Zaterdag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Advendo '57 0 0 0 0 0 0 0  
2 AGOVV 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Barneveld 0 0 0 0 0 0 0  
4 Batavia '90 0 0 0 0 0 0 0  
5 CJVV 0 0 0 0 0 0 0  
6 SC Hoevelaken 0 0 0 0 0 0 0  
7 ASC Nieuwland 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Otterlo 0 0 0 0 0 0 0  
9 Rood Wit '58 0 0 0 0 0 0 0  
10 SDS '55 0 0 0 0 0 0 0  
11 Terschuurse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
12 Sportclub Teuge 0 0 0 0 0 0 0  
13 VIOS V 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zwart-Wit '63 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Advendo '572. AGOVV3. VV Barneveld4. Batavia '905. CJVV6. SC Hoevelaken7. ASC Nieuwland8. SV Otterlo9. Rood Wit '5810. SDS '5511. Terschuurse Boys12. Sportclub Teuge13. VIOS V14. Zwart-Wit '63
1. Advendo '57 25 mei29 sep23 mrt13 apr17 nov11 mei 9 feb16 mrt 6 okt26 jan20 okt 1 dec15 dec
2. AGOVV13 okt 24 nov29 sep26 jan 9 mrt19 jan17 nov 8 dec 6 apr18 mei20 apr27 okt 9 feb
3. VV Barneveld16 feb11 mei 26 jan17 nov27 okt 6 okt15 dec25 mei 1 dec 9 mrt22 sep13 apr23 mrt
4. Batavia '9019 jan16 feb 3 nov  6 okt 6 apr22 sep 1 dec 2 feb20 okt 8 dec16 mrt25 mei11 mei
5. CJVV 8 dec 3 nov 2 feb18 mei 20 apr16 feb 9 mrt 6 apr19 jan13 okt24 nov22 sep27 okt
6. SC Hoevelaken 2 feb20 okt16 mrt15 dec 1 dec 25 mei 6 okt22 sep16 feb19 jan 3 nov11 mei13 apr
7. ASC Nieuwland24 nov23 mrt18 mei 9 feb29 sep13 okt 26 jan20 apr 8 dec27 okt 6 apr17 nov 9 mrt
8. SV Otterlo22 sep 2 feb 6 apr20 apr20 okt18 mei 3 nov 19 jan16 mrt24 nov 8 dec16 feb13 okt
9. Rood Wit '5827 okt13 apr13 okt17 nov15 dec 9 feb 1 dec23 mrt 11 mei29 sep18 mei 9 mrt26 jan
10. SDS '5518 mei15 dec20 apr 9 mrt23 mrt29 sep13 apr27 okt24 nov  9 feb13 okt26 jan17 nov
11. Terschuurse Boys 3 nov 6 okt20 okt13 apr25 mei23 mrt16 mrt11 mei16 feb22 sep  2 feb15 dec 1 dec
12. Sportclub Teuge 9 mrt 1 dec 9 feb27 okt11 mei26 jan15 dec13 apr 6 okt25 mei17 nov 23 mrt29 sep
13. VIOS V20 apr16 mrt 8 dec13 okt 9 feb24 nov 2 feb29 sep20 okt 3 nov 6 apr19 jan 18 mei
14. Zwart-Wit '63 6 apr22 sep19 jan24 nov16 mrt 8 dec20 okt25 mei 3 nov 2 feb20 apr16 feb 6 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie