Zondag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV TVO 20 15 2 3 47 50 24  
2 UDI 20 14 4 2 46 47 27  
3 De Tubanters 1897 20 14 0 6 42 50 32  
4 Sportclub Overdinkel 19 13 2 4 41 44 16  
5 Buurse 20 10 1 9 31 41 30  
6 BSC Unisson 19 8 2 9 26 44 40  
7 KSV Vragender 19 8 1 10 25 27 36  
8 VV Rietmolen 19 6 6 7 24 30 33  
9 EMOS 19 5 7 7 22 29 28  
10 FC Eibergen 20 6 4 10 22 26 37  
11 VV Erix 19 3 6 10 15 24 44  
12 FC Aramea 21 3 3 15 12 27 64  
13 Sportclub Rekken 21 2 4 15 10 20 48  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
128
Totaal aantal doelpunten
459
Totaal aantal doelpunten (thuis)
269
Totaal aantal doelpunten (uit)
190
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,59
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,10
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,48
Grootste overwinning (thuis) 
 
KSV Vragender - Aramea FC (7 - 0)
Sportclub Overdinkel - Aramea FC (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Rekken SP - Sportclub Overdinkel (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Aramea FC - Buurse (2 - 6)



Zondag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Aramea2. BSC Unisson3. Buurse4. FC Eibergen5. EMOS6. VV Erix7. KSV Vragender8. Sportclub Rekken9. VV Rietmolen10. Sportclub Overdinkel11. De Tubanters 189712. SV TVO13. UDI
1. FC Aramea 2 - 12 - 62 - 31 - 14 - 12 - 426 mei3 - 32 - 01 - 31 - 21 - 3
2. BSC Unisson5 - 0 1 - 34 - 025 apr2 - 05 - 01 - 319 mei2 - 32 - 12 - 22 - 4
3. Buurse3 - 04 - 3 3 - 219 mei3 - 05 - 13 - 10 - 10 - 12 - 30 - 10 - 1
4. FC Eibergen2 - 12 - 30 - 2 1 - 21 - 12 - 10 - 0 3 mei3 - 31 - 23 - 219 mei
5. EMOS1 - 12 - 33 - 112 mei 3 - 30 - 23 - 03 - 30 - 00 - 128 apr3 - 0
6. VV Erix19 mei2 - 31 - 12 - 0 5 mei 2 - 02 - 128 apr0 - 31 - 31 - 23 - 3
7. KSV Vragender7 - 026 mei2 - 12 - 11 - 012 mei 1 - 02 - 10 - 228 apr 5 mei0 - 1
8. Sportclub Rekken3 - 21 - 11 - 30 - 21 - 41 - 119 mei 0 - 20 - 52 - 31 - 43 - 3
9. VV Rietmolen2 - 13 - 126 mei1 - 21 - 12 - 21 - 11 - 0 12 mei3 - 20 - 20 - 2
10. Sportclub Overdinkel7 - 0 5 mei28 apr2 - 03 - 03 - 02 - 12 - 02 - 0 19 mei3 - 02 - 3
11. De Tubanters 18972 - 14 - 22 - 026 mei2 - 15 - 16 - 112 mei4 - 32 - 1 2 - 42 - 3
12. SV TVO5 - 012 mei4 - 13 - 02 - 24 - 12 - 12 - 13 - 126 mei1 - 0 3 - 0
13. UDI12 mei4 - 1 5 mei1 - 12 - 026 mei3 - 03 - 12 - 23 - 02 - 14 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie