Zondag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV HOC 12 11 0 1 33 57 8  
2 VV Wedde 12 8 2 2 26 23 16  
3 VV Westerwolde 13 8 2 3 26 30 21  
4 VV Sellingen 11 6 2 3 20 28 16  
5 Smilde '94 11 6 0 5 18 25 26  
6 VV Gasselternijveen 12 5 3 4 18 27 17  
7 MOVV 11 5 2 4 17 27 22  
8 SV Hoogersmilde 13 5 2 6 17 26 31  
9 VV Bareveld 12 4 0 8 12 13 30  
10 VV Heiligerlee 11 3 2 6 11 21 30  
11 VV PJC 12 2 5 5 11 15 26  
12 VV Gieterveen 12 2 4 6 10 16 33  
13 VV SPW 12 2 3 7 9 20 31  
14 FC Amboina 12 2 1 9 7 13 34  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
83
Totaal aantal doelpunten
341
Totaal aantal doelpunten (thuis)
180
Totaal aantal doelpunten (uit)
161
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,11
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,17
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,94
Grootste overwinning (thuis) 
HOC VV - Amboina FC (9 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Heiligerlee - HOC VV (0 - 10)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Heiligerlee - HOC VV (0 - 10)



Zondag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Amboina2. VV Bareveld3. VV Gasselternijveen4. VV Gieterveen5. VV Heiligerlee6. VV HOC7. SV Hoogersmilde8. MOVV9. VV PJC10. VV Sellingen11. Smilde '9412. VV SPW13. VV Wedde14. VV Westerwolde
1. FC Amboina 0 - 219 mei10 mrt1 - 421 apr27 jan24 feb24 mrt1 - 02 - 32 - 11 - 214 apr
2. VV Bareveld17 feb  3 feb24 feb4 - 217 mrt12 mei2 - 11 - 00 - 514 apr20 jan0 - 226 mei
3. VV Gasselternijveen3 - 13 - 0 24 mrt0 - 00 - 22 - 326 mei14 apr2 - 224 feb27 jan17 mrt12 mei
4. VV Gieterveen1 - 1 7 apr20 jan 17 mrt1 - 326 mei17 feb2 - 21 - 212 mei3 - 3 3 feb0 - 3
5. VV Heiligerlee26 mei27 jan10 mrt6 - 1 0 - 1024 mrt5 - 212 mei14 apr0 - 21 - 21 - 224 feb
6. VV HOC9 - 03 - 017 feb27 jan5 - 1 14 apr12 mei5 - 024 feb24 mrt10 mrt26 mei6 - 0
7. SV Hoogersmilde2 - 15 - 121 apr5 - 320 jan1 - 5 17 mrt1 - 43 - 319 mei 7 apr0 - 11 - 1
8. MOVV 7 apr10 mrt1 - 06 - 021 apr1 - 42 - 0 27 jan4 - 110 feb19 mei2 - 220 jan
9. VV PJC20 jan21 apr1 - 119 mei1 - 1 3 feb0 - 21 - 2 10 mrt4 - 30 - 0 7 apr17 feb
10. VV Sellingen17 mrt19 mei4 - 221 apr23 dec 7 apr17 feb 3 feb6 - 0 3 - 02 - 120 jan0 - 2
11. Smilde '94 3 feb5 - 3 7 apr1 - 217 feb20 jan4 - 14 - 317 mrt26 mei 21 apr0 - 31 - 4
12. VV SPW5 - 224 mrt1 - 614 apr 3 feb1 - 324 feb3 - 326 mei12 mei1 - 2 17 feb17 mrt
13. VV Wedde12 mei3 - 01 - 21 - 119 mei3 - 210 mrt14 apr24 feb24 mrt27 jan3 - 1 0 - 6
14. VV Westerwolde2 - 11 - 01 - 60 - 1 7 apr19 mei4 - 224 mrt2 - 227 jan10 mrt4 - 121 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie