Zondag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV HOC 11 10 0 1 30 47 8  
2 VV Westerwolde 11 8 1 2 25 29 19  
3 VV Wedde 11 7 2 2 23 20 16  
4 VV Sellingen 10 6 1 3 19 26 14  
5 MOVV 11 5 2 4 17 27 22  
6 VV Gasselternijveen 10 5 1 4 16 24 14  
7 SV Hoogersmilde 11 5 1 5 16 24 26  
8 Smilde '94 10 5 0 5 15 20 23  
9 VV Bareveld 10 4 0 6 12 10 22  
10 VV Heiligerlee 10 3 2 5 11 21 20  
11 VV SPW 11 2 3 6 9 19 29  
12 VV PJC 10 1 4 5 7 10 24  
13 VV Gieterveen 11 1 4 6 7 15 33  
14 FC Amboina 11 1 1 9 4 11 33  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
74
Totaal aantal doelpunten
303
Totaal aantal doelpunten (thuis)
165
Totaal aantal doelpunten (uit)
138
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,09
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,23
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,86
Grootste overwinning (thuis) 
HOC VV - Amboina FC (9 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Wedde - Westerwolde (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
HOC VV - Amboina FC (9 - 0)



Zondag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Amboina2. VV Bareveld3. VV Gasselternijveen4. VV Gieterveen5. VV Heiligerlee6. VV HOC7. SV Hoogersmilde8. MOVV9. VV PJC10. VV Sellingen11. Smilde '9412. VV SPW13. VV Wedde14. VV Westerwolde
1. FC Amboina 0 - 219 mei10 mrt1 - 421 apr27 jan16 dec24 mrt1 - 02 - 310 feb1 - 214 apr
2. VV Bareveld17 feb  3 feb16 dec4 - 217 mrt12 mei2 - 11 - 00 - 514 apr20 jan0 - 226 mei
3. VV Gasselternijveen3 - 13 - 0 24 mrt0 - 00 - 22 - 326 mei14 apr10 feb16 dec27 jan17 mrt12 mei
4. VV Gieterveen1 - 1 7 apr20 jan 17 mrt1 - 326 mei17 feb2 - 21 - 212 mei3 - 3 3 feb0 - 3
5. VV Heiligerlee26 mei27 jan10 mrt6 - 1 10 feb24 mrt5 - 212 mei14 apr0 - 21 - 21 - 216 dec
6. VV HOC9 - 03 - 017 feb27 jan5 - 1 14 apr12 mei5 - 016 dec24 mrt10 mrt26 mei6 - 0
7. SV Hoogersmilde2 - 15 - 121 apr5 - 320 jan1 - 5 17 mrt10 feb3 - 319 mei 7 apr0 - 1 3 feb
8. MOVV 7 apr10 mrt1 - 06 - 021 apr1 - 42 - 0 27 jan4 - 110 feb19 mei2 - 220 jan
9. VV PJC20 jan21 apr 9 dec19 mei1 - 1 3 feb0 - 21 - 2 10 mrt4 - 30 - 0 7 apr17 feb
10. VV Sellingen17 mrt19 mei4 - 221 apr 9 dec 7 apr17 feb 3 feb6 - 0 3 - 02 - 120 jan0 - 2
11. Smilde '94 3 feb 9 dec 7 apr1 - 217 feb20 jan4 - 14 - 317 mrt26 mei 21 apr0 - 31 - 4
12. VV SPW5 - 224 mrt1 - 614 apr 3 feb1 - 316 dec3 - 326 mei12 mei1 - 2 17 feb17 mrt
13. VV Wedde12 mei10 feb1 - 21 - 119 mei3 - 210 mrt14 apr16 dec24 mrt27 jan3 - 1 0 - 6
14. VV Westerwolde2 - 11 - 01 - 610 feb 7 apr19 mei4 - 224 mrt2 - 227 jan10 mrt4 - 121 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie