Zondag 2e klasse I

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Orion 10 7 2 1 23 26 8  
2 SV Spero 11 6 3 2 21 20 12  
3 SV DCS 11 6 2 3 20 28 11  
4 SDOUC 11 6 1 4 19 21 19  
5 SC Varsseveld 11 5 3 3 18 21 12  
6 Quick 1888 11 5 3 3 18 17 17  
7 Concordia W 10 4 5 1 17 18 11  
8 AZC 10 4 2 4 14 13 17  
9 VV Vorden 10 4 1 5 13 16 23  
10 VV VIOD Doetinchem 11 3 2 6 11 11 16  
11 DVC '26 10 2 3 5 9 13 19  
12 Eendracht '30 9 2 2 5 8 13 26  
13 VV Union 10 1 3 6 6 14 22  
14 Warnsveldse Boys 11 2 0 9 6 13 31  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
73
Totaal aantal doelpunten
244
Totaal aantal doelpunten (thuis)
142
Totaal aantal doelpunten (uit)
102
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,34
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,95
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,40
Grootste overwinning (thuis) 
Orion - Vorden (7 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Eendracht '30 - SDOUC (1 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Orion - Vorden (7 - 1)
Union - SDOUC (5 - 3)



Zondag 2e klasse I

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AZC2. Concordia W3. SV DCS4. DVC '265. Eendracht '306. SV Orion7. Quick 18888. SDOUC9. SV Spero10. VV Union11. SC Varsseveld12. VV VIOD Doetinchem13. VV Vorden14. Warnsveldse Boys
1. AZC 27 jan10 mrt 9 dec19 mei10 feb4 - 00 - 4 7 apr1 - 11 - 020 jan2 - 321 apr
2. Concordia W1 - 1 21 apr 7 apr6 - 10 - 02 - 2 3 feb20 jan 9 dec10 mrt17 feb19 mei4 - 1
3. SV DCS5 - 02 - 2 4 - 020 jan14 apr12 mei17 mrt17 feb 3 feb3 - 026 mei16 dec3 - 0
4. DVC '2614 apr16 dec10 feb 2 - 227 jan10 mrt0 - 112 mei1 - 024 mrt2 - 22 - 319 mei
5. Eendracht '300 - 126 mei24 mrt17 feb 23 dec16 dec1 - 62 - 52 - 012 mei17 mrt14 apr 3 feb
6. SV Orion2 - 117 mrt4 - 23 - 121 apr 3 - 020 jan 3 feb 7 apr26 mei4 - 17 - 117 feb
7. Quick 188817 mrt10 feb1 - 10 - 3 7 apr19 mei 4 - 03 - 221 apr2 - 0 3 feb3 - 120 jan
8. SDOUC12 mei1 - 11 - 026 mei10 mrt24 mrt14 apr 0 - 317 feb16 dec1 - 027 jan3 - 2
9. SV Spero16 dec24 mrt2 - 11 - 110 feb0 - 027 jan21 apr 19 mei0 - 314 apr10 mrt2 - 0
10. VV Union26 mei14 apr1 - 517 mrt27 jan16 dec1 - 15 - 32 - 3 10 feb12 mei24 mrt1 - 2
11. SC Varsseveld 3 feb3 - 019 mei20 jan1 - 12 - 117 feb 7 apr17 mrt2 - 2 3 - 021 apr6 - 1
12. VV VIOD Doetinchem24 mrt0 - 10 - 221 apr4 - 010 mrt0 - 119 mei0 - 02 - 127 jan 10 feb 7 apr
13. VV Vorden17 feb0 - 1 7 apr 3 feb 9 dec12 mei26 mei3 - 10 - 220 jan1 - 11 - 2 17 mrt
14. Warnsveldse Boys1 - 212 mei27 jan3 - 11 - 40 - 224 mrt10 feb26 mei10 mrt14 apr16 dec2 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse I

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie