Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Wijhe '92 13 10 1 2 31 38 13  
2 VV Sportclub Lochem 14 8 4 2 28 36 18  
3 SV Epe 14 9 1 4 28 38 27  
4 SV Helios Deventer 14 8 1 5 25 35 32  
5 SV Vaassen 12 7 1 4 22 24 16  
6 SV Turkse Kracht 11 6 3 2 21 22 18  
7 Witkampers 12 6 2 4 20 28 19  
8 Robur et Velocitas 15 5 4 6 19 31 27  
9 VV Activia 13 5 2 6 17 26 40  
10 SV Colmschate '33 13 4 4 5 16 23 28  
11 SV Zwolle 13 4 0 9 12 16 22  
12 Albatross 12 2 2 8 8 10 28  
13 SV Heeten 13 1 3 9 6 16 29  
14 KCVO 13 1 2 10 5 16 42  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
91
Totaal aantal doelpunten
359
Totaal aantal doelpunten (thuis)
206
Totaal aantal doelpunten (uit)
153
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,95
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,26
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,68
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
Vaassen - Activia (6 - 1)
Lochem SP - KCVO (5 - 0)
Wijhe '92 - Activia (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Epe - Robur et Velocitas (1 - 7)
KCVO - Wijhe '92 (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Colmschate '33 - Activia (5 - 3)
Epe - Robur et Velocitas (1 - 7)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Activia2. Albatross3. SV Colmschate '334. SV Epe5. SV Heeten6. SV Helios Deventer7. KCVO8. VV Sportclub Lochem9. Robur et Velocitas10. SV Turkse Kracht11. SV Vaassen12. Wijhe '9213. Witkampers14. SV Zwolle
1. VV Activia 19 mei3 - 214 apr3 - 324 feb27 jan24 mrt4 - 11 - 112 mei10 feb10 mrt2 - 1
2. Albatross1 - 2 2 - 20 - 41 - 112 mei3 - 214 apr10 mrt24 feb26 mei27 jan24 mrt23 dec
3. SV Colmschate '335 - 317 mrt 17 feb2 - 21 - 412 mei1 - 52 - 12 - 10 - 2 7 apr26 mei3 - 1
4. SV Epe5 - 221 apr2 - 1 4 - 127 jan2 - 32 - 11 - 75 - 2 7 apr10 mrt2 - 019 mei
5. SV Heeten26 mei1 - 227 jan12 mei 5 - 124 mrt24 feb17 feb0 - 10 - 30 - 314 apr10 mrt
6. SV Helios Deventer 7 apr4 - 019 mei3 - 22 - 1 5 - 210 mrt4 - 217 feb3 - 121 apr1 - 34 - 3
7. KCVO2 - 417 feb1 - 10 - 420 jan17 mrt 26 mei 7 apr2 - 3 2 feb0 - 60 - 321 apr
8. VV Sportclub Lochem3 - 03 - 121 apr2 - 2 7 apr1 - 15 - 0 2 - 22 - 217 mrt19 mei17 feb2 - 1
9. Robur et Velocitas17 mrt3 - 024 mrt26 mei2 - 114 apr2 - 22 - 4 12 mei0 - 12 - 22 - 027 jan
10. SV Turkse Kracht21 apr 7 apr10 feb24 mrt19 mei4 - 110 mrt27 jan1 - 1 13 jan2 - 14 - 31 - 0
11. SV Vaassen6 - 11 - 010 mrt24 feb21 apr24 mrt3 - 20 - 119 mei14 apr 1 - 427 jan4 - 1
12. Wijhe '925 - 02 - 024 feb5 - 217 mrt3 - 114 apr2 - 03 - 226 mei17 feb 12 mei2 - 0
13. Witkampers5 - 120 jan1 - 117 mrt2 - 04 - 119 mei2 - 521 apr 3 feb2 - 23 - 0  7 apr
14. SV Zwolle17 feb3 - 014 apr0 - 13 - 126 mei1 - 012 mei0 - 217 mrt2 - 024 mrt24 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie