Zondag 4e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Steenwijk 18 13 1 4 40 52 26  
2 SV Steenwijkerwold 18 12 4 2 40 40 16  
3 VV Oranje Zwart 18 12 3 3 39 47 16  
4 VV De Blesse 18 12 3 3 39 44 21  
5 VV Wacker 18 11 3 4 36 46 20  
6 RKO 18 8 2 8 26 46 42  
7 FC Ulu Spor 18 5 4 9 19 30 40  
8 FC Kraggenburg 18 5 4 9 19 29 41  
9 VWC 18 6 0 12 18 27 54  
10 UDIROS 18 4 3 11 15 24 51  
11 SC Balkbrug 18 3 2 13 11 20 43  
12 VV Aengwirden 18 2 1 15 7 28 63  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
108
Totaal aantal doelpunten
433
Totaal aantal doelpunten (thuis)
234
Totaal aantal doelpunten (uit)
199
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,01
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,17
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,84
Grootste overwinning (thuis) 
Steenwijk - UDIROS (8 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
VWC - Blesse De (0 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
 
 
 
 
Aengwirden - Blesse De (4 - 5)
RKO - Aengwirden (6 - 3)
RKO - Balkbrug SC (4 - 5)
RKO - Blesse De (5 - 4)
Steenwijk - UDIROS (8 - 1)
VWC - UDIROS (6 - 3)
VWC - Wacker (2 - 7)



Zondag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Aengwirden2. SC Balkbrug3. VV De Blesse4. FC Kraggenburg5. VV Oranje Zwart6. RKO7. VV Steenwijk8. SV Steenwijkerwold9. UDIROS10. FC Ulu Spor11. VWC12. VV Wacker
1. VV Aengwirden 4 - 14 - 51 - 126 mei2 - 50 - 6 5 mei2 - 32 - 42 - 40 - 3
2. SC Balkbrug5 - 1 0 - 012 mei1 - 52 - 426 mei0 - 21 - 23 - 01 - 30 - 5
3. VV De Blesse19 mei1 - 0 2 - 11 - 1 5 mei1 - 04 - 05 - 10 - 04 - 12 - 3
4. FC Kraggenburg4 - 22 - 00 - 2 0 - 42 - 22 - 50 - 34 - 24 - 019 mei 3 mei
5. VV Oranje Zwart3 - 03 - 00 - 12 - 3 3 - 06 - 019 mei3 - 04 - 1 5 mei1 - 0
6. RKO6 - 34 - 55 - 43 - 112 mei 0 - 31 - 126 mei3 - 12 - 01 - 2
7. VV Steenwijk3 - 11 - 14 - 13 - 12 - 319 mei 3 - 18 - 112 mei2 - 12 - 1
8. SV Steenwijkerwold5 - 01 - 012 mei26 mei2 - 02 - 15 - 1 1 - 12 - 02 - 01 - 1
9. UDIROS1 - 019 mei0 - 22 - 22 - 33 - 1 5 mei0 - 2 3 - 30 - 20 - 3
10. FC Ulu Spor4 - 3 5 mei1 - 21 - 11 - 14 - 21 - 22 - 43 - 0 3 - 119 mei
11. VWC12 mei2 - 00 - 73 - 01 - 41 - 40 - 40 - 46 - 326 mei 2 - 7
12. VV Wacker0 - 13 - 026 mei4 - 11 - 13 - 20 - 32 - 212 mei3 - 15 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie