Zondag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Akkrum 0 0 0 0 0 0 0  
2 SC Bolsward 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Drachten 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Dronrijp 0 0 0 0 0 0 0  
5 Forward GSAVV 0 0 0 0 0 0 0  
6 SC Franeker 0 0 0 0 0 0 0  
7 LVV Friesland 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Geel Wit 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Groninger Boys 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Gruno 0 0 0 0 0 0 0  
11 RKVV MKV '29 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Nicator 0 0 0 0 0 0 0  
13 VC Trynwâlden 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Akkrum2. SC Bolsward3. VV Drachten4. VV Dronrijp5. Forward GSAVV6. SC Franeker7. LVV Friesland8. VV Geel Wit9. VV Groninger Boys10. VV Gruno11. RKVV MKV '2912. VV Nicator13. VC Trynwâlden
1. VV Akkrum 16 dec 4 nov 3 feb 7 okt21 okt12 mei 2 dec14 apr23 sep17 mrt17 feb26 mei
2. SC Bolsward 7 apr 17 mrt20 jan 2 dec17 feb26 mei 7 okt12 mei 3 feb 4 nov21 okt23 sep
3. VV Drachten27 jan28 okt 10 mrt14 apr 2 dec24 mrt12 mei30 sep 7 okt10 feb26 mei16 dec
4. VV Dronrijp18 nov24 mrt21 okt 10 feb26 mei 2 dec14 apr16 dec17 mrt30 sep 7 okt12 mei
5. Forward GSAVV19 mei21 apr 9 dec23 sep  3 feb17 feb21 okt14 okt20 jan 7 apr17 mrt 4 nov
6. SC Franeker10 mrt30 sep21 apr14 okt18 nov 28 okt27 jan10 feb 9 dec25 nov 7 apr20 jan
7. LVV Friesland25 nov14 okt20 jan21 apr30 sep17 mrt 10 feb19 mei21 okt 9 dec 4 nov 3 feb
8. VV Geel Wit21 apr19 mei25 nov 9 dec10 mrt 4 nov23 sep 28 okt 7 apr 3 feb20 jan17 feb
9. VV Groninger Boys 9 dec25 nov17 feb 7 apr26 mei23 sep 7 okt17 mrt  4 nov20 jan 3 feb21 okt
10. VV Gruno10 feb18 nov19 mei28 okt24 mrt14 apr10 mrt16 dec27 jan 14 okt12 mei 2 dec
11. RKVV MKV '2928 okt27 jan23 sep17 feb16 dec12 mei14 apr18 nov24 mrt26 mei  2 dec 7 okt
12. VV Nicator30 sep10 mrt14 okt19 mei28 okt16 dec27 jan24 mrt18 nov25 nov21 apr 14 apr
13. VC Trynwâlden14 okt10 feb 7 apr25 nov27 jan24 mrt18 nov30 sep10 mrt21 apr19 mei 9 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie