Zaterdag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 ADO '20 14 12 2 0 38 44 9  
2 SV Beverwijk 14 11 1 2 34 66 22  
3 Sporting Krommenie 14 9 2 3 29 38 23  
4 VV Westzaan 14 9 1 4 28 41 22  
5 De Kennemers 14 8 3 3 27 37 21  
6 RKSV TOB 14 8 0 6 24 48 35  
7 SV Wijk aan Zee 13 6 2 5 20 41 29  
8 SV De Meteoor 14 5 0 9 15 29 37  
9 Fortuna Wormerveer 13 4 2 7 14 27 25  
10 Saenden 12 3 0 9 9 19 45  
11 Jong Hercules 14 2 2 10 8 19 62  
12 SC Hercules Zaandam 13 2 1 10 7 21 66  
13 ZVV Zaandijk 13 0 2 11 2 18 52  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
88
Totaal aantal doelpunten
448
Totaal aantal doelpunten (thuis)
239
Totaal aantal doelpunten (uit)
209
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,09
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,72
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,38
Grootste overwinning (thuis) 
Wijk aan Zee - Jong Hercules (13 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Jong Hercules - Beverwijk (1 - 10)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Wijk aan Zee - Jong Hercules (13 - 1)



Zaterdag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ADO '202. SV Beverwijk3. Fortuna Wormerveer4. SC Hercules Zaandam5. Jong Hercules6. De Kennemers7. SV De Meteoor8. Saenden9. Sporting Krommenie10. RKSV TOB11. VV Westzaan12. SV Wijk aan Zee13. ZVV Zaandijk
1. ADO '20 3 - 218 mei7 - 08 - 020 apr3 - 04 - 01 - 13 - 11 - 116 mrt 6 apr
2. SV Beverwijk23 mrt 5 - 09 - 013 apr 9 mrt11 mei23 feb1 - 24 - 025 mei6 - 37 - 2
3. Fortuna Wormerveer0 - 216 feb 9 - 125 mei 6 apr16 mrt1 - 20 - 23 - 40 - 12 - 220 apr
4. SC Hercules Zaandam25 mei16 mrt11 mei 1 - 32 - 34 - 2 6 apr0 - 31 - 51 - 816 feb4 - 2
5. Jong Hercules16 feb1 - 102 - 220 apr 1 - 31 - 418 mei 6 apr3 - 716 mrt0 - 22 - 1
6. De Kennemers1 - 21 - 12 - 423 mrt2 - 2 13 apr7 - 15 - 211 mei1 - 325 mei23 feb
7. SV De Meteoor1 - 22 - 32 - 018 mei 9 mrt0 - 3 20 apr2 - 516 feb2 - 33 - 17 - 4
8. Saenden11 mei4 - 613 apr4 - 13 - 10 - 31 - 3 16 mrt25 mei16 feb2 - 419 jan
9. Sporting Krommenie13 apr1 - 323 mrt23 feb4 - 116 feb4 - 04 - 0 1 - 34 - 311 mei 9 mrt
10. RKSV TOB1 - 2 6 apr 9 mrt7 - 223 feb2 - 33 - 17 - 118 mei 1 - 423 mrt6 - 4
11. VV Westzaan23 feb3 - 40 - 1 9 mrt2 - 118 mei23 mrt4 - 120 apr13 apr 2 - 43 - 0
12. SV Wijk aan Zee1 - 220 apr 9 feb4 - 413 - 11 - 323 feb 9 mrt1 - 23 - 1 6 apr 18 mei
13. ZVV Zaandijk0 - 40 - 50 - 513 apr11 mei0 - 025 mei23 mrt3 - 316 mrt1 - 41 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie