Zondag 2e klasse I

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Orion 22 14 4 4 46 47 25  
2 SDOUC 22 12 5 5 41 41 31  
3 SV Spero 20 12 4 4 40 32 17  
4 SV DCS 22 10 4 8 34 44 28  
5 Concordia W 21 7 10 4 31 30 24  
6 AZC 20 9 3 8 30 35 32  
7 SC Varsseveld 19 7 5 7 26 33 27  
8 Quick 1888 21 7 5 9 26 26 37  
9 VV Union 21 7 4 10 25 35 33  
10 VV Vorden 19 6 4 9 22 27 43  
11 VV VIOD Doetinchem 21 6 4 11 22 28 32  
12 Eendracht '30 21 6 4 11 22 34 47  
13 Warnsveldse Boys 21 7 1 13 22 27 49  
14 DVC '26 20 5 3 12 18 27 41  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
145
Totaal aantal doelpunten
466
Totaal aantal doelpunten (thuis)
273
Totaal aantal doelpunten (uit)
193
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,21
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,88
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,33
Grootste overwinning (thuis) 
 
AZC - DVC '26 (7 - 1)
Orion - Vorden (7 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Eendracht '30 - SDOUC (1 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
 
AZC - DVC '26 (7 - 1)
Eendracht '30 - DVC '26 (6 - 2)
Orion - Vorden (7 - 1)
Union - SDOUC (5 - 3)



Zondag 2e klasse I

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AZC2. Concordia W3. SV DCS4. DVC '265. Eendracht '306. SV Orion7. Quick 18888. SDOUC9. SV Spero10. VV Union11. SC Varsseveld12. VV VIOD Doetinchem13. VV Vorden14. Warnsveldse Boys
1. AZC 2 - 12 - 37 - 119 mei1 - 34 - 00 - 40 - 11 - 11 - 028 apr2 - 322 apr
2. Concordia W1 - 1 22 apr1 - 06 - 10 - 02 - 21 - 128 apr0 - 30 - 01 - 119 mei4 - 1
3. SV DCS5 - 02 - 2 4 - 03 - 12 - 212 mei1 - 20 - 01 - 03 - 026 mei4 - 03 - 0
4. DVC '262 - 30 - 12 - 0 2 - 20 - 12 - 10 - 112 mei1 - 05 - 12 - 22 - 319 mei
5. Eendracht '300 - 126 mei3 - 06 - 2 1 - 23 - 01 - 62 - 52 - 012 mei1 - 51 - 14 - 0
6. SV Orion2 - 13 - 14 - 23 - 122 apr 3 - 01 - 20 - 33 - 126 mei4 - 17 - 12 - 1
7. Quick 18880 - 12 - 21 - 10 - 32 - 019 mei 4 - 03 - 222 apr2 - 00 - 33 - 128 apr
8. SDOUC12 mei1 - 11 - 026 mei1 - 12 - 03 - 1 0 - 32 - 03 - 21 - 02 - 23 - 2
9. SV Spero2 - 10 - 32 - 11 - 12 - 00 - 00 - 122 apr 19 mei0 - 31 - 03 - 02 - 0
10. VV Union26 mei1 - 11 - 51 - 03 - 02 - 31 - 15 - 32 - 3 2 - 012 mei4 - 11 - 2
11. SC Varsseveld 5 mei3 - 019 mei28 apr1 - 12 - 14 - 01 - 120 apr2 - 2 3 - 022 apr6 - 1
12. VV VIOD Doetinchem1 - 40 - 10 - 222 apr4 - 01 - 10 - 119 mei0 - 02 - 12 - 3 1 - 22 - 0
13. VV Vorden1 - 10 - 13 - 220 apr28 apr12 mei26 mei3 - 10 - 2 5 mei1 - 11 - 2 1 - 2
14. Warnsveldse Boys1 - 212 mei2 - 03 - 11 - 40 - 22 - 22 - 126 mei0 - 42 - 13 - 12 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse I

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie