Zondag 2e klasse J

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC Barbaros 1 1 0 0 3 6 1  
2 VOGIDO 1 1 0 0 3 3 0  
3 Voorwaarts T 1 1 0 0 3 3 1  
4 SV Schalkhaar 1 1 0 0 3 2 0  
5 Columbia 1 1 0 0 3 1 0  
6 Achilles '12 1 0 1 0 1 3 3  
7 ATC '65 1 0 1 0 1 3 3  
8 MVV '29 1 0 1 0 1 1 1  
9 SDC '12 1 0 1 0 1 1 1  
10 Bon Boys 1 0 0 1 0 0 1  
11 Luctor et Emergo 1 0 0 1 0 1 3  
12 FC Suryoye-Mediterraneo 1 0 0 1 0 0 2  
13 Overwetering 1 0 0 1 0 0 3  
14 WSV 1 0 0 1 0 1 6  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal doelpunten
25
Totaal aantal doelpunten (thuis)
14
Totaal aantal doelpunten (uit)
11
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,57
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,00
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,57



Zondag 2e klasse J

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Achilles '122. ATC '653. SC Barbaros4. Bon Boys5. Columbia6. Luctor et Emergo7. MVV '298. Overwetering9. SV Schalkhaar10. SDC '1211. FC Suryoye-Mediterraneo12. VOGIDO13. Voorwaarts T14. WSV
1. Achilles '12 3 - 3 4 nov20 jan 2 dec 7 okt 3 feb12 mei 9 dec 7 apr21 okt17 feb26 mei17 mrt
2. ATC '6510 feb 19 mei25 nov27 jan30 sep21 apr10 mrt28 okt14 okt 9 dec24 mrt18 nov 7 apr
3. SC Barbaros27 jan 7 okt 17 feb16 dec18 nov26 mei24 mrt10 mrt28 okt 2 dec12 mei14 apr6 - 1
4. Bon Boys24 mrt12 mei30 sep 10 feb14 apr17 mrt16 dec27 jan18 nov 7 okt26 mei 2 dec21 okt
5. Columbia21 apr 4 nov 7 apr1 - 0 21 okt20 jan14 okt25 nov19 mei17 mrt 3 feb17 feb 9 dec
6. Luctor et Emergo19 mei17 feb 3 feb 9 dec10 mrt  7 apr28 okt14 okt21 apr20 jan 4 nov1 - 325 nov
7. MVV '2918 nov 2 dec14 okt28 okt24 mrt16 dec 27 jan30 sep10 feb12 mei14 apr10 mrt19 mei
8. Overwetering25 nov21 okt20 jan 7 apr26 mei17 mrt 4 nov 21 apr 9 dec 3 feb0 - 3 7 okt17 feb
9. SV Schalkhaar14 apr17 mrt21 okt 4 nov12 mei26 mei17 feb 2 dec 24 mrt2 - 0 7 okt16 dec 3 feb
10. SDC '1216 dec26 mei17 mrt 3 feb 7 okt 2 dec1 - 114 apr20 jan 17 feb21 okt12 mei 4 nov
11. FC Suryoye-Mediterraneo10 mrt14 apr21 apr19 mei28 okt24 mrt25 nov18 nov10 feb30 sep 16 dec27 jan14 okt
12. VOGIDO30 sep20 jan25 nov14 okt18 nov27 jan 9 dec10 feb19 mei10 mrt 7 apr 28 okt21 apr
13. Voorwaarts T14 okt 3 feb 9 dec21 apr30 sep10 feb21 okt19 mei 7 apr25 nov 4 nov17 mrt 20 jan
14. WSV28 okt16 dec10 feb10 mrt14 apr12 mei 7 okt30 sep18 nov27 jan26 mei 2 dec24 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse J

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie