Zondag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Oosterlittens 13 10 1 2 31 31 16  
2 SC Boornbergum '80 13 8 4 1 28 37 13  
3 VV Warga 13 7 3 3 24 32 20  
4 Irnsum 13 7 3 3 24 34 24  
5 VV Surhuisterveen 12 6 5 1 23 33 16  
6 VV Nieuweschoot 13 6 1 6 19 38 25  
7 VV ONB 13 6 1 6 19 34 23  
8 SC Terschelling 13 5 0 8 15 30 34  
9 FC Harlingen 13 4 2 7 14 32 49  
10 VV De Wâlden 13 2 6 5 12 12 21  
11 VV Black Boys 12 2 1 9 7 14 32  
12 vv Lemmer 13 0 1 12 1 6 60  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
77
Totaal aantal doelpunten
333
Totaal aantal doelpunten (thuis)
189
Totaal aantal doelpunten (uit)
144
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,32
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,45
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,87
Grootste overwinning (thuis) 
Terschelling - Lemmer vv (9 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Lemmer vv - Harlingen fc (0 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Nieuweschoot - Harlingen fc (11 - 3)



Zondag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Black Boys2. SC Boornbergum '803. FC Harlingen4. Irnsum5. vv Lemmer6. VV Nieuweschoot7. VV ONB8. VV Oosterlittens9. VV Surhuisterveen10. SC Terschelling11. VV De Wâlden12. VV Warga
1. VV Black Boys 1 - 317 mrt2 - 32 - 119 mei0 - 11 - 324 feb 5 mei1 - 0 7 apr
2. SC Boornbergum '8012 mei 7 - 126 mei24 mrt4 - 114 apr1 - 12 - 23 - 10 - 010 mrt
3. FC Harlingen1 - 119 mei  5 mei3 - 10 - 310 mrt14 apr24 mrt3 - 22 - 22 - 1
4. Irnsum14 apr1 - 16 - 1 10 mrt1 - 124 mrt0 - 42 - 14 - 212 mei19 mei
5. vv Lemmer26 mei1 - 60 - 80 - 5 0 - 412 mei1 - 51 - 4 7 apr17 mrt0 - 3
6. VV Nieuweschoot5 - 22 - 311 - 317 mrt14 apr 3 - 00 - 212 mei5 - 026 mei1 - 3
7. VV ONB5 - 21 - 28 - 41 - 36 - 0 7 apr 17 mrt19 mei4 - 13 - 0 5 mei
8. VV Oosterlittens10 mrt 7 apr3 - 21 - 219 mei 5 mei2 - 1 0 - 61 - 04 - 03 - 2
9. VV Surhuisterveen2 - 017 mrt4 - 2 7 apr 5 mei3 - 12 - 226 mei 5 - 21 - 12 - 2
10. SC Terschelling4 - 00 - 512 mei4 - 39 - 010 mrt26 mei24 mrt14 apr 4 - 11 - 0
11. VV De Wâlden24 mrt 5 mei 7 apr1 - 10 - 04 - 11 - 00 - 210 mrt19 mei 2 - 2
12. VV Warga4 - 21 - 026 mei5 - 35 - 124 mrt3 - 212 mei1 - 117 mrt14 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie