Zondag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Nieuw-West United 10 7 1 2 22 20 10  
2 Ilpendam 10 6 3 1 21 28 14  
3 AVV Swift 10 6 2 2 20 36 12  
4 Fortius 10 6 2 2 20 34 13  
5 GeuzenMiddenmeer 10 6 1 3 19 19 7  
6 FC Ankaraspor 9 5 2 2 17 19 14  
7 De Wherevogels 11 4 2 5 14 16 18  
8 SV De Meteoor 9 4 1 4 13 18 16  
9 SDOB 10 3 2 5 11 20 23  
10 VV Oosthuizen 10 3 1 6 10 13 13  
11 TABA afc 11 2 4 5 10 16 23  
12 TOG 10 2 1 7 7 13 45  
13 SC Buitenveldert 10 0 0 10 0 10 54  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
65
Totaal aantal doelpunten
262
Totaal aantal doelpunten (thuis)
144
Totaal aantal doelpunten (uit)
118
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,03
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,22
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,82
Grootste overwinning (thuis) 
Swift - TOG (17 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Buitenveldert SC - Ilpendam (0 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Swift - TOG (17 - 0)



Zondag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Ankaraspor2. SC Buitenveldert3. Fortius4. GeuzenMiddenmeer5. Ilpendam6. SV De Meteoor7. SV Nieuw-West United8. VV Oosthuizen9. SDOB10. AVV Swift11. TABA afc12. TOG13. De Wherevogels
1. FC Ankaraspor 4 - 11 - 426 mei12 mei 9 dec 7 apr1 - 017 mrt 3 feb3 - 020 jan1 - 1
2. SC Buitenveldert19 mei  3 feb0 - 50 - 80 - 721 apr10 mrt2 - 3 7 apr20 jan1 - 317 feb
3. Fortius27 jan14 - 2 14 apr24 mrt10 mrt0 - 116 dec3 - 126 mei1 - 017 feb3 - 1
4. GeuzenMiddenmeer2 - 010 feb1 - 1 19 mei 7 apr2 - 02 - 020 jan2 - 32 - 021 apr 3 feb
5. Ilpendam3 - 317 mrt20 jan0 - 2 21 apr2 - 126 mei17 feb3 - 1 3 feb 7 apr3 - 1
6. SV De Meteoor14 apr26 mei2 - 216 dec0 - 1 24 mrt12 mei 3 feb17 feb0 - 33 - 017 mrt
7. SV Nieuw-West United16 dec4 - 217 mrt12 mei14 apr20 jan 1 - 03 - 20 - 017 feb 3 feb26 mei
8. VV Oosthuizen21 apr3 - 2 7 apr17 feb1 - 31 - 219 mei 0 - 020 jan17 mrt4 - 00 - 2
9. SDOB2 - 412 mei10 feb24 mrt2 - 25 - 127 jan14 apr 1 - 326 mei10 mrt16 dec
10. AVV Swift1 - 216 dec2 - 110 mrt27 jan3 - 110 feb24 mrt19 mei 12 mei17 - 04 - 0
11. TABA afc10 mrt24 mrt21 apr27 jan3 - 310 feb0 - 30 - 43 - 02 - 2 19 mei14 apr
12. TOG24 mrt14 apr2 - 51 - 016 dec27 jan2 - 510 feb2 - 417 mrt3 - 3 12 mei
13. De Wherevogels10 feb3 - 019 mei2 - 110 mrt1 - 20 - 227 jan 7 apr21 apr2 - 23 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie