Zondag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 UDI 10 6 3 1 21 22 15  
2 SV TVO 10 6 2 2 20 24 16  
3 De Tubanters 1897 9 6 0 3 18 19 17  
4 Sportclub Overdinkel 10 5 2 3 17 18 10  
5 KSV Vragender 10 5 1 4 16 12 16  
6 FC Eibergen 11 4 3 4 15 17 19  
7 BSC Unisson 10 4 2 4 14 22 17  
8 EMOS 9 3 4 2 13 12 8  
9 FC Aramea 9 3 1 5 10 17 21  
10 VV Rietmolen 9 2 3 4 9 13 16  
11 VV Erix 9 2 3 4 9 11 19  
12 Buurse 9 2 1 6 7 15 17  
13 Sportclub Rekken 9 1 1 7 4 9 20  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
62
Totaal aantal doelpunten
211
Totaal aantal doelpunten (thuis)
122
Totaal aantal doelpunten (uit)
89
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,40
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,97
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,44
Grootste overwinning (thuis) 
BSC Unisson - KSV Vragender (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Aramea FC - Buurse (2 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Aramea FC - Buurse (2 - 6)



Zondag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Aramea2. BSC Unisson3. Buurse4. FC Eibergen5. EMOS6. VV Erix7. KSV Vragender8. Sportclub Rekken9. VV Rietmolen10. Sportclub Overdinkel11. De Tubanters 189712. SV TVO13. UDI
1. FC Aramea 2 - 12 - 617 mrt17 feb4 - 12 - 426 mei20 jan2 - 021 apr 7 apr1 - 3
2. BSC Unisson10 mrt 21 apr4 - 0 7 apr2 - 05 - 027 jan19 mei24 mrt2 - 12 - 210 feb
3. Buurse27 jan4 - 3 16 dec19 mei10 mrt10 feb24 mrt0 - 114 apr2 - 30 - 10 - 1
4. FC Eibergen2 - 117 feb 7 apr 1 - 21 - 121 apr10 mrt 3 feb3 - 31 - 23 - 219 mei
5. EMOS1 - 116 dec3 - 112 mei 24 mrt27 jan14 apr10 feb0 - 00 - 110 mrt3 - 0
6. VV Erix19 mei 3 feb1 - 110 feb20 jan 2 - 02 - 1 9 dec17 mrt 7 apr21 apr3 - 3
7. KSV Vragender14 apr26 mei2 - 12 - 11 - 012 mei 1 - 017 mrt0 - 220 jan 3 feb16 dec
8. Sportclub Rekken3 - 21 - 120 jan0 - 2 9 dec17 feb19 mei  7 apr 3 feb2 - 31 - 421 apr
9. VV Rietmolen24 mrt3 - 126 mei1 - 21 - 114 apr1 - 116 dec 12 mei10 mrt17 feb27 jan
10. Sportclub Overdinkel10 feb20 jan 9 dec27 jan21 apr3 - 010 mrt2 - 02 - 0 19 mei3 - 02 - 3
11. De Tubanters 189723 dec17 mrt17 feb26 mei 3 feb16 dec24 mrt12 mei4 - 32 - 1 2 - 414 apr
12. SV TVO16 dec12 mei17 mrt14 apr2 - 24 - 12 - 110 feb3 - 126 mei27 jan 24 mrt
13. UDI12 mei4 - 1 3 feb1 - 117 mrt26 mei 7 apr3 - 12 - 217 feb2 - 120 jan 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie