Zondag 1e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Bergum 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Emmen 0 0 0 0 0 0 0  
3 FVC 0 0 0 0 0 0 0  
4 GAVC 0 0 0 0 0 0 0  
5 GOMOS 0 0 0 0 0 0 0  
6 GRC Groningen 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Heerenveen 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Nieuw Buinen 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Noordster 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Sneek Wit Zwart 0 0 0 0 0 0 0  
11 SC Stadspark 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV SVBO 0 0 0 0 0 0 0  
13 VKW 0 0 0 0 0 0 0  
14 WVV 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 1e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Bergum2. VV Emmen3. FVC4. GAVC5. GOMOS6. GRC Groningen7. VV Heerenveen8. VV Nieuw Buinen9. VV Noordster10. VV Sneek Wit Zwart11. SC Stadspark12. VV SVBO13. VKW14. WVV
1. VV Bergum 18 nov14 apr26 mei16 dec10 feb10 mrt12 mei 7 okt28 okt24 mrt 2 dec27 jan30 sep
2. VV Emmen 3 feb 12 mei23 sep17 mrt21 okt 4 nov26 mei17 feb14 apr16 dec 7 okt24 mrt 2 dec
3. FVC 9 dec25 nov 17 mrt 4 nov 7 apr23 sep21 okt20 jan21 apr17 feb 3 feb19 mei14 okt
4. GAVC14 okt10 feb28 okt 14 apr21 apr19 mei24 mrt25 nov10 mrt27 jan16 dec30 sep18 nov
5. GOMOS 7 apr28 okt27 jan 9 dec 19 mei25 nov30 sep21 apr10 feb18 nov24 mrt14 okt10 mrt
6. GRC Groningen23 sep10 mrt16 dec 2 dec 7 okt 17 feb18 nov26 mei27 jan14 apr12 mei28 okt24 mrt
7. VV Heerenveen21 okt27 jan10 feb 7 okt12 mei30 sep 14 apr17 mrt24 mrt 2 dec26 mei18 nov16 dec
8. VV Nieuw Buinen25 nov14 okt10 mrt20 jan17 feb 3 feb 9 dec  7 apr19 mei23 sep 4 nov21 apr28 okt
9. VV Noordster19 mei30 sep24 mrt12 mei 2 dec14 okt28 okt16 dec 18 nov10 mrt14 apr10 feb27 jan
10. VV Sneek Wit Zwart17 mrt 9 dec 2 dec21 okt23 sep 4 nov20 jan 7 okt 3 feb 26 mei17 feb 7 apr12 mei
11. SC Stadspark20 jan 7 apr30 sep 4 nov 3 feb 9 dec21 apr10 feb21 okt14 okt 17 mrt25 nov19 mei
12. VV SVBO21 apr19 mei18 nov 7 apr20 jan25 nov14 okt27 jan 9 dec30 sep28 okt 10 mrt10 feb
13. VKW 4 nov20 jan 7 okt17 feb26 mei17 mrt 3 feb 2 dec23 sep16 dec12 mei21 okt 14 apr
14. WVV17 feb21 apr26 mei 3 feb21 okt20 jan 7 apr17 mrt 4 nov25 nov 7 okt23 sep 9 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 1e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie