Zondag 2e klasse K

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV ASVB 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV DTD 0 0 0 0 0 0 0  
3 Frisia 1883 LAC 0 0 0 0 0 0 0  
4 GVAV-Rapiditas 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Helpman 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Hoogezand 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Jubbega 0 0 0 0 0 0 0  
8 FC Lewenborg 0 0 0 0 0 0 0  
9 LSC 1890 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Oerterp 0 0 0 0 0 0 0  
11 Olyphia 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Peize 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Roden 0 0 0 0 0 0 0  
14 Sint Annaparochie 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse K

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV ASVB2. VV DTD3. Frisia 1883 LAC4. GVAV-Rapiditas5. VV Helpman6. VV Hoogezand7. VV Jubbega8. FC Lewenborg9. LSC 189010. VV Oerterp11. Olyphia12. VV Peize13. VV Roden14. Sint Annaparochie
1. VV ASVB 23 sep14 apr 4 nov 2 dec17 feb 7 okt26 mei21 okt 3 feb12 mei24 mrt16 dec17 mrt
2. VV DTD10 feb 10 mrt19 mei18 nov25 nov16 dec24 mrt21 apr14 okt28 okt30 sep27 jan14 apr
3. Frisia 1883 LAC 9 dec21 okt 20 jan12 mei 3 feb17 feb 7 okt 4 nov17 mrt 2 dec 7 apr26 mei23 sep
4. GVAV-Rapiditas27 jan 7 okt24 mrt 16 dec17 mrt26 mei14 apr30 sep21 okt10 feb18 nov 2 dec12 mei
5. VV Helpman21 apr 3 feb25 nov 7 apr  4 nov23 sep17 mrt20 jan17 feb26 mei 9 dec 7 okt21 okt
6. VV Hoogezand30 sep12 mei18 nov28 okt27 jan 14 apr16 dec14 okt19 mei24 mrt10 feb10 mrt 2 dec
7. VV Jubbega19 mei 7 apr30 sep14 okt10 feb 9 dec 27 jan25 nov21 apr18 nov10 mrt28 okt20 jan
8. FC Lewenborg14 okt20 jan19 mei 9 dec28 okt 7 apr 4 nov  3 feb25 nov10 mrt21 apr23 sep17 feb
9. LSC 189010 mrt 2 dec27 jan17 feb24 mrt26 mei12 mei18 nov 23 sep16 dec28 okt14 apr 7 okt
10. VV Oerterp18 nov26 mei28 okt10 mrt30 sep 7 okt 2 dec12 mei10 feb 14 apr27 jan24 mrt16 dec
11. Olyphia25 nov17 mrt21 apr23 sep14 okt20 jan 3 feb21 okt 7 apr 9 dec 19 mei17 feb 4 nov
12. VV Peize20 jan17 feb16 dec 3 feb14 apr23 sep21 okt 2 dec17 mrt 4 nov 7 okt 12 mei26 mei
13. VV Roden 7 apr 4 nov14 okt21 apr19 mei21 okt17 mrt10 feb 9 dec20 jan30 sep25 nov  3 feb
14. Sint Annaparochie28 okt 9 dec10 feb25 nov10 mrt21 apr24 mrt30 sep19 mei 7 apr27 jan14 okt18 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse K

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie