Zondag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Sportlust Glanerbrug 4 4 0 0 12 15 2  
2 Avanti W 4 4 0 0 12 10 2  
3 Eilermark 4 3 0 1 9 12 7  
4 Saasveldia 4 2 1 1 7 12 3  
5 WVV '34 4 2 1 1 7 8 5  
6 NEO 4 2 1 1 7 9 7  
7 VV Reünie 4 2 0 2 6 7 9  
8 De Tukkers 4 1 1 2 4 5 7  
9 DSVD 4 1 1 2 4 5 8  
10 LSV Lonneker 4 1 1 2 4 2 6  
11 Losser 4 1 0 3 3 5 9  
12 VV Twenthe 4 1 0 3 3 5 12  
13 VV Reutum 4 1 0 3 3 7 17  
14 Victoria '28 4 0 0 4 0 2 10  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
28
Totaal aantal doelpunten
104
Totaal aantal doelpunten (thuis)
59
Totaal aantal doelpunten (uit)
45
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,71
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,11
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,61
Grootste overwinning (thuis) 
Saasveldia - Reutum (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Victoria '28 - WVV '34 (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Reutum - Losser (5 - 2)



Zondag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Avanti W2. DSVD3. Eilermark4. Losser5. LSV Lonneker6. NEO7. VV Reünie8. VV Reutum9. Saasveldia10. Sportlust Glanerbrug11. De Tukkers12. VV Twenthe13. Victoria '2814. WVV '34
1. Avanti W  3 feb 9 dec 4 nov17 feb20 jan3 - 0 7 apr1 - 025 nov19 mei17 mrt21 apr21 okt
2. DSVD18 nov 21 apr20 jan28 okt 9 dec10 feb25 nov1 - 119 mei10 mrt 7 apr1 - 027 jan
3. Eilermark14 apr 2 dec 16 dec24 mrt2 - 34 - 210 feb10 mrt18 nov27 jan26 mei28 okt12 mei
4. Losser27 jan24 mrt 7 apr 18 nov21 apr10 mrt19 mei25 nov28 okt0 - 1 9 dec10 feb1 - 2
5. LSV Lonneker0 - 317 mrt20 jan 3 feb 21 okt19 mei 9 dec21 apr 7 apr25 nov 4 nov2 - 110 feb
6. NEO24 mrt14 apr19 mei 2 dec10 mrt 27 jan5 - 128 okt0 - 310 feb12 mei18 nov16 dec
7. VV Reünie26 mei3 - 217 feb21 okt2 - 0 4 nov 20 jan 7 apr21 apr 9 dec 3 feb25 nov17 mrt
8. VV Reutum16 dec12 mei1 - 45 - 214 apr26 mei24 mrt 17 feb10 mrt28 okt 2 dec27 jan18 nov
9. Saasveldia10 feb26 mei21 okt12 mei 2 dec17 mrt16 dec6 - 0 27 jan18 nov5 - 124 mrt14 apr
10. Sportlust Glanerbrug12 mei4 - 1 3 feb17 mrt16 dec17 feb 2 dec21 okt 4 nov 24 mrt4 - 014 apr26 mei
11. De Tukkers2 - 321 okt 4 nov26 mei12 mei1 - 114 apr17 mrt 3 feb20 jan 17 feb16 dec 2 dec
12. VV Twenthe28 okt16 dec1 - 214 apr27 jan25 nov18 nov21 apr19 mei10 feb3 - 1 10 mrt24 mrt
13. Victoria '28 2 dec17 feb17 mrt1 - 226 mei 3 feb12 mei 4 nov20 jan 9 dec 7 apr21 okt 0 - 5
14. WVV '3410 mrt 4 nov25 nov17 feb0 - 0 7 apr28 okt 3 feb 9 dec1 - 421 apr20 jan19 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie