Zaterdag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC Berlikum 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV DWP 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Heeg 0 0 0 0 0 0 0  
4 Heerenveense Boys 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Minnertsga 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV NOK 0 0 0 0 0 0 0  
7 Oeverzwaluwen 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Oudehaske 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Scharnegoutum '70 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV SDS 0 0 0 0 0 0 0  
11 De Wâlde 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Willemsoord 0 0 0 0 0 0 0  
13 FC Wolvega 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Workum 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SC Berlikum2. VV DWP3. VV Heeg4. Heerenveense Boys5. VV Minnertsga6. SV NOK7. Oeverzwaluwen8. VV Oudehaske9. VV Scharnegoutum '7010. VV SDS11. De Wâlde12. VV Willemsoord13. FC Wolvega14. VV Workum
1. SC Berlikum 24 nov 9 mrt19 jan18 mei 3 nov20 apr22 sep 8 dec 6 apr 2 feb16 feb13 okt27 okt
2. VV DWP11 mei 13 apr25 mei27 okt 1 dec26 jan23 mrt 9 mrt 6 okt 9 feb15 dec17 nov29 sep
3. VV Heeg20 okt 8 dec 16 mrt20 apr 2 feb18 mei16 feb22 sep19 jan 6 apr 3 nov24 nov13 okt
4. Heerenveense Boys23 mrt13 okt27 okt  9 mrt15 dec29 sep26 jan18 mei24 nov20 apr13 apr 9 feb17 nov
5. VV Minnertsga 6 okt16 mrt 1 dec20 okt 16 feb 6 apr25 mei19 jan 2 feb 3 nov22 sep 8 dec11 mei
6. SV NOK26 jan20 apr17 nov 6 apr29 sep  9 mrt27 okt13 okt 8 dec24 nov19 jan18 mei 9 feb
7. Oeverzwaluwen 1 dec 3 nov 6 okt16 feb15 dec20 okt 11 mei 2 feb22 sep16 mrt25 mei19 jan13 apr
8. VV Oudehaske 9 feb19 jan29 sep 3 nov13 okt16 mrt24 nov 20 apr20 okt 8 dec 2 feb 6 apr18 mei
9. VV Scharnegoutum '7013 apr20 okt 9 feb 6 okt23 mrt25 mei17 nov 1 dec 16 mrt29 sep11 mei26 jan15 dec
10. VV SDS15 dec18 mei23 mrt11 mei17 nov13 apr 9 feb 9 mrt27 okt 13 okt 1 dec29 sep26 jan
11. De Wâlde17 nov22 sep15 dec 1 dec26 jan11 mei27 okt13 apr16 feb25 mei  6 okt 9 mrt23 mrt
12. VV Willemsoord29 sep 6 apr26 jan 8 dec 9 feb23 mrt13 okt17 nov24 nov20 apr18 mei 27 okt 9 mrt
13. FC Wolvega25 mei 2 feb11 mei22 sep13 apr 6 okt23 mrt15 dec 3 nov16 feb20 okt16 mrt  1 dec
14. VV Workum16 mrt16 feb25 mei 2 feb24 nov22 sep 8 dec 6 okt 6 apr 3 nov19 jan20 okt20 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie