Zondag 4e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC Dynamo 13 11 0 2 33 37 17  
2 Strandvogels 13 10 2 1 32 37 11  
3 KSV Heerhugowaard 10 7 1 2 22 27 10  
4 Always Forward 12 6 2 4 20 35 21  
5 HSV Sport 1889 13 5 5 3 20 23 19  
6 RKEDO 14 6 2 6 20 33 25  
7 Victoria O 12 6 0 6 18 27 26  
8 Woudia 10 4 2 4 14 19 14  
9 De Valken 12 4 1 7 13 35 25  
10 Sint George 12 3 3 6 12 17 17  
11 Apollo '68 12 3 1 8 10 16 33  
12 Kwiek '78 12 2 3 7 9 23 38  
13 SV WMC 11 0 0 11 0 2 75  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
78
Totaal aantal doelpunten
331
Totaal aantal doelpunten (thuis)
187
Totaal aantal doelpunten (uit)
144
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,24
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,40
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,85
Grootste overwinning (thuis) 
Valken De - WMC (12 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
WMC - Valken De (0 - 9)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Valken De - WMC (12 - 0)



Zondag 4e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Always Forward2. Apollo '683. SC Dynamo4. HSV Sport 18895. KSV Heerhugowaard6. Kwiek '787. RKEDO8. Sint George9. Strandvogels10. De Valken11. Victoria O12. SV WMC13. Woudia
1. Always Forward 5 - 014 apr2 - 03 - 110 mrt3 - 34 - 22 - 224 feb12 mei24 mrt26 mei
2. Apollo '6817 mrt 1 - 21 - 112 mei20 jan17 feb3 - 2 7 apr3 - 20 - 226 mei1 - 3
3. SC Dynamo3 - 121 apr 3 - 11 - 04 - 23 - 1 7 apr19 mei1 - 22 - 117 feb17 mrt
4. HSV Sport 188919 mei4 - 224 mrt 27 jan3 - 014 apr2 - 21 - 23 - 224 feb10 mrt12 mei
5. KSV Heerhugowaard17 feb5 - 026 mei2 - 2  7 apr2 - 120 jan 9 dec2 - 117 mrt7 - 01 - 0
6. Kwiek '782 - 124 mrt2 - 717 mrt24 feb 26 mei0 - 00 - 812 mei14 apr10 - 03 - 3
7. RKEDO21 apr3 - 01 - 41 - 10 - 44 - 0 1 - 010 mrt6 - 22 - 110 - 0 7 apr
8. Sint George2 - 14 - 024 feb26 mei24 mrt17 feb12 mei 1 - 12 - 02 - 314 apr0 - 1
9. Strandvogels4 - 224 feb2 - 11 - 214 apr2 - 12 - 017 mrt 26 mei2 - 012 mei17 feb
10. De Valken 7 apr10 feb27 jan21 apr10 mrt1 - 124 mrt19 mei0 - 2 4 - 212 - 00 - 3
11. Victoria O1 - 919 mei10 mrt 7 apr2 - 35 - 23 - 01 - 021 apr17 feb 6 - 020 jan
12. SV WMC20 jan0 - 52 - 40 - 219 mei21 apr17 mrt23 dec0 - 50 - 910 feb 0 - 5
13. Woudia1 - 210 mrt1 - 21 - 123 dec19 mei24 feb21 apr1 - 414 apr24 mrt27 jan 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie