Zaterdag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Achilles Enschede 0 0 0 0 0 0 0  
2 AJC '96 0 0 0 0 0 0 0  
3 ATC '65 0 0 0 0 0 0 0  
4 Blauwwitters BZSV 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV DRC '12 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Drienerlo 0 0 0 0 0 0 0  
7 SC Enschede 0 0 0 0 0 0 0  
8 PW 1885 0 0 0 0 0 0 0  
9 SC Rijssen 0 0 0 0 0 0 0  
10 Rijssen Vooruit 0 0 0 0 0 0 0  
11 RKSV 0 0 0 0 0 0 0  
12 Sportlust Glanerbrug 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Achilles Enschede2. AJC '963. ATC '654. Blauwwitters BZSV5. SV DRC '126. VV Drienerlo7. SC Enschede8. PW 18859. SC Rijssen10. Rijssen Vooruit11. RKSV12. Sportlust Glanerbrug
1. Achilles Enschede 22 sep13 apr11 mei17 nov 6 okt25 mei 1 dec16 feb 9 mrt23 mrt27 okt
2. AJC '96 9 feb 17 nov 6 okt 9 mrt27 okt13 apr23 mrt25 mei29 sep 1 dec11 mei
3. ATC '65 8 dec16 mrt 24 nov16 feb10 nov 6 okt 4 mei 6 apr 3 nov25 mei22 sep
4. Blauwwitters BZSV 3 nov18 mei23 mrt 13 okt 1 dec 9 mrt29 sep 4 mei 9 feb13 apr17 nov
5. SV DRC '1216 mrt10 nov29 sep25 mei 13 apr27 okt 9 feb 6 okt23 mrt11 mei 1 dec
6. VV Drienerlo18 mei 4 mei 9 mrt 6 apr 8 dec  9 feb17 nov 3 nov13 okt29 sep23 mrt
7. SC Enschede13 okt 8 dec18 mei10 nov 4 mei22 sep  3 nov24 nov 6 apr16 mrt16 feb
8. PW 1885 6 apr24 nov27 okt16 feb22 sep16 mrt11 mei 10 nov 8 dec 6 okt25 mei
9. SC Rijssen29 sep13 okt 1 dec27 okt18 mei11 mei23 mrt 9 mrt 17 nov 9 feb13 apr
10. Rijssen Vooruit10 nov16 feb11 mei22 sep24 nov25 mei 1 dec13 apr16 mrt 27 okt 6 okt
11. RKSV24 nov 6 apr13 okt 8 dec 3 nov16 feb17 nov18 mei22 sep 4 mei  9 mrt
12. Sportlust Glanerbrug 4 mei 3 nov 9 feb16 mrt 6 apr24 nov29 sep13 okt 8 dec18 mei10 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie