Zondag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 DVV 13 11 2 0 35 47 12  
2 Groessen 13 8 2 3 26 34 14  
3 SC Westervoort 14 8 1 5 25 29 21  
4 Jonge Kracht 12 7 3 2 24 37 19  
5 GSV '38 13 7 3 3 24 29 20  
6 VV CHRC 12 6 0 6 18 34 28  
7 ONA '53 14 5 2 7 17 36 34  
8 VV GVA 11 5 1 5 16 27 17  
9 HC '03 10 4 3 3 15 22 19  
10 SV Angeren 12 3 5 4 14 19 23  
11 VV Arnhemia 12 4 1 7 13 27 35  
12 SC Veluwezoom 12 3 3 6 12 19 25  
13 Eendracht Arnhem 13 1 0 12 3 16 74  
14 RKPSC 11 0 2 9 2 10 45  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
86
Totaal aantal doelpunten
386
Totaal aantal doelpunten (thuis)
207
Totaal aantal doelpunten (uit)
179
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,49
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,41
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,08
Grootste overwinning (thuis) 
Jonge Kracht - Eendracht Arnhem (12 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
RKPSC - ONA '53 (0 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Jonge Kracht - Eendracht Arnhem (12 - 0)



Zondag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Angeren2. VV Arnhemia3. VV CHRC4. DVV5. Eendracht Arnhem6. Groessen7. GSV '388. VV GVA9. HC '0310. Jonge Kracht11. ONA '5312. RKPSC13. SC Veluwezoom14. SC Westervoort
1. SV Angeren 2 - 22 - 124 mrt10 mrt27 jan17 feb3 - 212 mei1 - 42 - 214 apr24 feb26 mei
2. VV Arnhemia21 apr 24 mrt1 - 63 - 010 mrt19 mei14 apr24 feb1 - 23 - 727 jan4 - 01 - 4
3. VV CHRC 3 feb20 jan 1 - 35 - 119 mei4 - 317 feb2 - 71 - 221 apr8 - 010 mrt 7 apr
4. DVV2 - 02 - 117 mrt 21 apr2 - 0 7 apr2 - 24 - 217 feb7 - 14 - 126 mei3 - 0
5. Eendracht Arnhem2 - 36 - 426 mei1 - 7 14 apr2 - 517 mrt1 - 4 3 feb24 mrt24 feb12 mei17 feb
6. Groessen1 - 13 - 04 - 112 mei7 - 0 1 - 22 - 117 feb17 mrt 7 apr26 mei1 - 14 - 2
7. GSV '383 - 21 - 214 apr24 feb27 jan24 mrt 12 mei26 mei2 - 11 - 12 - 210 feb17 mrt
8. VV GVA19 mei23 dec1 - 510 mrt8 - 010 feb1 - 2 24 mrt 7 apr1 - 05 - 027 jan21 apr
9. HC '031 - 1 7 apr27 jan10 feb19 mei0 - 40 - 120 jan 21 apr10 mrt3 - 22 - 223 dec
10. Jonge Kracht2 - 226 mei12 mei2 - 212 - 03 - 210 mrt24 feb1 - 1 27 jan24 mrt14 apr3 - 2
11. ONA '5317 mrt17 feb1 - 314 apr8 - 024 feb0 - 426 mei1 - 24 - 2 12 mei3 - 21 - 4
12. RKPSC23 dec2 - 510 feb19 mei 7 apr1 - 321 apr0 - 217 mrt20 jan0 - 7 1 - 51 - 1
13. SC Veluwezoom 7 apr17 mrt1 - 20 - 34 - 221 apr1 - 11 - 3 3 feb1 - 319 mei17 feb 1 - 0
14. SC Westervoort1 - 012 mei3 - 127 jan4 - 10 - 23 - 22 - 114 apr19 mei3 - 010 mrt24 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie