Zaterdag 4e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 EFC '58 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Elspeet 0 0 0 0 0 0 0  
3 EZC '84 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV 't Harde 0 0 0 0 0 0 0  
5 Noord Veluwe Boys 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Prins Bernhard 0 0 0 0 0 0 0  
7 Reaal Dronten 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV SEH 0 0 0 0 0 0 0  
9 VEVO 0 0 0 0 0 0 0  
10 Vierhouten '82 0 0 0 0 0 0 0  
11 WZC Wapenveld 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Zeewolde 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. EFC '582. VV Elspeet3. EZC '844. SV 't Harde5. Noord Veluwe Boys6. SV Prins Bernhard7. Reaal Dronten8. VV SEH9. VEVO10. Vierhouten '8211. WZC Wapenveld12. VV Zeewolde
1. EFC '58  9 mrt 4 mei 9 feb29 sep 3 nov13 apr23 mrt 1 dec17 nov18 mei13 okt
2. VV Elspeet10 nov 24 nov 6 apr 3 nov13 okt16 mrt18 mei22 sep16 feb 8 dec 4 mei
3. EZC '8427 okt23 mrt 17 nov 9 mrt29 sep 9 feb 1 dec11 mei13 apr13 okt18 mei
4. SV 't Harde22 sep 1 dec16 mrt 13 apr10 nov27 okt11 mei25 mei 6 okt16 feb24 nov
5. Noord Veluwe Boys16 feb11 mei10 nov 8 dec  6 apr 6 okt27 okt16 mrt25 mei24 nov22 sep
6. SV Prins Bernhard11 mei25 mei16 feb 9 mrt 1 dec 23 mrt13 apr 6 okt27 okt22 sep17 nov
7. Reaal Dronten 8 dec17 nov22 sep 4 mei18 mei24 nov 13 okt16 feb 9 mrt 6 apr 3 nov
8. VV SEH24 nov 6 okt 6 apr 3 nov 4 mei 8 dec25 mei 10 nov22 sep16 mrt16 feb
9. VEVO 6 apr 9 feb 3 nov13 okt17 nov18 mei29 sep 9 mrt 23 mrt 4 mei 8 dec
10. Vierhouten '8216 mrt29 sep 8 dec18 mei13 okt 4 mei10 nov 9 feb24 nov  3 nov 6 apr
11. WZC Wapenveld 6 okt13 apr25 mei29 sep23 mrt 9 feb 1 dec17 nov27 okt11 mei  9 mrt
12. VV Zeewolde25 mei27 okt 6 okt23 mrt 9 feb16 mrt11 mei29 sep13 apr 1 dec10 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie