Zaterdag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Purmersteijn 11 8 1 2 25 49 20  
2 HBOK 11 7 3 1 24 44 23  
3 FC Castricum 11 7 2 2 23 33 17  
4 Wartburgia 11 6 4 1 22 32 14  
5 EVC 11 6 1 4 19 25 17  
6 ASV De Dijk 11 5 3 3 18 30 18  
7 Reiger Boys 11 5 3 3 18 27 18  
8 JOS Watergraafsmeer 11 5 2 4 17 35 31  
9 ZCFC 11 4 2 5 14 29 31  
10 dvc Buiksloot 11 3 4 4 13 26 26  
11 Sporting Andijk 11 4 0 7 12 26 35  
12 HCSC 11 2 1 8 7 26 38  
13 SV Kadoelen 11 1 2 8 5 21 42  
14 VV PSZ 11 0 0 11 0 10 83  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
77
Totaal aantal doelpunten
413
Totaal aantal doelpunten (thuis)
217
Totaal aantal doelpunten (uit)
196
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,36
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,82
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,55
Grootste overwinning (thuis) 
Purmersteijn - PSZ (19 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
PSZ - Castricum FC (0 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Purmersteijn - PSZ (19 - 0)



Zaterdag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Castricum2. ASV De Dijk3. dvc Buiksloot4. EVC5. HBOK6. HCSC7. JOS Watergraafsmeer8. SV Kadoelen9. VV PSZ10. Purmersteijn11. Reiger Boys12. Sporting Andijk13. Wartburgia14. ZCFC
1. FC Castricum 3 - 25 - 4 2 feb13 apr4 - 015 dec11 mei16 feb0 - 32 - 216 mrt25 mei23 mrt
2. ASV De Dijk26 jan 25 mei0 - 323 mrt4 - 16 - 3 9 feb16 mrt1 - 215 dec11 mei13 apr5 - 1
3. dvc Buiksloot18 mei0 - 0 20 apr2 - 23 - 12 - 43 - 29 - 1 6 apr 9 feb19 jan26 jan 9 mrt
4. EVC0 - 2 9 mrt6 - 1 1 - 1 9 feb23 mrt13 apr2 - 025 mei0 - 415 dec11 mei26 jan
5. HBOK1 - 113 dec16 feb16 mrt 6 - 425 mei4 - 1 2 feb2 - 411 mei9 - 11 - 0 6 apr
6. HCSC 9 mrt16 feb11 mei0 - 226 jan 13 apr15 dec25 mei7 - 423 mrt2 - 31 - 11 - 4
7. JOS Watergraafsmeer 6 apr20 apr16 mrt19 jan5 - 64 - 2 4 - 16 - 22 - 218 mei 2 feb 9 feb0 - 4
8. SV Kadoelen1 - 42 - 2 2 feb2 - 720 apr 6 apr16 feb 19 jan16 mrt4 - 11 - 52 - 418 mei
9. VV PSZ0 - 80 - 513 apr18 mei2 - 93 - 7 9 mrt23 mrt 11 mei26 jan0 - 615 dec 9 feb
10. Purmersteijn 9 feb18 mei15 dec2 - 0 9 mrt20 apr26 jan4 - 119 - 0 4 - 313 apr23 mrt2 - 3
11. Reiger Boys20 apr 6 apr0 - 016 feb2 - 319 jan4 - 025 mei4 - 1 2 feb 3 - 116 mrt3 - 2
12. Sporting Andijk2 - 31 - 323 mrt 6 apr 9 feb18 mei0 - 526 jan20 apr1 - 3 9 mrt 1 - 55 - 1
13. Wartburgia2 - 12 - 25 - 24 - 018 mei 2 feb2 - 2 9 mrt 6 apr19 jan1 - 116 feb 20 apr
14. ZCFC19 jan 2 feb0 - 01 - 415 dec16 mrt11 mei4 - 48 - 116 feb13 apr25 mei1 - 6 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie