Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 HAVO 13 10 2 1 32 32 12  
2 DIO '30 14 9 2 3 29 33 14  
3 Rood Wit 13 7 4 2 25 27 17  
4 SV Blauw Wit 14 7 3 4 24 28 17  
5 VV Trekvogels 12 5 4 3 19 26 20  
6 DVOL 14 5 4 5 19 23 23  
7 Eldenia 13 5 3 5 18 22 21  
8 Germania 13 5 2 6 17 16 14  
9 Arnhemse Boys Schuytgraaf 14 5 0 9 15 19 30  
10 Brakkenstein 12 3 5 4 14 23 16  
11 RKSV Driel 12 4 2 6 14 11 21  
12 Beuningse Boys 12 3 4 5 13 13 22  
13 RODA '28 13 3 3 7 12 17 23  
14 SV Hatert 13 1 0 12 3 9 49  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
91
Totaal aantal doelpunten
299
Totaal aantal doelpunten (thuis)
165
Totaal aantal doelpunten (uit)
134
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,29
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,81
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,47
Grootste overwinning (thuis) 
HAVO - Hatert (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Driel RKSV - Blauw Wit SV (0 - 5)
Arnhemse Boys Schuytgraaf - DIO '30 (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Arnhemse Boys Schuytgraaf - Hatert (7 - 3)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Arnhemse Boys Schuytgraaf2. Beuningse Boys3. SV Blauw Wit4. Brakkenstein5. DIO '306. RKSV Driel7. DVOL8. Eldenia9. Germania10. SV Hatert11. HAVO12. RODA '2813. Rood Wit14. VV Trekvogels
1. Arnhemse Boys Schuytgraaf 19 mei0 - 31 - 30 - 51 - 010 mrt1 - 53 - 27 - 30 - 221 apr27 jan 7 apr
2. Beuningse Boys1 - 0 24 feb2 - 112 mei0 - 124 mrt 2 dec17 feb14 apr17 mrt1 - 126 mei3 - 3
3. SV Blauw Wit17 mrt 7 apr 1 - 11 - 221 apr0 - 219 mei2 - 05 - 01 - 13 - 20 - 13 - 2
4. Brakkenstein12 mei10 mrt14 apr 24 feb17 feb1 - 124 mrt26 mei27 jan6 - 01 - 11 - 21 - 1
5. DIO '300 - 24 - 117 feb 7 apr 3 - 019 mei3 - 12 - 021 apr2 - 33 - 12 - 217 mrt
6. RKSV Driel26 mei27 jan0 - 523 dec1 - 0 2 - 324 feb17 mrt24 mrt12 mei4 - 314 apr3 - 1
7. DVOL3 - 220 jan12 mei17 mrt0 - 02 - 0 14 apr0 - 11 - 226 mei2 - 24 - 517 feb
8. Eldenia2 - 121 apr1 - 12 - 126 mei 7 apr1 - 4 2 - 14 - 02 - 317 feb17 mrt1 - 1
9. Germania14 apr0 - 010 mrt3 - 124 mrt0 - 04 - 027 jan 3 - 00 - 219 mei24 feb12 mei
10. SV Hatert17 feb1 - 226 mei0 - 41 - 420 jan 7 apr12 mei 3 feb 0 - 117 mrt1 - 50 - 3
11. HAVO24 mrt4 - 03 - 019 mei27 jan3 - 00 - 010 mrt21 apr8 - 0  7 apr2 - 123 dec
12. RODA '280 - 11 - 024 mrt10 feb14 apr10 mrt27 jan1 - 00 - 22 - 124 feb 12 mei26 mei
13. Rood Wit1 - 03 - 02 - 32 - 210 mrt0 - 021 apr1 - 1 7 apr19 mei17 feb2 - 1 20 jan
14. VV Trekvogels24 feb3 - 327 jan21 apr1 - 319 mei3 - 13 - 02 - 010 mrt14 apr3 - 224 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie