Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Arnhemse Boys Schuytgraaf 0 0 0 0 0 0 0  
2 Beuningse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV Blauw Wit 0 0 0 0 0 0 0  
4 Brakkenstein 0 0 0 0 0 0 0  
5 DIO '30 0 0 0 0 0 0 0  
6 RKSV Driel 0 0 0 0 0 0 0  
7 DVOL 0 0 0 0 0 0 0  
8 Eldenia 0 0 0 0 0 0 0  
9 Germania 0 0 0 0 0 0 0  
10 SV Hatert 0 0 0 0 0 0 0  
11 HAVO 0 0 0 0 0 0 0  
12 RODA '28 0 0 0 0 0 0 0  
13 Rood Wit 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Trekvogels 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Arnhemse Boys Schuytgraaf2. Beuningse Boys3. SV Blauw Wit4. Brakkenstein5. DIO '306. RKSV Driel7. DVOL8. Eldenia9. Germania10. SV Hatert11. HAVO12. RODA '2813. Rood Wit14. VV Trekvogels
1. Arnhemse Boys Schuytgraaf 19 mei28 okt25 nov18 nov14 okt10 mrt10 feb 9 dec30 sep20 jan21 apr27 jan 7 apr
2. Beuningse Boys 7 okt 16 dec21 okt12 mei 4 nov24 mrt 2 dec17 feb14 apr17 mrt 3 feb26 mei23 sep
3. SV Blauw Wit17 mrt 7 apr  9 dec30 sep21 apr25 nov19 mei21 okt14 okt 3 feb20 jan10 feb 4 nov
4. Brakkenstein12 mei10 mrt14 apr 16 dec17 feb28 okt24 mrt26 mei27 jan 7 okt23 sep18 nov 2 dec
5. DIO '30 3 feb25 nov17 feb 7 apr 23 sep19 mei14 okt20 jan21 apr 4 nov 9 dec21 okt17 mrt
6. RKSV Driel26 mei27 jan 2 dec30 sep10 feb 18 nov16 dec17 mrt24 mrt12 mei21 okt14 apr 7 okt
7. DVOL21 okt20 jan12 mei17 mrt 7 okt 3 feb 14 apr23 sep16 dec26 mei 4 nov 2 dec17 feb
8. Eldenia23 sep21 apr 7 okt20 jan26 mei 7 apr 9 dec  4 nov25 nov21 okt17 feb17 mrt 3 feb
9. Germania14 apr30 sep10 mrt14 okt24 mrt28 okt10 feb27 jan 18 nov 2 dec19 mei16 dec12 mei
10. SV Hatert17 feb 9 dec26 mei 4 nov 2 dec20 jan 7 apr12 mei 3 feb 23 sep17 mrt 7 okt21 okt
11. HAVO24 mrt28 okt18 nov19 mei27 jan25 nov14 okt10 mrt21 apr10 feb  7 apr30 sep 9 dec
12. RODA '28 2 dec18 nov24 mrt10 feb14 apr10 mrt27 jan30 sep 7 okt28 okt16 dec 12 mei26 mei
13. Rood Wit 4 nov14 okt23 sep 3 feb10 mrt 9 dec21 apr28 okt 7 apr19 mei17 feb25 nov 20 jan
14. VV Trekvogels16 dec10 feb27 jan21 apr28 okt19 mei30 sep18 nov25 nov10 mrt14 apr14 okt24 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie