Zaterdag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 AJC '96 12 11 1 0 34 41 3  
2 PW 1885 11 9 2 0 29 41 8  
3 ATC '65 12 8 0 4 24 33 22  
4 Sportlust Glanerbrug 12 7 1 4 22 45 33  
5 Rijssen Vooruit 11 5 3 3 18 29 21  
6 VV Drienerlo 12 4 3 5 15 25 25  
7 Blauwwitters BZSV 12 3 4 5 13 23 30  
8 RKSV 12 3 3 6 12 25 27  
9 SC Rijssen 12 3 2 7 11 17 36  
10 SC Enschede 12 3 2 7 11 18 41  
11 Achilles Enschede 12 1 3 8 6 15 38  
12 SV DRC '12 12 1 2 9 5 13 41  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
71
Totaal aantal doelpunten
325
Totaal aantal doelpunten (thuis)
173
Totaal aantal doelpunten (uit)
152
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,58
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,44
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,14
Grootste overwinning (thuis) 
RKSV - Enschede SC (10 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Achilles Enschede - AJC '96 (0 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Sportlust Glanerbrug - Rijssen SC (9 - 2)



Zaterdag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Achilles Enschede2. AJC '963. ATC '654. Blauwwitters BZSV5. SV DRC '126. VV Drienerlo7. SC Enschede8. PW 18859. SC Rijssen10. Rijssen Vooruit11. RKSV12. Sportlust Glanerbrug
1. Achilles Enschede 0 - 713 apr11 mei1 - 12 - 125 mei0 - 616 feb 9 mrt23 mrt3 - 4
2. AJC '962 - 0 2 - 04 - 0 9 mrt2 - 013 apr23 mrt25 mei4 - 12 - 111 mei
3. ATC '653 - 116 mrt 7 - 016 feb3 - 01 - 3 4 mei 6 apr4 - 225 mei1 - 5
4. Blauwwitters BZSV3 - 318 mei23 mrt 4 - 03 - 2 9 mrt0 - 0 4 mei0 - 113 apr3 - 5
5. SV DRC '1216 mrt0 - 60 - 225 mei 13 apr0 - 02 - 41 - 223 mrt11 mei2 - 8
6. VV Drienerlo18 mei 4 mei 9 mrt 6 apr3 - 1 4 - 22 - 43 - 02 - 22 - 223 mrt
7. SC Enschede2 - 20 - 418 mei0 - 5 4 mei2 - 4 1 - 55 - 0 6 apr16 mrt16 feb
8. PW 1885 6 apr1 - 14 - 016 feb5 - 116 mrt11 mei 3 - 1 2 feb4 - 025 mei
9. SC Rijssen1 - 00 - 32 - 43 - 318 mei11 mei23 mrt 9 mrt 2 - 33 - 113 apr
10. Rijssen Vooruit5 - 116 feb11 mei2 - 25 - 125 mei2 - 313 apr16 mrt 1 - 15 - 1
11. RKSV3 - 2 6 apr0 - 43 - 01 - 416 feb10 - 018 mei1 - 1 4 mei  9 mrt
12. Sportlust Glanerbrug 4 mei0 - 43 - 416 mrt 6 apr2 - 24 - 00 - 59 - 218 mei4 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie