Zondag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 DWSV 6 6 0 0 18 26 7  
2 Amsvorde 7 5 2 0 17 40 7  
3 Vreeswijk 7 5 1 1 16 21 11  
4 SV Aurora 6 5 0 1 15 23 15  
5 SV Zeist 7 3 2 2 11 12 11  
6 Rivierwijkers 6 3 0 3 9 14 21  
7 SV 's-Graveland 6 2 1 3 7 21 16  
8 Domstad Majella 6 2 0 4 6 7 20  
9 VV Schalkwijk 6 2 0 4 6 6 21  
10 Sporting Almere 7 2 0 5 6 10 25  
11 VV 't Goy 6 1 2 3 5 15 17  
12 VV De Dreef 5 0 1 4 1 4 16  
13 Allen Weerbaar 7 0 1 6 1 10 22  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
41
Totaal aantal doelpunten
209
Totaal aantal doelpunten (thuis)
108
Totaal aantal doelpunten (uit)
101
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,10
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,63
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,46
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
Amsvorde - Dreef De VV (8 - 1)
Amsvorde - Schalkwijk (7 - 0)
Graveland 's - Sporting Almere (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Rivierwijkers - Amsvorde (1 - 8)
Domstad Majella - Aurora (0 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
 
Allen Weerbaar - DWSV (3 - 6)
Amsvorde - Dreef De VV (8 - 1)
Rivierwijkers - Amsvorde (1 - 8)
Rivierwijkers - Aurora (4 - 5)



Zondag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Allen Weerbaar2. Amsvorde3. SV Aurora4. Domstad Majella5. VV De Dreef6. DWSV7. VV 't Goy8. SV 's-Graveland9. Rivierwijkers10. VV Schalkwijk11. Sporting Almere12. Vreeswijk13. SV Zeist
1. Allen Weerbaar  2 dec10 mrt16 dec1 - 13 - 618 nov12 mei27 jan10 feb24 mrt19 mei1 - 2
2. Amsvorde21 apr 18 nov6 - 08 - 125 nov10 feb 9 dec10 mrt7 - 027 jan 7 apr19 mei
3. SV Aurora4 - 3 3 feb 10 feb 7 apr21 apr3 - 23 - 219 mei25 nov1 - 420 jan 9 dec
4. Domstad Majella 7 apr17 feb0 - 7 2 - 1 9 dec19 mei20 jan2 - 321 apr10 mrt25 nov 3 feb
5. VV De Dreef17 feb17 mrt16 dec26 mei 0 - 314 apr11 nov 2 dec24 mrt12 mei 3 feb1 - 2
6. DWSV17 mrt12 mei 2 dec14 apr27 jan 24 mrt6 - 116 dec18 nov10 feb2 - 03 - 2
7. VV 't Goy 3 feb4 - 426 mei2 - 1 9 dec20 jan 3 - 312 mei 7 apr 2 dec17 mrt1 - 2
8. SV 's-Graveland25 nov14 apr27 jan24 mrt10 feb19 mei10 mrt 18 nov7 - 17 - 01 - 321 apr
9. Rivierwijkers3 - 21 - 84 - 517 mrt21 apr 7 apr25 nov 3 feb  9 dec26 mei17 feb20 jan
10. VV Schalkwijk2 - 026 mei12 mei 2 dec20 jan 3 feb16 dec17 feb14 apr 1 - 41 - 317 mrt
11. Sporting Almere20 jan0 - 617 feb1 - 225 nov1 - 621 apr17 mrt0 - 219 mei  9 dec 7 apr
12. Vreeswijk4 - 016 dec24 mrt12 mei18 nov10 mrt4 - 326 mei4 - 127 jan14 apr 10 feb
13. SV Zeist26 mei1 - 114 apr18 nov10 mrt17 feb27 jan 2 dec24 mrt0 - 116 dec3 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie