Zondag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Angeren 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Arnhemia 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV CHRC 0 0 0 0 0 0 0  
4 DVV 0 0 0 0 0 0 0  
5 Eendracht Arnhem 0 0 0 0 0 0 0  
6 Groessen 0 0 0 0 0 0 0  
7 GSV '38 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV GVA 0 0 0 0 0 0 0  
9 HC '03 0 0 0 0 0 0 0  
10 Jonge Kracht 0 0 0 0 0 0 0  
11 ONA '53 0 0 0 0 0 0 0  
12 RKPSC 0 0 0 0 0 0 0  
13 SC Veluwezoom 0 0 0 0 0 0 0  
14 SC Westervoort 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Angeren2. VV Arnhemia3. VV CHRC4. DVV5. Eendracht Arnhem6. Groessen7. GSV '388. VV GVA9. HC '0310. Jonge Kracht11. ONA '5312. RKPSC13. SC Veluwezoom14. SC Westervoort
1. SV Angeren  2 dec18 nov24 mrt10 mrt27 jan17 feb 7 okt12 mei23 sep28 okt14 apr16 dec26 mei
2. VV Arnhemia21 apr 24 mrt18 nov10 feb10 mrt19 mei14 apr16 dec14 okt30 sep27 jan28 okt25 nov
3. VV CHRC 3 feb20 jan 28 okt14 okt19 mei 9 dec17 feb 4 nov25 nov21 apr23 sep10 mrt 7 apr
4. DVV20 jan 3 feb17 mrt 21 apr25 nov 7 apr21 okt23 sep17 feb 9 dec 7 okt26 mei 4 nov
5. Eendracht Arnhem21 okt23 sep26 mei 2 dec 14 apr 4 nov17 mrt 7 okt 3 feb24 mrt16 dec12 mei17 feb
6. Groessen 4 nov21 okt 7 okt12 mei 9 dec 20 jan23 sep17 feb17 mrt 7 apr26 mei 2 dec 3 feb
7. GSV '3830 sep 7 okt14 apr16 dec27 jan24 mrt 12 mei26 mei21 okt18 nov 2 dec10 feb17 mrt
8. VV GVA19 mei 9 dec30 sep10 mrt28 okt10 feb25 nov 24 mrt 7 apr14 okt18 nov27 jan21 apr
9. HC '0325 nov 7 apr27 jan10 feb19 mei30 sep14 okt20 jan 21 apr10 mrt28 okt18 nov 9 dec
10. Jonge Kracht10 feb26 mei12 mei30 sep18 nov28 okt10 mrt16 dec 2 dec 27 jan24 mrt14 apr 7 okt
11. ONA '5317 mrt17 feb 2 dec14 apr20 jan16 dec 3 feb26 mei21 okt 4 nov 12 mei 7 okt23 sep
12. RKPSC 9 dec 4 nov10 feb19 mei 7 apr14 okt21 apr 3 feb17 mrt20 jan25 nov 30 sep21 okt
13. SC Veluwezoom 7 apr17 mrt21 okt14 okt25 nov21 apr23 sep 4 nov 3 feb 9 dec19 mei17 feb 20 jan
14. SC Westervoort14 okt12 mei16 dec27 jan30 sep18 nov28 okt 2 dec14 apr19 mei10 feb10 mrt24 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie