Zondag 4e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Aengwirden 0 0 0 0 0 0 0  
2 SC Balkbrug 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV De Blesse 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Kraggenburg 0 0 0 0 0 0 0  
5 vv Lemmer 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Nieuweschoot 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Oranje Zwart 0 0 0 0 0 0 0  
8 RKO 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Steenwijk 0 0 0 0 0 0 0  
10 SV Steenwijkerwold 0 0 0 0 0 0 0  
11 UDIROS 0 0 0 0 0 0 0  
12 FC Ulu Spor 0 0 0 0 0 0 0  
13 VWC 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Wacker 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Aengwirden2. SC Balkbrug3. VV De Blesse4. FC Kraggenburg5. vv Lemmer6. VV Nieuweschoot7. VV Oranje Zwart8. RKO9. VV Steenwijk10. SV Steenwijkerwold11. UDIROS12. FC Ulu Spor13. VWC14. VV Wacker
1. VV Aengwirden 17 feb26 mei 7 okt 9 dec21 apr17 mrt 7 apr 4 nov25 nov 3 feb21 okt23 sep20 jan
2. SC Balkbrug30 sep 14 apr24 mrt27 jan18 nov12 mei10 mrt 7 okt28 okt26 mei16 dec 2 dec10 feb
3. VV De Blesse14 okt 9 dec 17 feb19 mei25 nov21 okt23 sep20 jan21 apr17 mrt 4 nov 3 feb 7 apr
4. FC Kraggenburg19 mei20 jan30 sep 25 nov 7 apr10 feb21 apr21 okt14 okt 4 nov 3 feb17 mrt 9 dec
5. vv Lemmer14 apr 4 nov 7 okt12 mei 20 jan 2 dec 3 feb23 sep16 dec17 feb26 mei21 okt17 mrt
6. VV Nieuweschoot 2 dec 3 feb12 mei16 dec24 mrt 26 mei 4 nov17 feb14 apr23 sep17 mrt 7 okt21 okt
7. VV Oranje Zwart28 okt25 nov10 mrt23 sep21 apr14 okt  9 dec 7 apr19 mei20 jan17 feb 4 nov 3 feb
8. RKO16 dec21 okt10 feb 2 dec18 nov27 jan14 apr 17 mrt24 mrt 7 okt12 mei26 mei30 sep
9. VV Steenwijk27 jan19 mei24 mrt10 mrt10 feb30 sep16 dec28 okt 18 nov12 mei 2 dec14 apr14 okt
10. SV Steenwijkerwold12 mei17 mrt 2 dec26 mei 7 apr 9 dec 7 okt20 jan 3 feb 21 okt23 sep17 feb 4 nov
11. UDIROS18 nov14 okt28 okt27 jan30 sep10 feb24 mrt19 mei25 nov10 mrt 14 apr16 dec21 apr
12. FC Ulu Spor10 mrt 7 apr27 jan18 nov14 okt28 okt30 sep25 nov21 apr10 feb 9 dec 24 mrt19 mei
13. VWC10 feb21 apr18 nov28 okt10 mrt19 mei27 jan14 okt 9 dec30 sep 7 apr20 jan 25 nov
14. VV Wacker24 mrt23 sep16 dec14 apr28 okt10 mrt18 nov17 feb26 mei27 jan 2 dec 7 okt12 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie