Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 APWC 12 9 3 0 30 44 16  
2 Theole 12 9 2 1 29 26 9  
3 Zwaluwen Utrecht 1911 12 8 3 1 27 40 16  
4 VVZA 11 6 3 2 21 24 16  
5 Saestum 12 7 0 5 21 49 21  
6 VV HDS 12 6 0 6 18 29 25  
7 PVC 12 5 3 4 18 14 17  
8 Sporting '70 12 5 1 6 16 31 25  
9 FC Jeugd 12 4 2 6 14 14 16  
10 UVV 11 4 0 7 12 23 30  
11 Nederhorst 12 3 2 7 11 8 25  
12 RODA '46 12 2 3 7 9 5 32  
13 Wasmeer 11 2 2 7 8 13 33  
14 Waterwijk 11 0 0 11 0 14 53  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
82
Totaal aantal doelpunten
334
Totaal aantal doelpunten (thuis)
177
Totaal aantal doelpunten (uit)
157
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,07
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,16
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,91
Grootste overwinning (thuis) 
Sporting '70 - Waterwijk (14 - 2)
Grootste overwinning (uit) 
Waterwijk - Saestum (0 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Sporting '70 - Waterwijk (14 - 2)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. APWC2. VV HDS3. FC Jeugd4. Nederhorst5. PVC6. RODA '467. Saestum8. Sporting '709. Theole10. UVV11. VVZA12. Wasmeer13. Waterwijk14. Zwaluwen Utrecht 1911
1. APWC  7 apr17 mrt4 - 04 - 326 mei5 - 417 feb0 - 04 - 121 apr6 - 05 - 1 3 feb
2. VV HDS16 dec 14 apr24 mrt17 mrt10 feb5 - 31 - 21 - 33 - 527 jan12 mei26 mei2 - 3
3. FC Jeugd1 - 10 - 1 19 mei 7 apr10 mrt3 - 12 - 0 3 feb21 apr0 - 217 feb4 - 30 - 1
4. Nederhorst12 mei2 - 51 - 0  3 feb1 - 026 mei17 mrt0 - 2 7 apr2 - 20 - 117 feb0 - 5
5. PVC27 jan1 - 016 dec0 - 0 24 mrt10 mrt19 mei0 - 110 feb0 - 40 - 014 apr12 mei
6. RODA '460 - 50 - 40 - 021 apr1 - 1 17 feb1 - 0 7 apr19 mei0 - 10 - 0 3 feb17 mrt
7. Saestum19 mei21 apr10 feb2 - 00 - 111 - 0 3 - 54 - 07 - 0 7 apr 3 feb17 mrt2 - 1
8. Sporting '701 - 210 mrt12 mei3 - 01 - 314 apr24 mrt 10 feb27 jan1 - 116 dec14 - 226 mei
9. Theole24 mrt17 feb1 - 027 jan26 mei16 dec14 apr2 - 0 3 - 110 mrt4 - 112 mei2 - 2
10. UVV14 apr 3 feb2 - 316 dec0 - 14 - 012 mei2 - 317 mrt 20 jan26 mei3 - 117 feb
11. VVZA1 - 44 - 026 mei14 apr17 feb12 mei16 dec 3 feb0 - 224 mrt 17 mrt2 - 13 - 3
12. Wasmeer10 mrt1 - 33 - 110 feb21 apr27 jan1 - 5 7 apr19 mei3 - 43 - 4 24 mrt0 - 6
13. Waterwijk10 feb1 - 427 jan1 - 23 - 41 - 20 - 721 apr0 - 610 mrt19 mei20 jan  7 apr
14. Zwaluwen Utrecht 19114 - 419 mei24 mrt10 mrt3 - 04 - 127 jan6 - 121 apr2 - 110 feb14 apr16 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie