Zondag 5e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Aquila 5 5 0 0 15 14 3  
2 Overasseltse Boys 5 3 2 0 11 15 5  
3 SV AVIOS/DBV 5 3 2 0 11 8 3  
4 VV Niftrik 5 3 0 2 9 16 12  
5 SV DSZ 4 2 0 2 6 9 8  
6 SCD '33 5 2 0 3 6 9 11  
7 AAC-Olympia 5 2 0 3 6 10 13  
8 SV Heumen 5 2 0 3 6 6 9  
9 Victoria '25 4 1 2 1 5 3 4  
10 Unitas '28 5 1 2 2 5 10 9  
11 DVSG 4 1 1 2 4 7 10  
12 VVLK 5 1 1 3 4 3 8  
13 SVO '68 5 1 1 3 4 6 12  
14 DVE-Trajanus 4 0 1 3 1 5 14  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
33
Totaal aantal doelpunten
121
Totaal aantal doelpunten (thuis)
63
Totaal aantal doelpunten (uit)
58
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,67
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,91
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,76
Grootste overwinning (thuis) 
Unitas '28 - DVE-Trajanus (6 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
SVO '68 - Overasseltse Boys (1 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
DVSG - DSZ (2 - 5)
Niftrik - Unitas '28 (5 - 2)
Unitas '28 - DVE-Trajanus (6 - 1)



Zondag 5e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AAC-Olympia2. VV Aquila3. SV AVIOS/DBV4. SV DSZ5. DVE-Trajanus6. DVSG7. SV Heumen8. VV Niftrik9. Overasseltse Boys10. SCD '3311. SVO '6812. Unitas '2813. Victoria '2514. VVLK
1. AAC-Olympia 24 mrt2 - 326 mei17 mrt18 nov14 apr2 - 410 feb27 jan 2 dec2 - 116 dec12 mei
2. VV Aquila20 jan  4 nov17 feb 3 feb 7 apr4 - 03 - 2 2 dec 9 dec26 mei17 mrt12 mei4 - 0
3. SV AVIOS/DBV17 feb27 jan 12 mei26 mei28 okt18 nov 2 dec16 dec10 mrt14 apr0 - 024 mrt0 - 0
4. SV DSZ0 - 30 - 125 nov  9 dec10 mrt27 jan 7 apr18 nov19 mei28 okt21 apr10 feb20 jan
5. DVE-Trajanus28 okt18 nov1 - 214 apr 10 feb16 dec12 mei24 mrt1 - 410 mrt19 mei27 jan 2 dec
6. DVSG 3 feb16 dec17 mrt2 - 523 sep  2 dec17 feb1 - 120 jan12 mei 4 nov14 apr26 mei
7. SV Heumen 9 dec19 mei 3 feb 4 nov 7 apr21 apr 20 jan10 mrt1 - 03 - 025 nov28 okt17 feb
8. VV Niftrik19 mei10 mrt21 apr16 dec25 nov3 - 224 mrt 28 okt10 feb27 jan5 - 218 nov14 apr
9. Overasseltse Boys5 - 121 apr 7 apr 3 feb20 jan19 mei3 - 117 mrt 25 nov17 feb 9 dec1 - 1 4 nov
10. SCD '33 4 nov14 apr0 - 32 - 417 feb24 mrt26 mei3 - 212 mei 16 dec 3 feb 2 dec17 mrt
11. SVO '6821 apr1 - 2 9 dec17 mrt2 - 225 nov10 feb 4 nov1 - 5 7 apr 20 jan19 mei 3 feb
12. Unitas '2810 mrt28 okt10 feb 2 dec6 - 127 jan12 mei26 mei14 apr18 nov24 mrt 1 - 116 dec
13. Victoria '25 7 apr25 nov20 jan23 sep 4 nov 9 dec17 mrt 3 feb26 mei21 apr0 - 217 feb 1 - 0
14. VVLK25 nov10 feb19 mei24 mrt21 apr1 - 22 - 1 9 dec27 jan28 okt18 nov 7 apr10 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie