - 1 6 apr0 - 211 mei16 feb 24 nov3 - 116 mrt
10. VV SVBO2 - 111 mei2 - 1 9 mrt 9 feb3 - 013 apr1 - 023 mrt 25 mei3 - 6
11. VV Tiendeveen1 - 313 apr1 - 318 mei3 - 1 9 feb23 mrt2 - 3 9 mrt5 - 2 11 mei
12. Vitesse '631 - 123 mrt 9 mrt4 - 118 mei4 - 1 9 feb 6 apr1 - 0 4 mei5 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie