Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 DIO '30 24 16 3 5 51 47 23  
2 HAVO 24 14 6 4 48 55 35  
3 Rood Wit 24 12 6 6 42 49 34  
4 VV Trekvogels 24 10 7 7 37 65 47  
5 SV Blauw Wit 24 11 4 9 37 48 41  
6 RKSV Driel 24 11 3 10 36 34 41  
7 Germania 24 9 5 10 32 37 33  
8 DVOL 24 8 7 9 31 34 43  
9 Beuningse Boys 24 8 6 10 30 36 44  
10 Brakkenstein 24 8 5 11 29 55 44  
11 Eldenia 24 6 6 12 24 32 45  
12 Arnhemse Boys Schuytgraaf 24 7 0 17 21 30 68  
13 RODA '28 24 5 4 15 19 35 59  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
156
Totaal aantal doelpunten
557
Totaal aantal doelpunten (thuis)
308
Totaal aantal doelpunten (uit)
249
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,57
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,97
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,60
Grootste overwinning (thuis) 
Trekvogels - Arnhemse Boys Schuytgraaf (10 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
 
Beuningse Boys - Blauw Wit SV (0 - 5)
Driel RKSV - Blauw Wit SV (0 - 5)
Arnhemse Boys Schuytgraaf - DIO '30 (0 - 5)
Arnhemse Boys Schuytgraaf - Rood Wit (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
HAVO - Brakkenstein (7 - 6)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Arnhemse Boys Schuytgraaf2. Beuningse Boys3. SV Blauw Wit4. Brakkenstein5. DIO '306. RKSV Driel7. DVOL8. Eldenia9. Germania10. HAVO11. RODA '2812. Rood Wit13. VV Trekvogels
1. Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 - 40 - 31 - 30 - 51 - 01 - 21 - 53 - 20 - 25 - 20 - 52 - 3
2. Beuningse Boys1 - 0 0 - 52 - 10 - 10 - 14 - 03 - 11 - 34 - 11 - 11 - 43 - 3
3. SV Blauw Wit4 - 12 - 3 1 - 11 - 20 - 20 - 23 - 02 - 01 - 13 - 20 - 13 - 2
4. Brakkenstein8 - 21 - 34 - 1 1 - 23 - 01 - 11 - 05 - 26 - 01 - 11 - 21 - 1
5. DIO '300 - 24 - 13 - 31 - 0 3 - 02 - 03 - 12 - 02 - 33 - 12 - 22 - 1
6. RKSV Driel0 - 22 - 00 - 52 - 31 - 0 2 - 33 - 23 - 01 - 04 - 32 - 23 - 1
7. DVOL3 - 20 - 01 - 32 - 10 - 02 - 0 2 - 20 - 12 - 42 - 24 - 52 - 2
8. Eldenia2 - 12 - 21 - 12 - 11 - 31 - 21 - 4 2 - 12 - 33 - 12 - 11 - 1
9. Germania2 - 10 - 03 - 13 - 10 - 10 - 04 - 00 - 0 0 - 26 - 12 - 22 - 3
10. HAVO1 - 24 - 03 - 07 - 63 - 03 - 00 - 03 - 01 - 1 4 - 02 - 11 - 1
11. RODA '280 - 11 - 01 - 23 - 10 - 34 - 23 - 01 - 00 - 22 - 2 1 - 42 - 5
12. Rood Wit1 - 03 - 02 - 32 - 21 - 00 - 00 - 11 - 10 - 32 - 32 - 1 3 - 1
13. VV Trekvogels10 - 13 - 36 - 13 - 21 - 33 - 43 - 13 - 02 - 02 - 23 - 22 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie