Zondag 4e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 ABS 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV Broekland 0 0 0 0 0 0 0  
3 DAVO 0 0 0 0 0 0 0  
4 Diepenveen 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Enter 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV De Gazelle 0 0 0 0 0 0 0  
7 GFC 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Haarle 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Hector 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Holten 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Lettele 0 0 0 0 0 0 0  
12 Markelo 0 0 0 0 0 0 0  
13 SV Nieuw Heeten 0 0 0 0 0 0 0  
14 SV Raalte 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ABS2. SV Broekland3. DAVO4. Diepenveen5. SV Enter6. VV De Gazelle7. GFC8. SV Haarle9. SV Hector10. VV Holten11. VV Lettele12. Markelo13. SV Nieuw Heeten14. SV Raalte
1. ABS 28 okt30 sep10 feb10 mrt14 apr24 mrt27 jan19 mei18 nov16 dec25 nov14 okt21 apr
2. SV Broekland17 mrt 19 mei25 nov21 apr 4 nov21 okt17 feb23 sep14 okt 3 feb20 jan 9 dec 7 apr
3. DAVO17 feb 7 okt 20 jan16 dec26 mei 2 dec12 mei 3 feb14 apr21 okt23 sep 4 nov17 mrt
4. Diepenveen23 sep12 mei24 mrt 14 apr17 mrt26 mei16 dec 4 nov 2 dec 7 okt17 feb 3 feb21 okt
5. SV Enter21 okt 2 dec 7 apr 9 dec 23 sep 7 okt26 mei20 jan12 mei17 feb 3 feb17 mrt 4 nov
6. VV De Gazelle 9 dec27 jan14 okt28 okt10 feb 30 sep18 nov25 nov10 mrt24 mrt21 apr 7 apr19 mei
7. GFC20 jan10 mrt21 apr14 okt19 mei17 feb 23 sep 9 dec28 okt 4 nov 7 apr25 nov 3 feb
8. SV Haarle 4 nov30 sep25 nov 7 apr14 okt 3 feb10 feb 21 apr19 mei17 mrt21 okt20 jan 9 dec
9. SV Hector 7 okt10 feb18 nov27 jan24 mrt12 mei14 apr 2 dec 16 dec26 mei17 mrt21 okt30 sep
10. VV Holten 3 feb26 mei 9 dec21 apr25 nov21 okt17 mrt 7 okt 7 apr 23 sep 4 nov17 feb20 jan
11. VV Lettele 7 apr18 nov10 mrt19 mei30 sep20 jan27 jan28 okt14 okt10 feb  9 dec21 apr25 nov
12. Markelo12 mei24 mrt10 feb30 sep18 nov 2 dec16 dec10 mrt28 okt27 jan14 apr 19 mei14 okt
13. SV Nieuw Heeten26 mei14 apr27 jan18 nov28 okt16 dec12 mei24 mrt10 mrt30 sep 2 dec 7 okt 10 feb
14. SV Raalte 2 dec16 dec28 okt10 mrt27 jan 7 okt18 nov14 apr17 feb24 mrt12 mei26 mei23 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie