Zondag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Ankaraspor 0 0 0 0 0 0 0  
2 SC Buitenveldert 0 0 0 0 0 0 0  
3 Fortius 0 0 0 0 0 0 0  
4 GeuzenMiddenmeer 0 0 0 0 0 0 0  
5 Ilpendam 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV De Meteoor 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV Nieuw-West United 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Oosthuizen 0 0 0 0 0 0 0  
9 SDOB 0 0 0 0 0 0 0  
10 AVV Swift 0 0 0 0 0 0 0  
11 TABA afc 0 0 0 0 0 0 0  
12 TOG 0 0 0 0 0 0 0  
13 De Wherevogels 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Ankaraspor2. SC Buitenveldert3. Fortius4. GeuzenMiddenmeer5. Ilpendam6. SV De Meteoor7. SV Nieuw-West United8. VV Oosthuizen9. SDOB10. AVV Swift11. TABA afc12. TOG13. De Wherevogels
1. FC Ankaraspor  7 okt 4 nov26 mei12 mei 9 dec 7 apr 2 dec17 mrt 3 feb21 okt20 jan23 sep
2. SC Buitenveldert19 mei  3 feb23 sep28 okt14 okt21 apr10 mrt25 nov 7 apr20 jan 9 dec17 feb
3. Fortius27 jan18 nov 14 apr24 mrt10 mrt28 okt16 dec23 sep26 mei 2 dec17 feb 7 okt
4. GeuzenMiddenmeer14 okt10 feb 9 dec 19 mei 7 apr25 nov30 sep20 jan21 okt 4 nov21 apr 3 feb
5. Ilpendam25 nov17 mrt20 jan 7 okt 21 apr 9 dec26 mei17 feb 4 nov 3 feb 7 apr21 okt
6. SV De Meteoor14 apr26 mei21 okt16 dec 2 dec 24 mrt12 mei 3 feb17 feb23 sep 4 nov17 mrt
7. SV Nieuw-West United16 dec 2 dec17 mrt12 mei14 apr20 jan  7 okt 4 nov23 sep17 feb 3 feb26 mei
8. VV Oosthuizen21 apr21 okt 7 apr17 feb14 okt25 nov19 mei  9 dec20 jan17 mrt23 sep 4 nov
9. SDOB28 okt12 mei10 feb24 mrt30 sep18 nov27 jan14 apr  7 okt26 mei10 mrt16 dec
10. AVV Swift18 nov16 dec14 okt10 mrt27 jan30 sep10 feb24 mrt19 mei 12 mei28 okt 2 dec
11. TABA afc10 mrt24 mrt21 apr27 jan18 nov10 feb30 sep28 okt14 okt25 nov 19 mei14 apr
12. TOG24 mrt14 apr30 sep 2 dec16 dec27 jan18 nov10 feb21 okt17 mrt 7 okt 12 mei
13. De Wherevogels10 feb30 sep19 mei18 nov10 mrt28 okt14 okt27 jan 7 apr21 apr 9 dec25 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie