Zaterdag 2e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 AMVJ 0 0 0 0 0 0 0  
2 ASV Arsenal 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Blauw-Wit Beursbengels 0 0 0 0 0 0 0  
4 SC Buitenveldert 0 0 0 0 0 0 0  
5 DVVA 0 0 0 0 0 0 0  
6 hfc EDO 0 0 0 0 0 0 0  
7 Jong Holland 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Marken 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Monnickendam 0 0 0 0 0 0 0  
10 OFC 0 0 0 0 0 0 0  
11 OSV 0 0 0 0 0 0 0  
12 FC Zaandam 0 0 0 0 0 0 0  
13 SV Zandvoort 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV ZOB 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 2e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AMVJ2. ASV Arsenal3. FC Blauw-Wit Beursbengels4. SC Buitenveldert5. DVVA6. hfc EDO7. Jong Holland8. SV Marken9. VV Monnickendam10. OFC11. OSV12. FC Zaandam13. SV Zandvoort14. VV ZOB
1. AMVJ 20 apr24 nov 9 feb 8 dec18 mei17 nov 9 mrt19 jan13 okt27 okt26 jan29 sep 6 apr
2. ASV Arsenal 1 dec  9 feb29 sep 6 okt17 nov13 apr26 jan15 dec 9 mrt23 mrt11 mei27 okt25 mei
3. FC Blauw-Wit Beursbengels11 mei22 sep 23 mrt25 mei 9 mrt15 dec27 okt 6 okt16 feb13 apr17 nov26 jan 1 dec
4. SC Buitenveldert22 sep16 feb19 jan  3 nov20 apr25 mei 8 dec20 okt 6 apr 6 okt16 mrt24 nov 2 feb
5. DVVA13 apr18 mei13 okt26 jan 29 sep23 mrt 9 feb 1 dec27 okt 9 mrt15 dec17 nov11 mei
6. hfc EDO 6 okt 2 feb20 okt 1 dec16 feb 11 mei23 mrt16 mrt 3 nov15 dec25 mei13 apr22 sep
7. Jong Holland 2 feb 8 dec 6 apr13 okt19 jan24 nov 18 mei 3 nov22 sep16 feb20 okt20 apr16 mrt
8. SV Marken20 okt 3 nov16 mrt13 apr22 sep19 jan 6 okt 25 mei 2 feb11 mei 1 dec15 dec16 feb
9. VV Monnickendam23 mrt 6 apr18 mei 9 mrt20 apr27 okt26 jan13 okt 24 nov17 nov29 sep 9 feb 8 dec
10. OFC25 mei20 okt29 sep15 dec16 mrt26 jan 9 feb17 nov11 mei  1 dec13 apr23 mrt 6 okt
11. OSV16 mrt19 jan 8 dec18 mei20 okt 6 apr29 sep24 nov 2 feb20 apr  9 feb13 okt 3 nov
12. FC Zaandam 3 nov24 nov 2 feb27 okt 6 apr13 okt 9 mrt20 apr16 feb 8 dec22 sep 18 mei19 jan
13. SV Zandvoort16 feb16 mrt 3 nov11 mei 2 feb 8 dec 1 dec 6 apr22 sep19 jan25 mei 6 okt 20 okt
14. VV ZOB15 dec13 okt20 apr17 nov24 nov 9 feb27 okt29 sep13 apr18 mei26 jan23 mrt 9 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie