Zondag 4e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VVG '25 4 4 0 0 12 17 5  
2 GWVV 4 2 2 0 8 8 5  
3 SV Zeddam/Sint Joris 4 2 2 0 8 5 3  
4 KSH 3 2 1 0 7 8 5  
5 SV Loil 4 2 1 1 7 11 4  
6 Keijenburgse Boys 4 2 1 1 7 6 4  
7 Sprinkhanen 4 2 0 2 6 7 8  
8 RKSV 't Peeske 4 2 0 2 6 6 7  
9 AD '69 4 1 1 2 4 12 10  
10 VV Terborg 4 1 1 2 4 11 9  
11 VV MEC 4 1 1 2 4 7 9  
12 SVGG 3 0 1 2 1 6 12  
13 Ulftse Boys 4 0 1 3 1 3 14  
14 SV Dinxperlo 4 0 0 4 0 2 14  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
27
Totaal aantal doelpunten
109
Totaal aantal doelpunten (thuis)
67
Totaal aantal doelpunten (uit)
42
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,04
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,48
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,56
Grootste overwinning (thuis) 
Terborg - Ulftse Boys (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Dinxperlo - VVG '25 (0 - 3)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
VVG '25 - MEC (8 - 2)



Zondag 4e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AD '692. SV Dinxperlo3. GWVV4. Keijenburgse Boys5. KSH6. SV Loil7. VV MEC8. RKSV 't Peeske9. Sprinkhanen10. SVGG11. VV Terborg12. Ulftse Boys13. VVG '2514. SV Zeddam/Sint Joris
1. AD '69 12 mei17 feb 2 dec26 mei16 dec21 okt1 - 224 mrt17 mrt5 - 114 apr 4 nov 3 feb
2. SV Dinxperlo25 nov 20 jan0 - 221 okt17 feb 7 apr17 mrt19 mei 4 nov 3 feb21 apr0 - 3 9 dec
3. GWVV2 - 224 mrt 27 jan16 dec10 mrt1 - 012 mei10 feb 2 dec14 apr18 nov28 okt19 mei
4. Keijenburgse Boys21 apr26 mei 4 nov 17 mrt2 - 120 jan 3 feb 9 dec21 okt2 - 225 nov 7 apr17 feb
5. KSH5 - 410 mrt 7 apr28 okt 1 - 1 3 feb20 jan21 apr17 feb 4 nov19 mei 9 dec25 nov
6. SV Loil 7 apr7 - 121 okt19 mei10 feb  9 dec 4 nov25 nov 3 feb17 mrt2 - 021 apr20 jan
7. VV MEC10 mrt16 dec26 mei24 mrt18 nov14 apr  2 dec28 okt5 - 012 mei27 jan17 feb0 - 0
8. RKSV 't Peeske10 feb28 okt25 nov18 nov24 mrt27 jan21 apr 1 - 014 apr16 dec10 mrt19 mei1 - 2
9. Sprinkhanen20 jan2 - 11 - 314 apr 2 dec12 mei17 mrt17 feb 26 mei21 okt16 dec 3 feb 4 nov
10. SVGG28 okt27 jan21 apr10 mrt30 sep18 nov19 mei 9 dec3 - 4 24 mrt10 feb25 nov 7 apr
11. VV Terborg19 mei18 nov 9 dec10 feb27 jan28 okt25 nov 7 apr10 mrt20 jan 7 - 01 - 221 apr
12. Ulftse Boys 9 dec 2 dec 3 feb12 mei0 - 226 mei 4 nov21 okt 7 apr3 - 317 feb 20 jan17 mrt
13. VVG '2527 jan10 feb17 mrt16 dec14 apr 2 dec8 - 24 - 218 nov12 mei26 mei24 mrt 21 okt
14. SV Zeddam/Sint Joris18 nov14 apr2 - 21 - 012 mei24 mrt10 feb26 mei27 jan16 dec 2 dec28 okt10 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie