Zondag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Vreeswijk 23 20 2 1 62 102 28  
2 DWSV 24 16 4 4 52 82 42  
3 SV 's-Graveland 23 13 2 8 41 78 45  
4 SV Aurora 23 13 2 8 41 66 68  
5 SV Zeist 23 11 6 6 39 45 35  
6 Amsvorde 23 10 6 7 36 80 37  
7 Rivierwijkers 23 10 3 10 33 50 60  
8 VV 't Goy 23 7 6 10 27 59 50  
9 Domstad Majella 23 8 1 14 25 31 74  
10 Sporting Almere 23 6 2 15 20 48 87  
11 VV Schalkwijk 23 6 1 16 19 34 69  
12 VV De Dreef 23 5 3 15 18 39 80  
13 Allen Weerbaar 23 5 2 16 11 37 76 -6

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
150
Totaal aantal doelpunten
751
Totaal aantal doelpunten (thuis)
399
Totaal aantal doelpunten (uit)
352
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,01
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,66
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,35
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
Vreeswijk - Dreef De VV (10 - 2)
Goy 't - Sporting Almere (9 - 1)
Graveland 's - Domstad Majella (9 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Domstad Majella - Vreeswijk (0 - 10)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Goy 't - Rivierwijkers (6 - 6)
Vreeswijk - Dreef De VV (10 - 2)



Zondag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Allen Weerbaar2. Amsvorde3. SV Aurora4. Domstad Majella5. VV De Dreef6. DWSV7. VV 't Goy8. SV 's-Graveland9. Rivierwijkers10. VV Schalkwijk11. Sporting Almere12. Vreeswijk13. SV Zeist
1. Allen Weerbaar 0 - 73 - 50 - 31 - 13 - 62 - 10 - 35 - 22 - 17 - 02 - 71 - 2
2. Amsvorde2 - 2 6 - 16 - 08 - 11 - 10 - 12 - 01 - 27 - 01 - 13 - 33 - 4
3. SV Aurora4 - 34 - 2 0 - 11 - 12 - 83 - 23 - 23 - 25 - 11 - 40 - 30 - 3
4. Domstad Majella0 - 11 - 60 - 7 2 - 12 - 52 - 13 - 52 - 32 - 34 - 30 - 101 - 1
5. VV De Dreef5 - 11 - 02 - 326 mei 0 - 34 - 22 - 12 - 52 - 42 - 31 - 71 - 2
6. DWSV6 - 12 - 03 - 30 - 14 - 4 3 - 06 - 13 - 23 - 12 - 22 - 03 - 2
7. VV 't Goy1 - 04 - 426 mei2 - 16 - 11 - 4 3 - 36 - 64 - 19 - 11 - 21 - 2
8. SV 's-Graveland5 - 03 - 41 - 59 - 15 - 05 - 32 - 2 4 - 17 - 17 - 01 - 33 - 2
9. Rivierwijkers3 - 21 - 84 - 50 - 15 - 12 - 52 - 11 - 0 2 - 026 mei0 - 40 - 0
10. VV Schalkwijk2 - 026 mei2 - 33 - 22 - 33 - 02 - 21 - 31 - 2 1 - 41 - 32 - 3
11. Sporting Almere6 - 10 - 64 - 71 - 24 - 21 - 70 - 51 - 50 - 26 - 1 2 - 40 - 3
12. Vreeswijk4 - 04 - 27 - 04 - 010 - 24 - 14 - 326 mei4 - 14 - 04 - 3 4 - 0
13. SV Zeist26 mei1 - 14 - 13 - 01 - 01 - 21 - 11 - 32 - 20 - 14 - 23 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie