Zondag 2e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Abcoude 0 0 0 0 0 0 0  
2 DWS AFC 0 0 0 0 0 0 0  
3 Elinkwijk 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Hooglanderveen 0 0 0 0 0 0 0  
5 Kampong 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Nieuw Utrecht 0 0 0 0 0 0 0  
7 RKSV Pancratius 0 0 0 0 0 0 0  
8 PVCV 0 0 0 0 0 0 0  
9 Quick 1890 AFC 0 0 0 0 0 0 0  
10 RKSV RODA '23 0 0 0 0 0 0 0  
11 SCH '44 0 0 0 0 0 0 0  
12 SDZ 0 0 0 0 0 0 0  
13 SO Soest 0 0 0 0 0 0 0  
14 FC Weesp 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Abcoude2. DWS AFC3. Elinkwijk4. VV Hooglanderveen5. Kampong6. SV Nieuw Utrecht7. RKSV Pancratius8. PVCV9. Quick 1890 AFC10. RKSV RODA '2311. SCH '4412. SDZ13. SO Soest14. FC Weesp
1. FC Abcoude  3 feb21 apr10 feb 7 apr17 mrt19 mei21 okt20 jan 9 dec25 nov30 sep14 okt 4 nov
2. DWS AFC18 nov 25 nov30 sep28 okt24 mrt10 mrt21 apr 7 apr19 mei14 okt27 jan10 feb 9 dec
3. Elinkwijk 2 dec12 mei 14 apr27 jan26 mei16 dec17 mrt21 okt30 sep18 nov10 feb24 mrt 7 okt
4. VV Hooglanderveen23 sep17 feb 9 dec 14 okt 4 nov28 okt 7 apr25 nov 3 feb21 apr10 mrt19 mei20 jan
5. Kampong16 dec17 mrt 4 nov26 mei  7 okt 2 dec17 feb 3 feb21 okt24 mrt12 mei14 apr23 sep
6. SV Nieuw Utrecht28 okt20 jan14 okt27 jan19 mei 10 feb 9 dec21 apr25 nov10 mrt18 nov30 sep 7 apr
7. RKSV Pancratius 7 okt21 okt 7 apr17 mrt21 apr23 sep  4 nov17 feb20 jan 9 dec26 mei25 nov 3 feb
8. PVCV10 mrt 2 dec28 okt16 dec30 sep14 apr27 jan 19 mei14 okt10 feb24 mrt18 nov12 mei
9. Quick 1890 AFC24 mrt16 dec10 mrt12 mei18 nov 2 dec30 sep 7 okt 10 feb27 jan14 apr28 okt26 mei
10. RKSV RODA '2314 apr 7 okt17 feb18 nov10 mrt12 mei24 mrt26 mei23 sep 28 okt16 dec27 jan 2 dec
11. SCH '4412 mei26 mei 3 feb 2 dec20 jan21 okt14 apr23 sep 4 nov17 mrt  7 okt16 dec17 feb
12. SDZ17 feb 4 nov23 sep21 okt25 nov 3 feb14 okt20 jan 9 dec 7 apr19 mei 21 apr17 mrt
13. SO Soest26 mei23 sep20 jan 7 okt 9 dec17 feb12 mei 3 feb17 mrt 4 nov 7 apr 2 dec 21 okt
14. FC Weesp27 jan14 apr19 mei24 mrt10 feb16 dec18 nov25 nov14 okt21 apr30 sep28 okt10 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie