Zondag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Alliance '22 0 0 0 0 0 0 0  
2 Bloemendaal 0 0 0 0 0 0 0  
3 RKSV DCG 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV Diemen 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV HBC 0 0 0 0 0 0 0  
6 IVV 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV De Meer 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Ouderkerk 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Real Sranang 0 0 0 0 0 0 0  
10 Sporting Martinus 0 0 0 0 0 0 0  
11 VSV 0 0 0 0 0 0 0  
12 VVH/Velserbroek 0 0 0 0 0 0 0  
13 ZSGOWMS 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Zwanenburg 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alliance '222. Bloemendaal3. RKSV DCG4. SV Diemen5. SV HBC6. IVV7. SV De Meer8. SV Ouderkerk9. SV Real Sranang10. Sporting Martinus11. VSV12. VVH/Velserbroek13. ZSGOWMS14. VV Zwanenburg
1. Alliance '22  4 nov 7 okt20 jan21 apr 7 apr 9 dec17 mrt25 nov17 feb21 okt26 mei 3 feb23 sep
2. Bloemendaal27 jan 10 mrt14 okt30 sep28 okt10 feb16 dec18 nov19 mei 2 dec24 mrt12 mei14 apr
3. RKSV DCG19 mei21 okt  9 dec 7 apr21 apr25 nov10 feb14 okt20 jan 3 feb30 sep 4 nov17 mrt
4. SV Diemen24 mrt26 mei14 apr 10 mrt17 feb28 okt18 nov27 jan23 sep 7 okt16 dec 2 dec12 mei
5. SV HBC 2 dec17 feb16 dec21 okt  4 nov24 mrt26 mei14 apr 3 feb17 mrt12 mei23 sep 7 okt
6. IVV16 dec17 mrt 2 dec30 sep27 jan 18 nov14 apr24 mrt21 okt12 mei10 feb 7 okt26 mei
7. SV De Meer14 apr23 sep12 mei17 mrt20 jan 3 feb  2 dec16 dec 4 nov26 mei 7 okt17 feb21 okt
8. SV Ouderkerk28 okt 7 apr23 sep 3 feb14 okt 9 dec21 apr 19 mei25 nov17 feb10 mrt20 jan 4 nov
9. SV Real Sranang12 mei 3 feb26 mei 4 nov 9 dec20 jan 7 apr 7 okt 17 mrt23 sep 2 dec21 okt17 feb
10. Sporting Martinus30 sep 7 okt24 mrt10 feb18 nov10 mrt27 jan12 mei28 okt 16 dec14 apr26 mei 2 dec
11. VSV10 mrt21 apr18 nov19 mei28 okt25 nov14 okt30 sep10 feb 7 apr 27 jan 9 dec24 mrt
12. VVH/Velserbroek14 okt20 jan17 feb 7 apr25 nov23 sep19 mei21 okt21 apr 9 dec 4 nov 17 mrt 3 feb
13. ZSGOWMS18 nov25 nov27 jan21 apr10 feb19 mei30 sep24 mrt10 mrt14 okt14 apr28 okt 16 dec
14. VV Zwanenburg10 feb 9 dec28 okt25 nov19 mei14 okt10 mrt27 jan30 sep21 apr20 jan18 nov 7 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie