Zaterdag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Zwaagwesteinde 25 17 3 5 54 64 39  
2 VV Kollum 25 16 2 7 50 75 41  
3 SC Leovardia 25 15 2 8 47 67 45  
4 VV Rijperkerk 25 14 2 9 44 42 32  
5 VV Veenhuizen 25 13 3 9 42 55 40  
6 SC Twijzel 25 10 6 9 36 48 46  
7 VV Waskemeer 25 10 3 12 33 48 43  
8 VV Grijpskerk 25 10 3 12 33 34 48  
9 VV ONT 25 9 3 13 30 44 51  
10 VV Anjum 25 8 6 11 30 47 59  
11 Ropta Boys 25 7 7 11 28 33 38  
12 VV Niekerk 25 7 3 15 24 48 76  
13 VIOD Driesum 25 6 6 13 24 32 60  
14 VV Dokkum 25 5 7 13 22 38 57  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
175
Totaal aantal doelpunten
675
Totaal aantal doelpunten (thuis)
380
Totaal aantal doelpunten (uit)
295
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,86
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,17
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,69
Grootste overwinning (thuis) 
Leovardia SC - Dokkum (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Niekerk - Kollum (1 - 9)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
Niekerk - Anjum (6 - 4)
Niekerk - Kollum (1 - 9)
Zwaagwesteinde - Anjum (7 - 3)



Zaterdag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Anjum2. VV Dokkum3. VV Grijpskerk4. VV Kollum5. SC Leovardia6. VV Niekerk7. VV ONT8. VV Rijperkerk9. Ropta Boys10. SC Twijzel11. VV Veenhuizen12. VIOD Driesum13. VV Waskemeer14. VV Zwaagwesteinde
1. VV Anjum 2 - 32 - 23 - 225 mei2 - 14 - 32 - 12 - 22 - 22 - 31 - 10 - 40 - 1
2. VV Dokkum1 - 2 1 - 30 - 22 - 43 - 11 - 10 - 14 - 30 - 01 - 51 - 12 - 42 - 3
3. VV Grijpskerk0 - 12 - 4 1 - 00 - 34 - 01 - 22 - 00 - 125 mei2 - 11 - 13 - 01 - 6
4. VV Kollum4 - 325 mei3 - 0 5 - 25 - 15 - 20 - 22 - 62 - 24 - 26 - 15 - 01 - 2
5. SC Leovardia5 - 27 - 04 - 03 - 5 2 - 12 - 03 - 12 - 03 - 14 - 47 - 24 - 23 - 2
6. VV Niekerk6 - 44 - 22 - 21 - 92 - 0 25 mei2 - 52 - 21 - 33 - 17 - 23 - 13 - 2
7. VV ONT1 - 00 - 05 - 00 - 23 - 24 - 1 2 - 45 - 14 - 01 - 31 - 12 - 12 - 3
8. VV Rijperkerk3 - 13 - 10 - 12 - 23 - 12 - 13 - 1 0 - 11 - 11 - 20 - 21 - 03 - 1
9. Ropta Boys1 - 00 - 00 - 11 - 30 - 04 - 03 - 01 - 2 1 - 20 - 11 - 10 - 42 - 1
10. SC Twijzel2 - 23 - 24 - 30 - 11 - 26 - 24 - 11 - 02 - 1 2 - 32 - 02 - 31 - 2
11. VV Veenhuizen1 - 20 - 32 - 03 - 03 - 05 - 21 - 20 - 10 - 02 - 0 25 mei1 - 24 - 1
12. VIOD Driesum2 - 42 - 11 - 31 - 33 - 11 - 02 - 01 - 21 - 14 - 10 - 4 0 - 42 - 4
13. VV Waskemeer1 - 12 - 20 - 12 - 41 - 21 - 15 - 13 - 125 mei1 - 35 - 22 - 0 0 - 1
14. VV Zwaagwesteinde7 - 32 - 25 - 11 - 02 - 14 - 12 - 125 mei3 - 13 - 32 - 23 - 01 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie