Zondag 1e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC Bemmel 11 7 3 1 24 35 20  
2 ROHDA Raalte 11 7 2 2 23 30 11  
3 LONGA '30 11 7 1 3 22 19 16  
4 Stevo 11 7 0 4 21 26 18  
5 WAVV 11 5 3 3 18 25 20  
6 BVC '12 10 5 1 4 16 22 21  
7 FC Winterswijk 11 4 2 5 14 17 13  
8 Rigtersbleek 11 4 2 5 14 17 19  
9 TVC '28 11 4 1 6 13 21 27  
10 NEC 11 3 3 5 12 16 20  
11 VV Heino 10 2 5 3 11 13 17  
12 De Zweef 11 3 2 6 11 12 20  
13 Tubantia 11 2 3 6 9 10 18  
14 BWO 11 1 2 8 5 11 34  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
76
Totaal aantal doelpunten
274
Totaal aantal doelpunten (thuis)
141
Totaal aantal doelpunten (uit)
133
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,61
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,86
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,75
Grootste overwinning (thuis) 
ROHDA Raalte - Zweef De (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
BWO - Bemmel SC (1 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
BVC '12 - Stevo (4 - 6)



Zondag 1e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SC Bemmel2. BVC '123. BWO4. VV Heino5. LONGA '306. NEC7. Rigtersbleek8. ROHDA Raalte9. Stevo10. Tubantia11. TVC '2812. WAVV13. FC Winterswijk14. De Zweef
1. SC Bemmel 2 - 327 jan17 feb12 mei3 - 124 mrt14 apr10 mrt26 mei4 - 32 - 216 dec3 - 3
2. BVC '12 3 feb 19 mei 9 dec0 - 11 - 03 - 10 - 44 - 6 7 apr21 apr17 feb10 mrt20 jan
3. BWO1 - 82 - 5 20 jan17 feb17 mrt12 mei26 mei0 - 1 3 feb 7 apr0 - 20 - 41 - 3
4. VV Heino3 - 314 apr24 mrt 26 mei1 - 116 dec1 - 127 jan17 mrt0 - 012 mei10 feb1 - 0
5. LONGA '303 - 427 jan2 - 04 - 1 21 apr10 feb2 - 119 mei2 - 110 mrt20 jan1 - 1 7 apr
6. NEC10 feb12 mei3 - 310 mrt3 - 0 1 - 324 mrt0 - 44 - 127 jan16 dec14 apr26 mei
7. Rigtersbleek20 jan17 mrt1 - 3 7 apr1 - 217 feb 2 - 221 apr1 - 14 - 10 - 326 mei 3 feb
8. ROHDA Raalte1 - 210 feb5 - 121 apr17 mrt20 jan19 mei  7 apr3 - 12 - 1 3 feb2 - 06 - 0
9. Stevo0 - 226 mei14 apr4 - 14 - 0 3 feb2 - 016 dec 17 feb24 mrt17 mrt12 mei1 - 2
10. Tubantia0 - 216 dec0 - 03 - 114 apr19 mei27 jan10 mrt0 - 2 10 feb0 - 024 mrt12 mei
11. TVC '2817 mrt2 - 416 dec 3 feb0 - 23 - 114 apr12 mei20 jan3 - 2 26 mei4 - 217 feb
12. WAVV19 mei2 - 210 feb0 - 324 mrt 7 apr10 mrt1 - 36 - 121 apr6 - 3 27 jan3 - 2
13. FC Winterswijk 7 apr1 - 021 apr1 - 1 3 feb0 - 11 - 217 feb3 - 120 jan19 mei4 - 0 17 mrt
14. De Zweef21 apr24 mrt10 mrt19 mei16 dec1 - 10 - 227 jan10 feb0 - 10 - 114 apr1 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 1e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie