Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 APWC 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV HDS 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Jeugd 0 0 0 0 0 0 0  
4 Nederhorst 0 0 0 0 0 0 0  
5 PVC 0 0 0 0 0 0 0  
6 RODA '46 0 0 0 0 0 0 0  
7 Saestum 0 0 0 0 0 0 0  
8 Sporting '70 0 0 0 0 0 0 0  
9 Theole 0 0 0 0 0 0 0  
10 UVV 0 0 0 0 0 0 0  
11 VVZA 0 0 0 0 0 0 0  
12 Wasmeer 0 0 0 0 0 0 0  
13 Waterwijk 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zwaluwen Utrecht 1911 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. APWC2. VV HDS3. FC Jeugd4. Nederhorst5. PVC6. RODA '467. Saestum8. Sporting '709. Theole10. UVV11. VVZA12. Wasmeer13. Waterwijk14. Zwaluwen Utrecht 1911
1. APWC  7 apr17 mrt25 nov 4 nov26 mei 7 okt17 feb20 jan 9 dec21 apr21 okt23 sep 3 feb
2. VV HDS16 dec 14 apr24 mrt17 mrt10 feb 2 dec21 okt30 sep18 nov27 jan12 mei26 mei 7 okt
3. FC Jeugd28 okt 9 dec 19 mei 7 apr10 mrt23 sep25 nov 3 feb21 apr14 okt17 feb 4 nov20 jan
4. Nederhorst12 mei20 jan 7 okt  3 feb 2 dec26 mei17 mrt 4 nov 7 apr 9 dec23 sep17 feb21 okt
5. PVC27 jan28 okt16 dec18 nov 24 mrt10 mrt19 mei14 okt10 feb30 sep 2 dec14 apr12 mei
6. RODA '4614 okt23 sep21 okt21 apr20 jan 17 feb 9 dec 7 apr19 mei25 nov 4 nov 3 feb17 mrt
7. Saestum19 mei21 apr10 feb14 okt21 okt30 sep 20 jan 9 dec25 nov 7 apr 3 feb17 mrt 4 nov
8. Sporting '7030 sep10 mrt12 mei28 okt 7 okt14 apr24 mrt 10 feb27 jan18 nov16 dec 2 dec26 mei
9. Theole24 mrt17 feb18 nov27 jan26 mei16 dec14 apr23 sep 28 okt10 mrt 7 okt12 mei 2 dec
10. UVV14 apr 3 feb 2 dec16 dec23 sep 7 okt12 mei 4 nov17 mrt 20 jan26 mei21 okt17 feb
11. VVZA 2 dec 4 nov26 mei14 apr17 feb12 mei16 dec 3 feb21 okt24 mrt 17 mrt 7 okt23 sep
12. Wasmeer10 mrt25 nov30 sep10 feb21 apr27 jan18 nov 7 apr19 mei14 okt28 okt 24 mrt 9 dec
13. Waterwijk10 feb14 okt27 jan30 sep 9 dec18 nov28 okt21 apr25 nov10 mrt19 mei20 jan  7 apr
14. Zwaluwen Utrecht 191118 nov19 mei24 mrt10 mrt25 nov28 okt27 jan14 okt21 apr30 sep10 feb14 apr16 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie