Zaterdag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Avereest 0 0 0 0 0 0 0  
2 SC Bant 0 0 0 0 0 0 0  
3 BSVV 0 0 0 0 0 0 0  
4 Elim 0 0 0 0 0 0 0  
5 Fit Boys 0 0 0 0 0 0 0  
6 Hardenberg '85 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Hollandscheveld 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Hoogeveen 0 0 0 0 0 0 0  
9 SC Lutten 0 0 0 0 0 0 0  
10 SV Nieuwleusen 0 0 0 0 0 0 0  
11 SCD '83 0 0 0 0 0 0 0  
12 SVM Marknesse 0 0 0 0 0 0 0  
13 SVN '69 0 0 0 0 0 0 0  
14 ZZVV 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Avereest2. SC Bant3. BSVV4. Elim5. Fit Boys6. Hardenberg '857. VV Hollandscheveld8. VV Hoogeveen9. SC Lutten10. SV Nieuwleusen11. SCD '8312. SVM Marknesse13. SVN '6914. ZZVV
1. VV Avereest  3 nov 9 mrt 8 dec22 sep16 feb20 apr13 okt18 mei 6 apr 2 feb27 okt19 jan24 nov
2. SC Bant26 jan 17 nov13 okt27 okt19 jan 9 mrt18 mei29 sep 8 dec24 nov 9 feb 6 apr20 apr
3. BSVV20 okt 2 feb 22 sep16 feb 3 nov18 mei24 nov20 apr19 jan 6 apr13 okt16 mrt 8 dec
4. Elim13 apr25 mei 9 feb  1 dec11 mei17 nov26 jan23 mrt16 mrt29 sep15 dec 6 okt20 okt
5. Fit Boys 9 feb16 mrt29 sep20 apr  2 feb24 nov 6 apr13 okt20 okt 8 dec18 mei 3 nov19 jan
6. Hardenberg '8529 sep23 mrt26 jan24 nov17 nov 13 okt27 okt 9 feb20 apr18 mei 9 mrt 8 dec 6 apr
7. VV Hollandscheveld 1 dec20 okt 6 okt 2 feb11 mei25 mei 19 jan15 dec22 sep16 mrt13 apr16 feb 3 nov
8. VV Hoogeveen25 mei 6 okt11 mei 3 nov15 dec16 mrt23 mrt 13 apr16 feb20 okt 1 dec22 sep 2 feb
9. SC Lutten 6 okt16 feb 1 dec19 jan25 mei22 sep 6 apr 8 dec  2 feb 3 nov11 mei20 okt16 mrt
10. SV Nieuwleusen15 dec13 apr23 mrt27 okt 9 mrt 1 dec 9 feb29 sep17 nov 13 okt26 jan11 mei18 mei
11. SCD '8317 nov11 mei15 dec16 feb13 apr 6 okt27 okt 9 mrt26 jan25 mei 23 mrt 1 dec22 sep
12. SVM Marknesse16 mrt22 sep25 mei 6 apr 6 okt20 okt 8 dec20 apr24 nov 3 nov19 jan  2 feb16 feb
13. SVN '6923 mrt15 dec27 okt18 mei26 jan13 apr29 sep 9 feb 9 mrt24 nov20 apr17 nov 13 okt
14. ZZVV11 mei 1 dec13 apr 9 mrt23 mrt15 dec26 jan17 nov27 okt 6 okt 9 feb29 sep25 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie