Zondag 4e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 RSC 4 4 0 0 12 14 4  
2 UD W 4 3 0 1 9 8 6  
3 SV Delden 4 2 1 1 7 12 11  
4 Borne 3 2 0 1 6 7 4  
5 Sportlust Vroomshoop 4 2 0 2 6 12 11  
6 Zenderen Vooruit 4 2 0 2 6 8 12  
7 SV Almelo 4 1 2 1 5 9 10  
8 Juventa '12 4 1 1 2 4 7 9  
9 VV Oldenzaal 4 1 1 2 4 5 10  
10 HVV Hengelo 3 1 0 2 3 12 11  
11 KOSC 3 1 0 2 3 4 5  
12 Rood Zwart 4 1 0 3 3 6 9  
13 SV Vasse 3 0 1 2 1 6 8  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
24
Totaal aantal doelpunten
110
Totaal aantal doelpunten (thuis)
57
Totaal aantal doelpunten (uit)
53
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,58
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,38
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,21
Grootste overwinning (thuis) 
Hengelo - Zenderen Vooruit (5 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Oldenzaal - RSC (2 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Delden - Hengelo (5 - 4)



Zondag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Almelo2. Borne3. SV Delden4. HVV Hengelo5. Juventa '126. KOSC7. VV Oldenzaal8. Rood Zwart9. RSC10. Sportlust Vroomshoop11. UD W12. SV Vasse13. Zenderen Vooruit
1. SV Almelo 1 - 3 3 feb21 apr19 mei3 - 217 mrt 7 apr 9 dec 4 nov20 jan25 nov21 okt
2. Borne26 mei 4 - 125 nov 9 dec 7 apr 3 feb20 jan17 feb21 okt 4 nov21 apr17 mrt
3. SV Delden3 - 310 feb 5 - 410 mrt14 okt 7 apr25 nov21 apr20 jan21 okt19 mei27 jan
4. HVV Hengelo 2 dec12 mei17 feb  7 apr20 jan21 okt 4 nov17 mrt3 - 5 3 feb 9 dec5 - 1
5. Juventa '122 - 214 apr21 okt16 dec  3 feb17 feb17 mrt 4 nov26 mei1 - 220 jan 2 dec
6. KOSC10 feb16 dec26 mei24 mrt18 nov 0 - 12 - 121 okt12 mei17 mrt27 jan14 apr
7. VV Oldenzaal28 okt18 nov16 dec10 mrt1 - 319 mei 21 apr2 - 614 apr25 nov10 feb24 mrt
8. Rood Zwart16 dec24 mrt12 mei27 jan28 okt17 feb 2 dec 1 - 34 - 226 mei10 mrt18 nov
9. RSC14 apr2 - 0 2 dec28 okt27 jan10 mrt26 mei10 feb 16 dec3 - 118 nov12 mei
10. Sportlust Vroomshoop27 jan10 mrt24 mrt10 feb4 - 125 nov 9 dec19 mei 7 apr 21 apr28 okt1 - 3
11. UD W24 mrt27 jan14 apr18 nov10 feb28 okt12 mei2 - 019 mei 2 dec 3 - 216 dec
12. SV Vasse12 mei 2 dec 7 okt14 apr24 mrt 4 nov1 - 121 okt 3 feb17 mrt17 feb 26 mei
13. Zenderen Vooruit10 mrt28 okt0 - 319 mei21 apr 9 dec20 jan 3 feb25 nov17 feb 7 apr4 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie