Zondag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Groesbeekse Boys 11 8 2 1 26 35 14  
2 VV Ewijk 10 8 1 1 25 35 10  
3 SC Millingen 10 5 3 2 18 28 20  
4 VV Krayenhoff 10 5 2 3 17 30 19  
5 SV Nijmegen 10 5 1 4 16 32 25  
6 VV SCP 10 4 3 3 15 18 16  
7 SCE 10 3 5 2 14 14 16  
8 FC Kunde 10 3 3 4 12 19 19  
9 VV OSC (N) 10 3 1 6 10 18 28  
10 SC DIOSA 9 3 0 6 9 12 25  
11 VV UHC 9 2 2 5 8 16 28  
12 VV Batavia 10 2 2 6 8 17 39  
13 WVW 9 0 1 8 1 6 21  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
64
Totaal aantal doelpunten
280
Totaal aantal doelpunten (thuis)
158
Totaal aantal doelpunten (uit)
122
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,38
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,47
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,91
Grootste overwinning (thuis) 
Groesbeekse Boys - Batavia (11 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
OSC (N) - Ewijk (2 - 6)
Batavia - Nijmegen (2 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Groesbeekse Boys - Batavia (11 - 0)



Zondag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Batavia2. SC DIOSA3. VV Ewijk4. Groesbeekse Boys5. VV Krayenhoff6. FC Kunde7. SC Millingen8. SV Nijmegen9. VV OSC (N)10. SCE11. VV SCP12. VV UHC13. WVW
1. VV Batavia 16 dec14 apr10 mrt10 feb24 mrt27 jan2 - 62 - 312 mei0 - 026 mei3 - 0
2. SC DIOSA 7 apr 27 jan1 - 319 mei2 - 10 - 321 apr24 mrt0 - 12 - 5 9 dec10 mrt
3. VV Ewijk5 - 02 - 0 2 - 0 7 apr17 feb19 mei20 jan 3 feb5 - 14 - 017 mrt3 - 0
4. Groesbeekse Boys11 - 012 mei10 feb 1 - 03 - 21 - 117 mrt26 mei14 apr27 jan4 - 116 dec
5. VV Krayenhoff4 - 36 - 016 dec17 feb 14 apr3 - 226 mei12 mei1 - 110 mrt6 - 024 mrt
6. FC Kunde20 jan 3 feb1 - 321 apr5 - 3 2 - 21 - 217 mrt10 feb 7 apr1 - 119 mei
7. SC Millingen5 - 126 mei2 - 1 3 feb17 mrt12 mei 3 - 35 - 34 - 220 jan17 feb14 apr
8. SV Nijmegen19 mei4 - 524 mrt3 - 52 - 110 mrt10 feb 14 apr16 dec1 - 212 mei27 jan
9. VV OSC (N)21 apr20 jan2 - 61 - 33 - 31 - 310 mrt2 - 1 27 jan19 mei 7 apr10 feb
10. SCE2 - 217 feb10 mrt0 - 0 3 feb2 - 221 apr 7 apr3 - 1 0 - 020 jan2 - 1
11. VV SCP 3 feb17 mrt12 mei3 - 42 - 316 dec24 mrt17 feb2 - 126 mei 3 - 01 - 1
12. VV UHC3 - 414 apr4 - 419 mei21 apr27 jan4 - 11 - 416 dec24 mrt10 feb 2 - 1
13. WVW17 feb0 - 226 mei 7 apr20 jan0 - 1 9 dec3 - 60 - 117 mrt21 apr 3 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie