Zaterdag 2e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Almere 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Benschop 0 0 0 0 0 0 0  
3 BFC 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC De Bilt 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Delta Sports '95 0 0 0 0 0 0 0  
6 IJFC 0 0 0 0 0 0 0  
7 JSV Nieuwegein 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Loosdrecht 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Lopik 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV De Meern 0 0 0 0 0 0 0  
11 Odysseus '91 0 0 0 0 0 0 0  
12 TOV 0 0 0 0 0 0 0  
13 Veensche Boys 0 0 0 0 0 0 0  
14 Waterwijk 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 2e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Almere2. VV Benschop3. BFC4. FC De Bilt5. FC Delta Sports '956. IJFC7. JSV Nieuwegein8. SV Loosdrecht9. SV Lopik10. VV De Meern11. Odysseus '9112. TOV13. Veensche Boys14. Waterwijk
1. FC Almere 13 apr25 mei16 feb17 nov26 jan 9 mrt27 okt 6 okt22 sep15 dec11 mei23 mrt 1 dec
2. VV Benschop 8 dec 20 okt20 apr 9 feb13 okt 6 apr24 nov 2 feb19 jan29 sep16 mrt18 mei 3 nov
3. BFC13 okt 9 mrt 27 okt15 dec17 nov29 sep 9 feb 1 dec18 mei23 mrt13 apr26 jan11 mei
4. FC De Bilt29 sep 1 dec16 mrt 13 apr23 mrt26 jan17 nov11 mei20 okt 9 feb25 mei15 dec 6 okt
5. FC Delta Sports '95 2 feb22 sep 6 apr 8 dec 18 mei13 okt20 apr16 feb24 nov 9 mrt 3 nov27 okt19 jan
6. IJFC 3 nov25 mei 2 feb19 jan 6 okt  8 dec 6 apr22 sep16 mrt 1 dec16 feb11 mei20 okt
7. JSV Nieuwegein20 okt15 dec16 feb 3 nov25 mei13 apr 23 mrt16 mrt 2 feb11 mei 6 okt 1 dec22 sep
8. SV Loosdrecht16 mrt11 mei22 sep 2 feb 1 dec15 dec19 jan 25 mei 3 nov 6 okt20 okt13 apr16 feb
9. SV Lopik18 mei17 nov20 apr24 nov29 sep 9 feb27 okt13 okt  6 apr26 jan23 mrt 9 mrt 8 dec
10. VV De Meern 9 feb23 mrt 6 okt 9 mrt11 mei27 okt17 nov26 jan15 dec 13 apr 1 dec29 sep25 mei
11. Odysseus '91 6 apr16 feb19 jan22 sep20 okt20 apr24 nov18 mei 3 nov 8 dec  2 feb13 okt16 mrt
12. TOV24 nov27 okt 8 dec13 okt26 jan29 sep18 mei 9 mrt19 jan20 apr17 nov  9 feb 6 apr
13. Veensche Boys19 jan 6 okt 3 nov 6 apr16 mrt24 nov20 apr 8 dec20 okt16 feb25 mei22 sep  2 feb
14. Waterwijk20 apr26 jan24 nov18 mei23 mrt 9 mrt 9 feb29 sep13 apr13 okt27 okt15 dec17 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie