Zondag 2e klasse L

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Assen 0 0 0 0 0 0 0  
2 Asser Boys 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Beilen 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV Dalfsen 0 0 0 0 0 0 0  
5 Dedemsvaart 0 0 0 0 0 0 0  
6 SC Emmeloord 0 0 0 0 0 0 0  
7 SC Erica 0 0 0 0 0 0 0  
8 Germanicus 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Heerde 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Lemelerveld 0 0 0 0 0 0 0  
11 Rolder Boys 0 0 0 0 0 0 0  
12 Stadskanaal 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Valthermond 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Zuidwolde 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse L

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Assen2. Asser Boys3. VV Beilen4. SV Dalfsen5. Dedemsvaart6. SC Emmeloord7. SC Erica8. Germanicus9. VV Heerde10. VV Lemelerveld11. Rolder Boys12. Stadskanaal13. VV Valthermond14. VV Zuidwolde
1. FC Assen  7 okt24 mrt12 mei21 okt17 mrt30 sep10 feb16 dec14 apr 2 dec26 mei18 nov27 jan
2. Asser Boys19 mei 10 mrt14 apr14 okt25 nov21 apr28 okt18 nov24 mrt27 jan16 dec30 sep10 feb
3. VV Beilen20 jan21 okt 23 sep17 mrt 3 feb 4 nov 2 dec12 mei 7 okt26 mei17 feb 7 apr 9 dec
4. SV Dalfsen25 nov 9 dec10 feb  7 apr21 apr19 mei27 jan10 mrt30 sep18 nov24 mrt14 okt28 okt
5. Dedemsvaart10 mrt26 mei28 okt16 dec  7 okt10 feb14 apr30 sep12 mei24 mrt 2 dec27 jan18 nov
6. SC Emmeloord28 okt12 mei18 nov 2 dec19 mei 14 okt24 mrt27 jan16 dec10 mrt14 apr10 feb30 sep
7. SC Erica17 feb 2 dec27 jan 7 okt23 sep26 mei 16 dec24 mrt18 nov14 apr12 mei28 okt10 mrt
8. Germanicus23 sep17 mrt21 apr 4 nov 9 dec20 jan 7 apr 14 okt21 okt17 feb 3 feb19 mei25 nov
9. VV Heerde 7 apr 3 feb25 nov21 okt17 feb 4 nov20 jan26 mei 17 mrt 7 okt23 sep 9 dec21 apr
10. VV Lemelerveld 9 dec20 jan19 mei17 feb25 nov 7 apr 3 feb10 mrt28 okt 23 sep 4 nov21 apr14 okt
11. Rolder Boys21 apr 4 nov14 okt 3 feb20 jan21 okt 9 dec30 sep19 mei10 feb 17 mrt25 nov 7 apr
12. Stadskanaal14 okt 7 apr30 sep20 jan21 apr 9 dec25 nov18 nov10 feb27 jan28 okt 10 mrt19 mei
13. VV Valthermond 3 feb17 feb16 dec26 mei 4 nov23 sep17 mrt 7 okt14 apr 2 dec12 mei21 okt 20 jan
14. VV Zuidwolde 4 nov23 sep14 apr17 mrt 3 feb17 feb21 okt12 mei 2 dec26 mei16 dec 7 okt24 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse L

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie