Zaterdag 4e klasse H

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Achterveld 0 0 0 0 0 0 0  
2 DVSA 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Echteld 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Kesteren 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Lienden 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Musketiers 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Oranje Wit Elst 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Panter 0 0 0 0 0 0 0  
9 SVF 0 0 0 0 0 0 0  
10 SVMM 0 0 0 0 0 0 0  
11 Uchta 0 0 0 0 0 0 0  
12 Voorwaarts U 0 0 0 0 0 0 0  
13 Vriendenschaar 0 0 0 0 0 0 0  
14 VVA Achterberg 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse H

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Achterveld2. DVSA3. VV Echteld4. VV Kesteren5. FC Lienden6. VV Musketiers7. VV Oranje Wit Elst8. SV Panter9. SVF10. SVMM11. Uchta12. Voorwaarts U13. Vriendenschaar14. VVA Achterberg
1. SV Achterveld 29 sep26 jan 6 apr13 okt 9 feb 8 dec17 nov27 okt23 mrt20 apr24 nov 9 mrt18 mei
2. DVSA16 feb  9 mrt24 nov20 apr18 mei19 jan22 sep13 okt 3 nov 6 apr 8 dec27 okt 2 feb
3. VV Echteld 3 nov20 okt  8 dec18 mei20 apr16 mrt16 feb24 nov 2 feb19 jan22 sep13 okt 6 apr
4. VV Kesteren15 dec11 mei13 apr 26 jan27 okt25 mei23 mrt17 nov 1 dec 6 okt 9 mrt29 sep 9 feb
5. FC Lienden25 mei 1 dec 6 okt 3 nov 15 dec16 feb11 mei19 jan20 okt22 sep 2 feb13 apr16 mrt
6. VV Musketiers22 sep 6 okt 1 dec16 mrt 6 apr 20 okt25 mei 8 dec16 feb 2 feb19 jan11 mei 3 nov
7. VV Oranje Wit Elst13 apr23 mrt27 okt13 okt29 sep 9 mrt 26 jan 9 feb15 dec24 nov18 mei17 nov20 apr
8. SV Panter 2 feb 9 feb29 sep19 jan24 nov13 okt 3 nov  6 apr16 mrt20 okt20 apr18 mei 8 dec
9. SVF16 mrt25 mei11 mei 2 feb23 mrt13 apr22 sep15 dec  6 okt16 feb 3 nov 1 dec20 okt
10. SVMM19 jan26 jan17 nov20 apr 9 mrt29 sep 6 apr27 okt18 mei  8 dec13 okt 9 feb24 nov
11. Uchta 1 dec15 dec23 mrt18 mei 9 feb17 nov11 mei 9 mrt29 sep13 apr 27 okt26 jan13 okt
12. Voorwaarts U11 mei13 apr 9 feb20 okt17 nov23 mrt 6 okt 1 dec26 jan25 mei16 mrt 15 dec29 sep
13. Vriendenschaar20 okt16 mrt25 mei16 feb 8 dec24 nov 2 feb 6 okt20 apr22 sep 3 nov 6 apr 19 jan
14. VVA Achterberg 6 okt17 nov15 dec22 sep27 okt26 jan 1 dec13 apr 9 mrt11 mei25 mei16 feb23 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse H

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie