Zondag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Avanti W 0 0 0 0 0 0 0  
2 DSVD 0 0 0 0 0 0 0  
3 Eilermark 0 0 0 0 0 0 0  
4 Losser 0 0 0 0 0 0 0  
5 LSV Lonneker 0 0 0 0 0 0 0  
6 NEO 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Reünie 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Reutum 0 0 0 0 0 0 0  
9 Saasveldia 0 0 0 0 0 0 0  
10 Sportlust Glanerbrug 0 0 0 0 0 0 0  
11 De Tukkers 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Twenthe 0 0 0 0 0 0 0  
13 Victoria '28 0 0 0 0 0 0 0  
14 WVV '34 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Avanti W2. DSVD3. Eilermark4. Losser5. LSV Lonneker6. NEO7. VV Reünie8. VV Reutum9. Saasveldia10. Sportlust Glanerbrug11. De Tukkers12. VV Twenthe13. Victoria '2814. WVV '34
1. Avanti W  3 feb 9 dec 4 nov17 feb20 jan14 okt 7 apr23 sep25 nov19 mei17 mrt21 apr21 okt
2. DSVD18 nov 21 apr20 jan28 okt 9 dec10 feb25 nov14 okt19 mei10 mrt 7 apr30 sep27 jan
3. Eilermark14 apr 2 dec 16 dec24 mrt 7 okt30 sep10 feb10 mrt18 nov27 jan26 mei28 okt12 mei
4. Losser27 jan24 mrt 7 apr 18 nov21 apr10 mrt19 mei25 nov28 okt14 okt 9 dec10 feb30 sep
5. LSV Lonneker30 sep17 mrt20 jan 3 feb 21 okt19 mei 9 dec21 apr 7 apr25 nov 4 nov14 okt10 feb
6. NEO24 mrt14 apr19 mei 2 dec10 mrt 27 jan14 okt28 okt30 sep10 feb12 mei18 nov16 dec
7. VV Reünie26 mei23 sep17 feb21 okt 7 okt 4 nov 20 jan 7 apr21 apr 9 dec 3 feb25 nov17 mrt
8. VV Reutum16 dec12 mei23 sep 7 okt14 apr26 mei24 mrt 17 feb10 mrt28 okt 2 dec27 jan18 nov
9. Saasveldia10 feb26 mei21 okt12 mei 2 dec17 mrt16 dec30 sep 27 jan18 nov 7 okt24 mrt14 apr
10. Sportlust Glanerbrug12 mei 7 okt 3 feb17 mrt16 dec17 feb 2 dec21 okt 4 nov 24 mrt23 sep14 apr26 mei
11. De Tukkers 7 okt21 okt 4 nov26 mei12 mei23 sep14 apr17 mrt 3 feb20 jan 17 feb16 dec 2 dec
12. VV Twenthe28 okt16 dec14 okt14 apr27 jan25 nov18 nov21 apr19 mei10 feb30 sep 10 mrt24 mrt
13. Victoria '28 2 dec17 feb17 mrt23 sep26 mei 3 feb12 mei 4 nov20 jan 9 dec 7 apr21 okt  7 okt
14. WVV '3410 mrt 4 nov25 nov17 feb23 sep 7 apr28 okt 3 feb 9 dec14 okt21 apr20 jan19 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie