Zaterdag 1e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Aalsmeer 0 0 0 0 0 0 0  
2 AFC 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV ARC 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV Argon 0 0 0 0 0 0 0  
5 BOL 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Breukelen 0 0 0 0 0 0 0  
7 CSW 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV DHSC 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Huizen 0 0 0 0 0 0 0  
10 RODA '46 0 0 0 0 0 0 0  
11 Victoria 0 0 0 0 0 0 0  
12 WV-HEDW 0 0 0 0 0 0 0  
13 Zuidvogels 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zwaluwen '30 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 1e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Aalsmeer2. AFC3. SV ARC4. SV Argon5. BOL6. FC Breukelen7. CSW8. VV DHSC9. SV Huizen10. RODA '4611. Victoria12. WV-HEDW13. Zuidvogels14. Zwaluwen '30
1. FC Aalsmeer 17 nov15 dec18 mei23 mrt 9 mrt29 sep13 apr27 okt 9 feb24 nov20 apr13 okt26 jan
2. AFC 2 feb 22 sep 6 apr16 mrt24 nov 8 dec20 okt25 mei20 apr 3 nov19 jan16 feb 6 okt
3. SV ARC 6 apr 9 feb 13 okt26 jan29 sep 9 mrt19 jan17 nov18 mei 8 dec24 nov20 apr27 okt
4. SV Argon 6 okt15 dec25 mei 13 apr23 mrt17 nov11 mei 9 feb26 jan16 mrt29 sep20 okt 1 dec
5. BOL19 jan27 okt 3 nov 8 dec 18 mei20 apr16 feb 9 mrt13 okt 6 apr 2 feb24 nov22 sep
6. FC Breukelen20 okt11 mei16 feb19 jan 6 okt  6 apr22 sep 1 dec 8 dec 2 feb 3 nov16 mrt25 mei
7. CSW16 feb13 apr20 okt 2 feb 1 dec15 dec 25 mei 6 okt19 jan22 sep16 mrt 3 nov11 mei
8. VV DHSC 8 dec 9 mrt23 mrt24 nov29 sep 9 feb13 okt 26 jan27 okt20 apr18 mei 6 apr17 nov
9. SV Huizen16 mrt13 okt 2 feb22 sep20 okt20 apr18 mei 3 nov 24 nov19 jan 6 apr 8 dec16 feb
10. RODA '4622 sep 1 dec 6 okt 3 nov25 mei13 apr23 mrt16 mrt11 mei 16 feb20 okt 2 feb15 dec
11. Victoria11 mei26 jan13 apr27 okt15 dec17 nov 9 feb 1 dec23 mrt29 sep 13 okt18 mei 9 mrt
12. WV-HEDW 1 dec23 mrt11 mei16 feb17 nov26 jan27 okt 6 okt15 dec 9 mrt25 mei 22 sep13 apr
13. Zuidvogels25 mei29 sep 1 dec 9 mrt11 mei27 okt26 jan15 dec13 apr17 nov 6 okt 9 feb 23 mrt
14. Zwaluwen '30 3 nov18 mei16 mrt20 apr 9 feb13 okt24 nov 2 feb29 sep 6 apr20 okt 8 dec19 jan 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 1e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie