Zondag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Sportclub Brummen 18 13 4 1 43 51 11  
2 Groen Wit '62 18 10 5 3 35 41 20  
3 VV Beekbergen 15 10 3 2 33 38 18  
4 SC Klarenbeek 19 10 3 6 33 44 29  
5 WWNA 18 10 1 7 31 51 36  
6 Victoria Boys 18 9 2 7 29 36 30  
7 VV Loenermark 17 8 4 5 28 43 30  
8 Apeldoornse Boys 18 8 2 8 26 43 44  
9 SV Twello 16 7 2 7 23 30 25  
10 sv Orderbos 17 6 3 8 21 32 33  
11 ZVV '56 15 4 1 10 13 29 44  
12 VV TKA 16 4 1 11 13 22 52  
13 Dierensche Boys 17 2 2 13 8 14 49  
14 SC EDS 18 2 1 15 7 20 73  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
120
Totaal aantal doelpunten
494
Totaal aantal doelpunten (thuis)
268
Totaal aantal doelpunten (uit)
226
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,12
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,23
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,88
Grootste overwinning (thuis) 
Klarenbeek SC - TKA (9 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
EDS SC - Brummen SP (0 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
EDS SC - Orderbos sv (4 - 7)



Zondag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Apeldoornse Boys2. VV Beekbergen3. Sportclub Brummen4. Dierensche Boys5. SC EDS6. Groen Wit '627. SC Klarenbeek8. VV Loenermark9. sv Orderbos10. VV TKA11. SV Twello12. Victoria Boys13. WWNA14. ZVV '56
1. Apeldoornse Boys 31 mrt0 - 514 apr7 - 20 - 04 - 15 - 34 - 126 mei4 - 212 mei2 - 21 - 3
2. VV Beekbergen3 - 1 12 mei26 mei6 - 114 apr1 - 31 - 01 - 14 - 13 - 10 - 0 5 mei7 - 2
3. Sportclub Brummen5 - 00 - 1 1 - 14 - 022 apr1 - 02 - 219 mei 5 mei 7 apr2 - 05 - 22 - 1
4. Dierensche Boys1 - 20 - 20 - 3  7 apr19 mei0 - 22 - 422 apr3 - 0 5 mei0 - 30 - 628 apr
5. SC EDS0 - 20 - 10 - 82 - 1 1 - 42 - 131 mrt4 - 714 apr1 - 32 - 419 mei12 mei
6. Groen Wit '624 - 12 - 22 - 32 - 05 - 0 26 mei12 mei 7 apr3 - 13 - 22 - 12 - 01 - 1
7. SC Klarenbeek22 apr 7 apr1 - 15 - 01 - 12 - 1 19 mei3 - 29 - 01 - 03 - 12 - 74 - 1
8. VV Loenermark 7 apr22 apr26 mei3 - 04 - 12 - 21 - 1 2 - 12 - 328 apr2 - 00 - 2 5 mei
9. sv Orderbos 5 mei28 apr0 - 22 - 23 - 10 - 112 mei14 apr 1 - 40 - 126 mei1 - 32 - 0
10. VV TKA3 - 219 mei0 - 431 mrt28 apr3 - 33 - 21 - 51 - 2 0 - 220 apr22 apr 7 apr
11. SV Twello4 - 210 mrt1 - 16 - 026 mei31 mrt14 apr1 - 10 - 112 mei 1 - 02 - 02 - 5
12. Victoria Boys3 - 25 - 431 mrt6 - 122 apr1 - 02 - 11 - 32 - 24 - 119 mei  7 apr2 - 1
13. WWNA2 - 41 - 214 apr12 mei6 - 10 - 41 - 24 - 331 mrt4 - 13 - 23 - 1 26 mei
14. ZVV '5619 mei20 apr0 - 20 - 36 - 110 mrt31 mrt3 - 62 - 62 - 022 apr14 apr2 - 5 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie