Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV VENO 14 9 4 1 31 38 14  
2 FC Oldemarkt 13 7 4 2 25 29 20  
3 VV Dwingeloo 12 7 3 2 24 25 9  
4 VV Mildam 13 7 3 3 24 24 14  
5 SV THOR 12 6 3 3 21 20 16  
6 VV Oldeholtpade 12 5 5 2 20 23 20  
7 DIO Oosterwolde 12 5 3 4 18 22 16  
8 Read Swart 12 5 1 6 16 13 21  
9 VV Gorredijk 14 4 4 6 16 26 33  
10 USV 15 4 4 7 16 17 25  
11 Renado 14 4 3 7 15 23 35  
12 VV Trinitas 12 3 4 5 13 20 20  
13 Steenwijker Boys 13 1 3 9 6 16 33  
14 VV Havelte 12 0 2 10 2 8 28  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
90
Totaal aantal doelpunten
304
Totaal aantal doelpunten (thuis)
169
Totaal aantal doelpunten (uit)
135
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,38
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,88
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,50
Grootste overwinning (thuis) 
Dwingeloo - Oldemarkt FC (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Renado - Mildam (1 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Mildam - Renado (6 - 3)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. DIO Oosterwolde2. VV Dwingeloo3. VV Gorredijk4. VV Havelte5. VV Mildam6. VV Oldeholtpade7. FC Oldemarkt8. Read Swart9. Renado10. Steenwijker Boys11. SV THOR12. VV Trinitas13. USV14. SV VENO
1. DIO Oosterwolde 10 mrt4 - 124 feb1 - 019 mei14 apr4 - 021 apr2 - 20 - 024 mrt1 - 127 jan
2. VV Dwingeloo3 - 0  7 apr17 feb17 mrt20 jan6 - 02 - 02 - 012 mei 3 feb0 - 02 - 326 mei
3. VV Gorredijk17 feb24 feb 2 - 01 - 33 - 326 mei4 - 017 mrt14 apr0 - 24 - 34 - 212 mei
4. VV Havelte 7 apr1 - 310 mrt 21 apr3 - 31 - 30 - 10 - 410 feb1 - 327 jan19 mei1 - 1
5. VV Mildam26 mei1 - 127 jan1 - 0 10 mrt24 feb14 apr6 - 32 - 11 - 012 mei1 - 024 mrt
6. VV Oldeholtpade2 - 124 mrt2 - 226 mei2 - 0 12 mei0 - 21 - 024 feb17 mrt14 apr27 jan2 - 2
7. FC Oldemarkt24 feb1 - 11 - 124 mrt 7 apr4 - 1 27 jan19 mei10 mrt21 apr2 - 15 - 21 - 1
8. Read Swart17 mrt21 apr19 mei 3 feb3 - 10 - 31 - 1  7 apr3 - 120 jan2 - 00 - 117 feb
9. Renado1 - 527 jan2 - 012 mei1 - 717 feb0 - 424 feb 24 mrt26 mei3 - 310 mrt14 apr
10. Steenwijker Boys0 - 20 - 33 - 33 - 017 feb 7 apr0 - 226 mei2 - 3 0 - 317 mrt21 apr2 - 3
11. SV THOR12 mei3 - 13 - 014 apr19 mei3 - 31 - 424 mrt1 - 027 jan 24 feb1 - 110 mrt
12. VV Trinitas20 jan19 mei21 apr2 - 11 - 123 dec17 feb10 mrt2 - 25 - 0 7 apr 2 - 01 - 4
13. USV2 - 014 apr24 mrt2 - 00 - 00 - 117 mrt12 mei1 - 32 - 217 feb26 mei 0 - 3
14. SV VENO4 - 20 - 15 - 117 mrt20 jan21 apr4 - 14 - 11 - 119 mei5 - 01 - 0 7 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie