Zondag 2e klasse L

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Dalfsen 4 4 0 0 12 14 5  
2 Stadskanaal 4 3 1 0 10 6 0  
3 VV Lemelerveld 4 2 1 1 7 11 7  
4 SC Emmeloord 4 2 1 1 7 10 6  
5 Dedemsvaart 4 2 1 1 7 7 6  
6 FC Assen 4 2 0 2 6 7 6  
7 VV Valthermond 4 1 2 1 5 10 8  
8 Germanicus 4 1 2 1 5 7 7  
9 VV Heerde 4 1 2 1 5 4 4  
10 VV Beilen 4 1 1 2 4 6 6  
11 Rolder Boys 4 1 1 2 4 6 10  
12 Asser Boys 3 1 0 2 3 3 7  
13 VV Zuidwolde 3 0 0 3 0 3 11  
14 SC Erica 4 0 0 4 0 6 17  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
27
Totaal aantal doelpunten
100
Totaal aantal doelpunten (thuis)
53
Totaal aantal doelpunten (uit)
47
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,70
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,96
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,74
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
 
 
Emmeloord SC - Erica SC (5 - 2)
Lemelerveld - Zuidwolde (5 - 2)
Emmeloord SC - Zuidwolde (4 - 1)
Assen FC - Asser Boys (3 - 0)
Stadskanaal - Assen FC (3 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Erica SC - Dalfsen (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
Emmeloord SC - Erica SC (5 - 2)
Erica SC - Dedemsvaart (3 - 4)
Lemelerveld - Zuidwolde (5 - 2)



Zondag 2e klasse L

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Assen2. Asser Boys3. VV Beilen4. SV Dalfsen5. Dedemsvaart6. SC Emmeloord7. SC Erica8. Germanicus9. VV Heerde10. VV Lemelerveld11. Rolder Boys12. Stadskanaal13. VV Valthermond14. VV Zuidwolde
1. FC Assen 3 - 024 mrt12 mei21 okt17 mrt3 - 110 feb16 dec14 apr 2 dec26 mei18 nov27 jan
2. Asser Boys19 mei 10 mrt14 apr2 - 025 nov21 apr28 okt18 nov24 mrt27 jan16 dec1 - 410 feb
3. VV Beilen20 jan21 okt 1 - 317 mrt 3 feb 4 nov 2 dec12 mei0 - 226 mei17 feb 7 apr 9 dec
4. SV Dalfsen25 nov 9 dec10 feb  7 apr21 apr19 mei27 jan10 mrt3 - 218 nov24 mrt3 - 228 okt
5. Dedemsvaart10 mrt26 mei28 okt16 dec 2 - 010 feb14 apr1 - 112 mei24 mrt 2 dec27 jan18 nov
6. SC Emmeloord28 okt12 mei18 nov 2 dec19 mei 5 - 224 mrt27 jan16 dec10 mrt14 apr10 feb4 - 1
7. SC Erica17 feb 2 dec27 jan0 - 53 - 426 mei 16 dec24 mrt18 nov14 apr12 mei28 okt10 mrt
8. Germanicus2 - 117 mrt21 apr 4 nov 9 dec20 jan 7 apr 1 - 121 okt17 feb 3 feb19 mei25 nov
9. VV Heerde 7 apr 3 feb25 nov21 okt17 feb 4 nov20 jan26 mei 17 mrt2 - 10 - 1 9 dec21 apr
10. VV Lemelerveld 9 dec20 jan19 mei17 feb25 nov 7 apr 3 feb10 mrt28 okt 2 - 2 4 nov21 apr5 - 2
11. Rolder Boys21 apr 4 nov1 - 5 3 feb20 jan21 okt 9 dec2 - 119 mei10 feb 17 mrt25 nov 7 apr
12. Stadskanaal3 - 0 7 apr0 - 020 jan21 apr 9 dec25 nov18 nov10 feb27 jan28 okt 10 mrt19 mei
13. VV Valthermond 3 feb17 feb16 dec26 mei 4 nov1 - 117 mrt3 - 314 apr 2 dec12 mei21 okt 20 jan
14. VV Zuidwolde 4 nov23 sep14 apr17 mrt 3 feb17 feb21 okt12 mei 2 dec26 mei16 dec0 - 224 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse L

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie