Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Amicitia VMC 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Annen 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Bellingwolde 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Gieten 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV HSC 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Kwiek 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV LEO 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Muntendam 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Nieuw Roden 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Siddeburen 0 0 0 0 0 0 0  
11 SVZ 0 0 0 0 0 0 0  
12 VAKO 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Veendam 1894 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV ZNC 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Amicitia VMC2. VV Annen3. VV Bellingwolde4. VV Gieten5. VV HSC6. VV Kwiek7. VV LEO8. VV Muntendam9. VV Nieuw Roden10. VV Siddeburen11. SVZ12. VAKO13. VV Veendam 189414. VV ZNC
1. Amicitia VMC 10 mrt19 mei27 jan24 mrt10 feb 7 apr30 sep28 okt25 nov21 apr14 okt 9 dec18 nov
2. VV Annen21 okt 20 jan26 mei23 sep25 nov17 feb17 mrt21 apr 7 apr 4 nov 9 dec 3 feb 7 okt
3. VV Bellingwolde 7 okt24 mrt 16 dec12 mei27 jan23 sep18 nov10 mrt17 feb26 mei28 okt 2 dec14 apr
4. VV Gieten 4 nov14 okt 7 apr  3 feb21 apr 9 dec21 okt25 nov23 sep20 jan19 mei17 mrt17 feb
5. VV HSC20 jan10 feb25 nov18 nov 30 sep21 apr27 jan19 mei14 okt 9 dec10 mrt 7 apr28 okt
6. VV Kwiek23 sep12 mei 4 nov 2 dec17 feb 17 mrt 7 okt 9 dec20 jan 3 feb 7 apr21 okt26 mei
7. VV LEO16 dec30 sep10 feb14 apr 2 dec28 okt 12 mei18 nov10 mrt 7 okt27 jan26 mei24 mrt
8. VV Muntendam17 feb28 okt 3 feb10 mrt 4 nov19 mei25 nov 14 okt 9 dec 7 apr21 apr20 jan23 sep
9. VV Nieuw Roden17 mrt 2 dec21 okt12 mei 7 okt14 apr 3 feb26 mei  4 nov17 feb24 mrt23 sep16 dec
10. VV Siddeburen12 mei16 dec30 sep10 feb26 mei24 mrt21 okt14 apr27 jan 17 mrt18 nov 7 okt 2 dec
11. SVZ 2 dec27 jan14 okt24 mrt14 apr18 nov19 mei16 dec30 sep28 okt 10 feb12 mei10 mrt
12. VAKO26 mei14 apr17 mrt 7 okt21 okt16 dec 4 nov 2 dec20 jan 3 feb23 sep 17 feb12 mei
13. VV Veendam 189414 apr18 nov21 apr28 okt16 dec10 mrt14 okt24 mrt10 feb19 mei25 nov30 sep 27 jan
14. VV ZNC 3 feb19 mei 9 dec30 sep17 mrt14 okt20 jan10 feb 7 apr21 apr21 okt25 nov 4 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie