Zondag 4e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 RSC 20 11 5 4 38 43 26  
2 KOSC 20 10 6 4 36 41 21  
3 Borne 18 10 4 4 34 48 32  
4 SV Delden 19 10 2 7 32 46 46  
5 VV Oldenzaal 19 9 3 7 30 29 32  
6 Juventa '12 20 9 3 8 30 37 40  
7 SV Almelo 20 7 6 7 27 39 37  
8 Sportlust Vroomshoop 19 7 5 7 26 44 40  
9 UD W 19 6 5 8 23 39 37  
10 Rood Zwart 19 7 2 10 23 27 27  
11 SV Vasse 20 5 5 10 20 29 42  
12 Zenderen Vooruit 19 4 4 11 16 27 49  
13 HVV Hengelo 18 3 4 11 13 32 52  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
125
Totaal aantal doelpunten
481
Totaal aantal doelpunten (thuis)
268
Totaal aantal doelpunten (uit)
213
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,85
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,14
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,70
Grootste overwinning (thuis) 
KOSC - Delden (7 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Oldenzaal - Borne (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
Delden - Hengelo (5 - 4)
Juventa '12 - Hengelo (6 - 3)
UD W - Delden (7 - 2)



Zondag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Almelo2. Borne3. SV Delden4. HVV Hengelo5. Juventa '126. KOSC7. VV Oldenzaal8. Rood Zwart9. RSC10. Sportlust Vroomshoop11. UD W12. SV Vasse13. Zenderen Vooruit
1. SV Almelo 1 - 33 - 222 apr19 mei3 - 22 - 11 - 25 - 12 - 22 - 14 - 01 - 4
2. Borne26 mei 4 - 12 - 22 - 21 - 1 5 mei28 apr2 - 13 - 54 - 322 apr1 - 3
3. SV Delden3 - 319 mei 5 - 43 - 022 apr3 - 00 - 33 - 128 apr1 - 15 - 12 - 1
4. HVV Hengelo2 - 212 mei26 mei 3 - 428 apr0 - 34 - 21 - 13 - 5 5 mei1 - 15 - 1
5. Juventa '122 - 21 - 212 mei6 - 3 2 - 10 - 31 - 01 - 126 mei1 - 23 - 25 - 1
6. KOSC2 - 14 - 27 - 14 - 02 - 0 0 - 12 - 11 - 112 mei4 - 21 - 10 - 0
7. VV Oldenzaal1 - 40 - 52 - 01 - 01 - 319 mei 22 apr2 - 62 - 21 - 12 - 13 - 1
8. Rood Zwart0 - 00 - 21 - 23 - 01 - 31 - 12 - 1 1 - 34 - 226 mei2 - 14 - 0
9. RSC1 - 02 - 05 - 33 - 05 - 01 - 226 mei1 - 0 2 - 23 - 11 - 112 mei
10. Sportlust Vroomshoop2 - 01 - 41 - 45 - 14 - 10 - 20 - 119 mei1 - 2 22 apr4 - 01 - 3
11. UD W4 - 13 - 37 - 20 - 21 - 22 - 212 mei2 - 019 mei1 - 2 3 - 23 - 0
12. SV Vasse12 mei1 - 52 - 34 - 11 - 01 - 01 - 11 - 028 apr2 - 23 - 0 26 mei
13. Zenderen Vooruit2 - 21 - 30 - 319 mei20 apr0 - 31 - 3 5 mei0 - 23 - 32 - 24 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie