Zondag 5e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV BEW 0 0 0 0 0 0 0  
2 Blankenham 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Diever/Wapse 0 0 0 0 0 0 0  
4 DVSV 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Giethoorn 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Hoonhorst 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV IJhorst 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Kuinre 0 0 0 0 0 0 0  
9 Old Forward 0 0 0 0 0 0 0  
10 Scheerwolde 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Uffelte 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Vilsteren 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Wapserveen 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Willemsoord 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV BEW2. Blankenham3. VV Diever/Wapse4. DVSV5. SV Giethoorn6. VV Hoonhorst7. VV IJhorst8. VV Kuinre9. Old Forward10. Scheerwolde11. VV Uffelte12. VV Vilsteren13. VV Wapserveen14. VV Willemsoord
1. VV BEW 21 okt 3 feb26 mei20 jan 2 dec 4 nov17 mrt 9 dec12 mei 7 apr 7 okt17 feb23 sep
2. Blankenham10 mrt 25 nov27 jan19 mei28 okt21 apr14 okt10 feb18 nov30 sep24 mrt16 dec14 apr
3. VV Diever/Wapse18 nov12 mei 10 mrt28 okt24 mrt14 okt19 mei30 sep27 jan10 feb16 dec14 apr 2 dec
4. DVSV14 okt 4 nov21 okt 21 apr30 sep 9 dec20 jan 7 apr19 mei25 nov10 feb17 mrt 3 feb
5. SV Giethoorn24 mrt 7 okt17 mrt 2 dec 10 feb30 sep21 okt27 jan16 dec18 nov14 apr26 mei12 mei
6. VV Hoonhorst21 apr17 mrt20 jan17 feb23 sep  7 apr 9 dec25 nov14 okt19 mei21 okt 3 feb 4 nov
7. VV IJhorst27 jan 2 dec26 mei14 apr17 feb16 dec 23 sep10 mrt24 mrt28 okt18 nov12 mei 7 okt
8. VV Kuinre28 okt26 mei 7 okt24 mrt10 mrt14 apr10 feb 18 nov30 sep27 jan12 mei 2 dec16 dec
9. Old Forward14 apr23 sep17 feb16 dec 4 nov12 mei21 okt 3 feb  2 dec24 mrt26 mei 7 okt17 mrt
10. Scheerwolde25 nov 3 feb 4 nov 7 okt 7 apr26 mei20 jan17 feb21 apr  9 dec17 mrt23 sep21 okt
11. VV Uffelte16 dec17 feb23 sep12 mei 3 feb 7 okt17 mrt 4 nov20 jan14 apr  2 dec21 okt26 mei
12. VV Vilsteren19 mei20 jan 7 apr23 sep 9 dec10 mrt 3 feb25 nov14 okt28 okt21 apr  4 nov17 feb
13. VV Wapserveen30 sep 7 apr 9 dec28 okt14 okt18 nov25 nov21 apr19 mei10 feb10 mrt27 jan 20 jan
14. VV Willemsoord10 feb 9 dec21 apr18 nov25 nov27 jan19 mei 7 apr28 okt10 mrt14 okt30 sep24 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie