Zondag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV De Rijp 10 9 0 1 27 37 12  
2 Saenden 10 8 1 1 25 29 14  
3 Alcmaria Victrix 10 6 1 3 19 29 15  
4 Sporting Krommenie 10 6 1 3 19 21 15  
5 ZVV Zaandijk 10 5 1 4 16 20 13  
6 Zeevogels 10 5 0 5 15 24 19  
7 SV Rood-Wit Zaanstad 10 4 3 3 15 25 21  
8 WSV '30 10 4 1 5 13 20 22  
9 VV Westzaan 10 4 1 5 13 15 19  
10 VV Knollendam 10 2 2 6 8 14 22  
11 RCZ 10 2 2 6 8 10 21  
12 Duinrand S 10 2 0 8 6 13 43  
13 SV Sporting S 10 1 1 8 4 13 34  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
65
Totaal aantal doelpunten
270
Totaal aantal doelpunten (thuis)
149
Totaal aantal doelpunten (uit)
121
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,15
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,29
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,86
Grootste overwinning (thuis) 
Zeevogels - Duinrand S (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
RCZ - Rijp De (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Alcmaria Victrix - Duinrand S (7 - 2)
Zaandijk - Sporting S (7 - 2)



Zondag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alcmaria Victrix2. Duinrand S3. VV Knollendam4. RCZ5. SV De Rijp6. SV Rood-Wit Zaanstad7. Saenden8. Sporting Krommenie9. SV Sporting S10. VV Westzaan11. WSV '3012. ZVV Zaandijk13. Zeevogels
1. Alcmaria Victrix 7 - 24 - 017 mrt17 feb14 apr26 mei20 jan16 dec 3 feb4 - 21 - 012 mei
2. Duinrand S10 feb 16 dec2 - 112 mei27 jan2 - 50 - 12 - 53 - 224 mrt19 mei10 mrt
3. VV Knollendam21 apr 7 apr  3 feb20 jan3 - 017 feb1 - 419 mei2 - 310 mrt1 - 23 - 1
4. RCZ2 - 126 mei1 - 1 0 - 624 mrt0 - 110 mrt27 jan17 feb16 dec0 - 114 apr
5. SV De Rijp4 - 35 - 124 mrt21 apr 5 - 114 apr10 feb10 mrt19 mei2 - 33 - 227 jan
6. SV Rood-Wit Zaanstad1 - 16 - 017 mrt20 jan 3 feb 3 - 321 apr4 - 0 7 apr26 mei17 feb4 - 2
7. Saenden1 - 421 apr2 - 019 mei 9 dec10 mrt 3 - 210 feb4 - 127 jan 7 apr4 - 2
8. Sporting Krommenie24 mrt17 feb26 mei4 - 20 - 51 - 117 mrt 14 apr0 - 112 mei 3 feb16 dec
9. SV Sporting S 7 apr 3 feb1 - 11 - 20 - 112 mei0 - 42 - 5 20 jan2 - 517 mrt26 mei
10. VV Westzaan1 - 317 mrt14 apr2 - 21 - 416 dec12 mei27 jan24 mrt 10 feb1 - 03 - 0
11. WSV '3019 mei20 jan4 - 2 7 apr17 mrt2 - 30 - 20 - 321 apr1 - 0 1 - 117 feb
12. ZVV Zaandijk27 jan3 - 112 mei10 feb26 mei4 - 216 dec0 - 17 - 210 mrt14 apr 24 mrt
13. Zeevogels2 - 18 - 010 feb2 - 01 - 219 mei 3 feb 7 apr3 - 021 apr3 - 220 jan 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie