Zaterdag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Be Quick 1887 5 4 1 0 13 17 5  
2 VV Zuidhorn 5 4 0 1 12 16 5  
3 SC Loppersum 5 4 0 1 12 11 5  
4 Groen Geel 5 3 1 1 10 17 6  
5 VV LTC 5 3 1 1 10 10 4  
6 VV Noordwolde 5 2 1 2 7 9 10  
7 VV Glimmen 5 2 1 2 7 6 9  
8 VV Mamio 5 1 3 1 6 6 11  
9 VV Holwierde 5 2 0 3 6 5 11  
10 Achilles 1894 5 1 2 2 5 7 7  
11 FC Grootegast 5 0 3 2 3 5 7  
12 VV Aduard 2000 5 1 0 4 3 10 17  
13 SC Stadspark 5 1 0 4 3 5 14  
14 DVC Appingedam 5 0 1 4 1 1 14  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
35
Totaal aantal doelpunten
125
Totaal aantal doelpunten (thuis)
61
Totaal aantal doelpunten (uit)
64
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,57
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,74
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,83
Grootste overwinning (thuis) 
 
Groen Geel - Stadspark SC (5 - 0)
Zuidhorn - DVC Appingedam (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Aduard 2000 - Groen Geel (1 - 7)
Mamio - Be Quick 1887 (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Aduard 2000 - Groen Geel (1 - 7)



Zaterdag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Achilles 18942. VV Aduard 20003. Be Quick 18874. DVC Appingedam5. VV Glimmen6. Groen Geel7. FC Grootegast8. VV Holwierde9. SC Loppersum10. VV LTC11. VV Mamio12. VV Noordwolde13. SC Stadspark14. VV Zuidhorn
1. Achilles 1894 15 dec20 apr13 apr1 - 118 mei23 mrt26 jan27 okt24 nov 9 feb 9 mrt1 - 217 nov
2. VV Aduard 2000 6 apr 24 nov19 jan 9 mrt1 - 726 jan27 okt17 nov 8 dec18 mei3 - 120 apr 9 feb
3. Be Quick 1887 1 dec11 mei 4 - 027 okt16 feb17 nov13 apr15 dec25 mei 9 mrt26 jan3 - 223 mrt
4. DVC Appingedam 8 dec23 mrt18 mei 0 - 224 nov1 - 117 nov26 jan20 apr27 okt 9 feb 6 apr 9 mrt
5. VV Glimmen16 feb2 - 116 mrt25 mei  2 feb 1 dec11 mei0 - 31 - 419 jan15 dec 3 nov13 apr
6. Groen Geel2 - 025 mei2 - 211 mei17 nov 13 apr 1 dec 9 feb16 mrt26 jan23 mrt5 - 015 dec
7. FC Grootegast19 jan 3 nov 2 feb16 feb20 apr 8 dec 1 - 2 9 mrt 6 apr1 - 118 mei24 nov27 okt
8. VV Holwierde 3 nov16 mrt 8 dec 2 feb24 nov20 apr 9 feb 2 - 10 - 3 6 apr1 - 319 jan18 mei
9. SC Loppersum16 mrt 2 feb 6 apr 3 nov18 mei3 - 11 - 016 feb 19 jan24 nov20 apr 8 dec3 - 2
10. VV LTC11 mei13 apr1 - 2 1 dec 9 feb27 okt15 dec 9 mrt23 mrt 0 - 017 nov18 mei26 jan
11. VV Mamio1 - 14 - 30 - 616 mrt23 mrt 3 nov25 mei15 dec11 mei16 feb 13 apr 2 feb 1 dec
12. VV Noordwolde1 - 416 feb 3 nov2 - 0 6 apr19 jan2 - 225 mei 1 dec 2 feb 8 dec 16 mrt11 mei
13. SC Stadspark25 mei 1 dec 9 feb15 dec26 jan 9 mrt11 mei23 mrt13 apr1 - 217 nov27 okt 0 - 3
14. VV Zuidhorn 2 feb3 - 219 jan5 - 0 8 dec 6 apr16 mrt3 - 025 mei 3 nov20 apr24 nov16 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie