Zondag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV De Rijp 15 12 0 3 36 44 21  
2 Saenden 12 10 1 1 31 36 15  
3 Sporting Krommenie 13 9 1 3 28 32 19  
4 Alcmaria Victrix 12 7 1 4 22 32 18  
5 ZVV Zaandijk 13 6 2 5 20 25 20  
6 RCZ 14 5 3 6 18 20 30  
7 WSV '30 12 5 2 5 17 29 24  
8 SV Rood-Wit Zaanstad 12 4 3 5 15 25 24  
9 Zeevogels 12 5 0 7 15 25 24  
10 VV Westzaan 13 4 2 7 14 19 25  
11 VV Knollendam 12 2 2 8 8 18 28  
12 SV Sporting S 12 2 1 9 7 23 38  
13 Duinrand S 12 2 0 10 6 16 58  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
82
Totaal aantal doelpunten
344
Totaal aantal doelpunten (thuis)
193
Totaal aantal doelpunten (uit)
151
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,20
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,35
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,84
Grootste overwinning (thuis) 
Zeevogels - Duinrand S (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
RCZ - Rijp De (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
Alcmaria Victrix - Duinrand S (7 - 2)
WSV '30 - Duinrand S (8 - 1)
Zaandijk - Sporting S (7 - 2)



Zondag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alcmaria Victrix2. Duinrand S3. VV Knollendam4. RCZ5. SV De Rijp6. SV Rood-Wit Zaanstad7. Saenden8. Sporting Krommenie9. SV Sporting S10. VV Westzaan11. WSV '3012. ZVV Zaandijk13. Zeevogels
1. Alcmaria Victrix 7 - 24 - 017 mrt17 feb14 apr26 mei20 jan24 feb2 - 14 - 21 - 012 mei
2. Duinrand S 3 mrt 24 feb4 - 112 mei27 jan2 - 50 - 12 - 53 - 224 mrt19 mei10 mrt
3. VV Knollendam21 apr 7 apr 2 - 32 - 33 - 017 feb1 - 419 mei2 - 310 mrt1 - 23 - 1
4. RCZ2 - 126 mei1 - 1 0 - 624 mrt0 - 110 mrt4 - 317 feb24 feb0 - 114 apr
5. SV De Rijp4 - 35 - 124 mrt21 apr 5 - 114 apr1 - 410 mrt19 mei2 - 33 - 21 - 0
6. SV Rood-Wit Zaanstad1 - 16 - 017 mrt0 - 10 - 2 3 - 321 apr4 - 0 7 apr26 mei17 feb4 - 2
7. Saenden1 - 421 apr2 - 019 mei3 - 010 mrt 3 - 210 feb4 - 1 3 mrt 7 apr4 - 2
8. Sporting Krommenie24 mrt17 feb26 mei4 - 20 - 51 - 117 mrt 14 apr0 - 112 mei4 - 116 dec
9. SV Sporting S 7 apr7 - 01 - 11 - 20 - 112 mei0 - 42 - 5  3 mrt2 - 517 mrt26 mei
10. VV Westzaan1 - 317 mrt14 apr2 - 21 - 424 feb12 mei2 - 324 mrt 1 - 11 - 03 - 0
11. WSV '3019 mei8 - 14 - 2 7 apr17 mrt2 - 30 - 20 - 321 apr1 - 0 1 - 117 feb
12. ZVV Zaandijk2 - 13 - 112 mei2 - 226 mei4 - 224 feb0 - 17 - 210 mrt14 apr 24 mrt
13. Zeevogels2 - 18 - 010 feb2 - 01 - 219 mei1 - 4 7 apr3 - 021 apr3 - 2 3 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie