Zondag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Black Boys 0 0 0 0 0 0 0  
2 SC Boornbergum '80 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Harlingen 0 0 0 0 0 0 0  
4 Irnsum 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV ONB 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Oosterlittens 0 0 0 0 0 0 0  
7 Sint Jacob 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Surhuisterveen 0 0 0 0 0 0 0  
9 SC Terschelling 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV De Wâlden 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Warga 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Zwaagwesteinde 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Black Boys2. SC Boornbergum '803. FC Harlingen4. Irnsum5. VV ONB6. VV Oosterlittens7. Sint Jacob8. VV Surhuisterveen9. SC Terschelling10. VV De Wâlden11. VV Warga12. VV Zwaagwesteinde
1. VV Black Boys  4 nov17 mrt 9 dec30 sep11 nov14 okt10 feb 5 mei25 nov 7 apr19 mei
2. SC Boornbergum '8012 mei  7 okt26 mei14 apr 2 dec24 mrt18 nov10 feb28 okt10 mrt30 sep
3. FC Harlingen18 nov19 mei  5 mei10 mrt14 apr30 sep24 mrt 4 nov 2 dec14 okt10 feb
4. Irnsum14 apr14 okt28 okt 24 mrt10 feb10 mrt 2 dec30 sep12 mei19 mei18 nov
5. VV ONB17 feb 9 dec11 nov25 nov 17 mrt 4 nov19 mei14 okt23 sep 5 mei 7 apr
6. VV Oosterlittens10 mrt 7 apr 9 dec23 sep18 nov 19 mei14 okt25 nov17 feb 4 nov 5 mei
7. Sint Jacob26 mei25 nov17 feb11 nov12 mei 7 okt 28 okt 7 apr17 mrt23 sep 9 dec
8. VV Surhuisterveen23 sep17 mrt25 nov 7 apr 7 okt26 mei 5 mei  9 dec11 nov17 feb 4 nov
9. SC Terschelling28 okt23 sep12 mei17 feb26 mei24 mrt 2 dec14 apr  7 okt18 nov10 mrt
10. VV De Wâlden24 mrt 5 mei 7 apr 4 nov10 feb30 sep18 nov10 mrt19 mei  9 dec14 okt
11. VV Warga 2 dec11 nov26 mei 7 okt28 okt12 mei10 feb30 sep17 mrt14 apr 24 mrt
12. VV Zwaagwesteinde 7 okt17 feb23 sep17 mrt 2 dec28 okt14 apr12 mei11 nov26 mei25 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie