Zaterdag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Kollum 12 9 0 3 27 30 12  
2 SC Leovardia 13 9 0 4 27 33 24  
3 VV Veenhuizen 12 8 1 3 25 25 13  
4 VV Rijperkerk 12 7 1 4 22 19 14  
5 VV Zwaagwesteinde 13 6 3 4 21 35 26  
6 SC Twijzel 11 5 3 3 18 25 19  
7 VV Waskemeer 12 4 3 5 15 21 18  
8 Ropta Boys 12 4 3 5 15 16 20  
9 VV Anjum 12 3 5 4 14 27 34  
10 VV Niekerk 11 3 2 6 11 21 31  
11 VV Grijpskerk 12 3 2 7 11 17 26  
12 VIOD Driesum 11 2 4 5 10 12 23  
13 VV ONT 12 3 1 8 10 19 32  
14 VV Dokkum 11 2 2 7 8 19 27  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
83
Totaal aantal doelpunten
319
Totaal aantal doelpunten (thuis)
174
Totaal aantal doelpunten (uit)
145
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,84
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,10
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,75
Grootste overwinning (thuis) 
Kollum - Waskemeer (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Grijpskerk - Zwaagwesteinde (1 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Niekerk - Anjum (6 - 4)
Zwaagwesteinde - Anjum (7 - 3)



Zaterdag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Anjum2. VV Dokkum3. VV Grijpskerk4. VV Kollum5. SC Leovardia6. VV Niekerk7. VV ONT8. VV Rijperkerk9. Ropta Boys10. SC Twijzel11. VV Veenhuizen12. VIOD Driesum13. VV Waskemeer14. VV Zwaagwesteinde
1. VV Anjum 16 feb2 - 219 jan25 mei 6 apr4 - 32 - 12 - 2 2 feb2 - 31 - 111 mei16 mrt
2. VV Dokkum1 - 2 1 - 30 - 22 - 4 9 mrt19 jan 6 apr4 - 322 dec18 mei26 jan 9 feb20 apr
3. VV Grijpskerk26 jan11 mei 16 feb13 apr4 - 01 - 22 - 00 - 125 mei 9 mrt1 - 123 mrt1 - 6
4. VV Kollum23 mrt25 mei3 - 0 5 - 25 - 111 mei0 - 2 9 feb16 mrt26 jan13 apr5 - 01 - 2
5. SC Leovardia5 - 216 mrt4 - 020 apr 2 - 1 2 feb3 - 12 - 03 - 1 6 apr 9 feb18 mei3 - 2
6. VV Niekerk6 - 44 - 216 mrt 2 feb11 mei 25 mei16 feb2 - 21 - 319 jan 1 dec13 apr3 - 2
7. VV ONT 9 feb23 mrt18 mei0 - 23 - 24 - 1 2 - 426 jan20 apr1 - 31 - 1 9 mrt 6 apr
8. VV Rijperkerk 9 mrt3 - 120 apr18 mei26 jan2 - 113 apr 0 - 11 - 1 9 feb23 mrt1 - 03 - 1
9. Ropta Boys20 apr 2 feb 6 apr1 - 316 feb18 mei3 - 016 mrt 19 jan0 - 11 - 10 - 42 - 1
10. SC Twijzel2 - 213 apr4 - 30 - 1 9 mrt 9 feb4 - 111 mei23 mrt 2 - 32 - 026 jan18 mei
11. VV Veenhuizen13 apr0 - 32 - 03 - 03 - 023 mrt16 mrt0 - 111 mei16 feb 25 mei1 - 2 2 feb
12. VIOD Driesum18 mei2 - 1 2 feb1 - 33 - 120 apr16 feb19 jan 9 mrt 6 apr0 - 4 0 - 42 - 4
13. VV Waskemeer1 - 12 - 219 jan 6 apr1 - 21 - 15 - 1 2 feb25 mei1 - 320 apr16 mrt 16 feb
14. VV Zwaagwesteinde7 - 32 - 2 9 feb 9 mrt23 mrt26 jan2 - 125 mei13 apr3 - 32 - 211 mei1 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie