Zondag 1e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Boshuizen 5 5 0 0 15 14 3  
2 JOS Watergraafsmeer 5 4 0 1 12 17 8  
3 SV NVC 5 4 0 1 12 12 5  
4 FC Uitgeest 5 3 1 1 10 12 5  
5 VV AGB 4 2 0 2 6 8 8  
6 AFC '34 5 2 0 3 6 6 7  
7 SV Hoofddorp 5 2 0 3 6 6 8  
8 SV Hillegom 5 2 0 3 6 7 11  
9 RKVV Velsen 4 1 2 1 5 4 4  
10 Legmeervogels 5 1 2 2 5 7 10  
11 DSOV 4 1 1 2 4 7 9  
12 LSVV 5 1 1 3 4 5 14  
13 Zaanlandia 4 0 2 2 2 6 8  
14 Zeeburgia 5 0 1 4 1 5 16  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
33
Totaal aantal doelpunten
116
Totaal aantal doelpunten (thuis)
58
Totaal aantal doelpunten (uit)
58
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,52
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,76
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,76
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
Uitgeest FC - Zeeburgia (6 - 2)
Boshuizen FC - LSVV (5 - 1)
JOS Watergraafsmeer - LSVV (4 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Zeeburgia - JOS Watergraafsmeer (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Uitgeest FC - Zeeburgia (6 - 2)



Zondag 1e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AFC '342. VV AGB3. FC Boshuizen4. DSOV5. SV Hillegom6. SV Hoofddorp7. JOS Watergraafsmeer8. Legmeervogels9. LSVV10. SV NVC11. FC Uitgeest12. RKVV Velsen13. Zaanlandia14. Zeeburgia
1. AFC '34 28 okt19 mei10 mrt12 mei0 - 224 mrt1 - 227 jan18 nov 2 dec16 dec14 apr10 feb
2. VV AGB17 mrt 0 - 3 2 dec2 - 04 - 110 feb27 jan16 dec24 mrt12 mei14 apr26 mei18 nov
3. FC Boshuizen3 - 210 mrt 24 mrt26 mei10 feb14 apr18 nov5 - 128 okt16 dec12 mei 2 dec27 jan
4. DSOV0 - 221 apr20 jan  4 nov 9 dec5 - 2 7 apr19 mei0 - 3 3 feb10 feb17 mrt25 nov
5. SV Hillegom25 nov19 mei0 - 227 jan 21 apr28 okt10 feb18 nov10 mrt14 apr24 mrt16 dec3 - 2
6. SV Hoofddorp26 mei17 feb0 - 114 apr 2 dec 16 dec10 mrt24 mrt27 jan0 - 218 nov12 mei28 okt
7. JOS Watergraafsmeer20 jan4 - 2 9 dec17 feb17 mrt 7 apr 25 nov4 - 021 apr 4 nov2 - 1 3 feb19 mei
8. Legmeervogels17 feb 4 nov 3 feb16 dec0 - 21 - 312 mei  2 dec14 apr17 mrt26 mei3 - 324 mrt
9. LSVV 4 nov 7 apr17 feb2 - 2 3 feb20 jan26 mei21 apr 25 nov0 - 217 mrt2 - 1 9 dec
10. SV NVC 3 feb20 jan17 mrt26 mei5 - 2 4 nov 2 dec 9 dec12 mei 2 - 10 - 117 feb 7 apr
11. FC Uitgeest21 apr25 nov 7 apr18 nov 9 dec19 mei27 jan28 okt10 mrt10 feb 1 - 124 mrt6 - 2
12. RKVV Velsen 7 apr 9 dec25 nov23 sep20 jan 3 feb10 mrt1 - 128 okt19 mei17 feb  4 nov21 apr
13. Zaanlandia 9 dec14 okt21 apr28 okt 7 apr25 nov18 nov19 mei10 feb1 - 220 jan27 jan 10 mrt
14. Zeeburgia0 - 1 3 feb 4 nov12 mei17 feb17 mrt0 - 520 jan14 apr16 dec26 mei 2 dec1 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 1e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie