Zondag 2e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SDZ 15 12 2 1 38 37 15  
2 Kampong 16 11 2 3 35 56 22  
3 SO Soest 16 9 4 3 31 31 21  
4 SCH '44 16 9 3 4 30 47 24  
5 RKSV RODA '23 15 8 2 5 26 31 27  
6 VV Hooglanderveen 16 6 5 5 23 24 20  
7 SV Nieuw Utrecht 16 6 4 6 22 32 37  
8 RKSV Pancratius 16 5 5 6 20 23 30  
9 Elinkwijk 14 5 3 6 18 35 35  
10 DWS AFC 16 5 1 10 16 24 38  
11 Quick 1890 AFC 16 2 9 5 15 30 38  
12 FC Weesp 16 2 6 8 12 17 45  
13 FC Abcoude 16 2 5 9 11 23 37  
14 PVCV 16 1 3 12 6 20 41  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
110
Totaal aantal doelpunten
430
Totaal aantal doelpunten (thuis)
242
Totaal aantal doelpunten (uit)
188
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,91
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,20
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,71
Grootste overwinning (thuis) 
Kampong - Elinkwijk (8 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Nieuw Utrecht SV - Pancratius (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
 
Abcoude FC - SCH '44 (3 - 6)
Elinkwijk - Abcoude FC (7 - 2)
Kampong - Elinkwijk (8 - 1)
Weesp FC - Kampong (3 - 6)



Zondag 2e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Abcoude2. DWS AFC3. Elinkwijk4. VV Hooglanderveen5. Kampong6. SV Nieuw Utrecht7. RKSV Pancratius8. PVCV9. Quick 1890 AFC10. RKSV RODA '2311. SCH '4412. SDZ13. SO Soest14. FC Weesp
1. FC Abcoude 1 - 121 apr4 - 2 7 apr17 mrt19 mei2 - 12 - 20 - 13 - 61 - 31 - 22 - 2
2. DWS AFC3 - 2 2 - 52 - 02 - 524 mrt10 mrt21 apr 7 apr19 mei3 - 11 - 20 - 44 - 3
3. Elinkwijk7 - 212 mei 14 apr1 - 326 mei24 feb17 mrt4 - 42 - 32 - 2 3 mrt24 mrt4 - 0
4. VV Hooglanderveen0 - 03 - 11 - 3 3 - 01 - 23 - 1 7 apr2 - 22 - 021 apr10 mrt19 mei0 - 0
5. Kampong24 feb17 mrt8 - 126 mei 6 - 16 - 03 - 04 - 16 - 124 mrt12 mei14 apr0 - 1
6. SV Nieuw Utrecht2 - 03 - 01 - 12 - 419 mei 0 - 54 - 021 apr2 - 010 mrt2 - 40 - 1 7 apr
7. RKSV Pancratius2 - 13 - 1 7 apr17 mrt21 apr2 - 2 0 - 00 - 00 - 44 - 326 mei0 - 14 - 0
8. PVCV10 mrt1 - 21 - 424 feb0 - 314 apr5 - 0 19 mei2 - 41 - 324 mrt0 - 312 mei
9. Quick 1890 AFC24 mrt 3 mrt10 mrt12 mei3 - 33 - 31 - 14 - 3 0 - 21 - 114 apr2 - 326 mei
10. RKSV RODA '2314 apr2 - 117 feb0 - 010 mrt12 mei24 mrt26 mei0 - 3 2 - 624 feb6 - 25 - 0
11. SCH '4412 mei26 mei3 - 00 - 21 - 25 - 214 apr2 - 15 - 017 mrt 0 - 024 feb5 - 0
12. SDZ1 - 01 - 03 - 02 - 04 - 14 - 43 - 13 - 14 - 3 7 apr19 mei 21 apr17 mrt
13. SO Soest26 mei2 - 12 - 11 - 10 - 01 - 212 mei2 - 217 mrt1 - 1 7 apr0 - 3 6 - 1
14. FC Weesp2 - 214 apr19 mei24 mrt3 - 624 feb0 - 02 - 21 - 121 apr1 - 41 - 010 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie