Zondag 1e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 ROHDA Raalte 4 3 1 0 10 13 3  
2 Stevo 4 3 0 1 9 13 6  
3 LONGA '30 4 3 0 1 9 8 6  
4 TVC '28 4 3 0 1 9 11 10  
5 WAVV 4 2 2 0 8 12 7  
6 SC Bemmel 4 2 2 0 8 10 6  
7 Rigtersbleek 4 2 1 1 7 8 6  
8 VV Heino 4 1 2 1 5 6 8  
9 NEC 4 1 1 2 4 7 8  
10 De Zweef 4 1 1 2 4 3 4  
11 BVC '12 4 1 1 2 4 11 14  
12 FC Winterswijk 4 0 1 3 1 4 9  
13 Tubantia 4 0 0 4 0 3 11  
14 BWO 4 0 0 4 0 3 14  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
28
Totaal aantal doelpunten
112
Totaal aantal doelpunten (thuis)
59
Totaal aantal doelpunten (uit)
53
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,00
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,11
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,89
Grootste overwinning (thuis) 
 
ROHDA Raalte - BWO (5 - 1)
Stevo - LONGA '30 (4 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
BVC '12 - ROHDA Raalte (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
BVC '12 - Stevo (4 - 6)



Zondag 1e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SC Bemmel2. BVC '123. BWO4. VV Heino5. LONGA '306. NEC7. Rigtersbleek8. ROHDA Raalte9. Stevo10. Tubantia11. TVC '2812. WAVV13. FC Winterswijk14. De Zweef
1. SC Bemmel 18 nov27 jan17 feb12 mei3 - 124 mrt14 apr10 mrt26 mei28 okt2 - 216 dec 2 dec
2. BVC '12 3 feb 19 mei 9 dec 4 nov25 nov28 okt0 - 44 - 6 7 apr21 apr17 feb10 mrt20 jan
3. BWO 4 nov2 - 5 20 jan17 feb17 mrt12 mei26 mei 9 dec 3 feb 7 apr0 - 2 2 dec21 okt
4. VV Heino3 - 314 apr24 mrt 26 mei21 okt16 dec 2 dec27 jan17 mrt18 nov12 mei10 feb1 - 0
5. LONGA '3025 nov27 jan2 - 04 - 1 21 apr10 feb28 okt19 mei 9 dec10 mrt20 jan18 nov 7 apr
6. NEC10 feb12 mei28 okt10 mrt 2 dec 1 - 324 mrt18 nov4 - 127 jan16 dec14 apr26 mei
7. Rigtersbleek20 jan17 mrt25 nov 7 apr1 - 217 feb 2 - 221 apr 4 nov 9 dec21 okt26 mei 3 feb
8. ROHDA Raalte 9 dec10 feb5 - 121 apr17 mrt20 jan19 mei  7 apr21 okt25 nov 3 feb2 - 0 4 nov
9. Stevo21 okt26 mei14 apr 4 nov4 - 0 3 feb 2 dec16 dec 17 feb24 mrt17 mrt12 mei1 - 2
10. Tubantia0 - 216 dec18 nov28 okt14 apr19 mei27 jan10 mrt0 - 2 10 feb 2 dec24 mrt12 mei
11. TVC '2817 mrt 2 dec16 dec 3 feb21 okt 4 nov14 apr12 mei20 jan3 - 2 26 mei4 - 217 feb
12. WAVV19 mei2 - 210 feb25 nov24 mrt 7 apr10 mrt18 nov28 okt21 apr6 - 3 27 jan 9 dec
13. FC Winterswijk 7 apr21 okt21 apr1 - 1 3 feb 9 dec1 - 217 feb25 nov20 jan19 mei 4 nov 17 mrt
14. De Zweef21 apr24 mrt10 mrt19 mei16 dec1 - 118 nov27 jan10 feb25 nov0 - 114 apr28 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 1e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie